TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Nic miłości nie pokona

autor: Eleni
Ocena:
(1 opinii)

Bogato ilustrowany album zawierający bardzo osobistą rozmowę ze znaną i cenioną piosenkarką, Eleni, o jej życiu, ludzkim cierpieniu i miłości, dialogu ze Stwórcą, sensie służby drugiemu człowiekowi i o drodze artystycznej. Rozmowę przeprowadził i spisał o. Robert Mirosław Łukaszuk z Biura Prasowego klasztoru jasnogórskiego z okazji 30-lecia pracy artystycznej Eleni.

Oto fragment wypowiedzi Eleni: Swoje życie mogłabym podzielić na – schematycznie oceniając – dwa etapy. Pierwszy – to czas, kiedy byłam bardzo szczęśliwa, miałam w sobie olbrzymie pokłady miłości, którą przekazywałam drugiemu człowiekowi, głównie poprzez piosenki. Wtedy właśnie powstały utwory: "Na miłość nie ma rady", "Na wielką miłość", "Miłość jak wino uderza do głów…".

Potem przyszedł bardzo trudny okres, czas tragedii, czas rozpaczy po stracie jedynej Córki i to też musiało mieć jakiś oddźwięk w moich piosenkach. Poprzez muzykę, poprzez tekst swoich piosenek chciałam wesprzeć drugiego człowieka, który być może też przeżywa podobny dramat, jest na rozdrożu lub ma inne problemy.

Nagrywając płytę "Nic miłości nie pokona" chciałam powiedzieć ludziom, by nigdy się nie poddawali. Naszą mocą i siłą jest Bóg. To On jest Panem naszego życia, a my powinniśmy poddać się Jego woli, bo tak naprawdę sami nic nie możemy…

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Nic miłości nie pokona

Piękna Ksiązka. Polecam Wszystkim, a szczegolnie Osobom szukającym odpowiedzi na wiele pytań. .Książka napisana jest prostym językiem i w pewnym stopniu może przemówić do odbiorcy.

autor opinii: Żaneta Tołścik

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: Eleni
Rok wydania: 2006
Ilość stron: 120
Wymiar [mm]: 210x220
EAN: 9788371689857
ISBN: 83-7168-985-3
ID: 8141

Zobacz również

Nic miłości nie pokona
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...