TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Wojownik Trzech Światów cz. 1-5. PAKIET

Ocena:
(77 opinii)

Książka pod patronatem Tolle.pl!

Przedstawiamy 5 części "Wojownika Trzech Światów" w pakiecie!

Część I. Elohim

Zwykły chłopak, spokojny uczeń. Chodzi do szkoły terroryzowanej przez gang bezkarnych dresiarzy. Haracze, wymuszenia, w końcu handel narkotykami to codzienność. Konfrontacja jest nieunikniona, ucieczka pozostaje jedynym wyjściem. Nie zawsze skutecznym. Pomoc nadchodzi z innego świata. Tajemniczy wojownik, oficer Armii Zwierzchności w służbie u samego Elohima wyciąga Tomka z tarapatów. I zabiera w niezwykłą podróż w czasie. Cofając się o trzy tysiące lat zaciągają się do armii jednego z najwaleczniejszych królów starożytności. Tomasz mężnieje. Z czasem zaczyna rozumieć, że został wyznaczony do wypełnienia niezwykle ważnej misji. Powierzono im Tajemny Plan Ostatecznego Uderzenia, który może pokonać samego Lucyfera. A ten zrobi wszystko, by przejrzeć największą tajemnicę wszechczasów i wygrać decydującą bitwę o nasz świat.

Część II. Pościg

"On zmiażdży ci głowę, a ty zmiażdżysz Mu piętę". To prastare proroctwo spędza sen z powiek Lucyfera, który za wszelką cenę chce utrzymać władzę nad ludzkością. W jaki sposób zaatakuje Elohim? Czym będzie ostateczne uderzenie i jaka jest tu rola Dawida? Tego tajemnego planu strzeże drużyna Elezara, dlatego szatan będzie ich ścigał z zaciętą wściekłością. Zaprzęgnie do tego celu nawet króla Saula wraz z jego armią. Czy nasi bohaterowie zdołają ocalić los ludzkości? Twoje życie znajduje się w samym centrum tej wojny.

Część III. Tata

Tomasz wraca do swego domu. Musi znów iść do szkoły. Czy Polak odnajdzie tu żyjącego Jakubowicza? W jaki sposób drużyna Elezara walczy teraz z Lucyferem o nasz świat? Jaką moc dzisiaj ma Tajemny Plan Ostatecznego Uderzenia? Czy wróg zdoła w końcu zniszczyć Dawida, gdy nie ochronią go już przybysze z nowych czasów? W tę gigantyczną wojnę trzech światów zostaje wciągnięty nawet tata Tomka. Czy jest on tylko biurowym mięczakiem, czy może zamaskowanym, pradawnym wojownikiem? Czas rozstrzygnięcia jest już blisko. Sprawdź, jak nowy oddział Elezara wypełnia swą niebezpieczną misję.

Część IV. Strażnicy

Pan Grzegorz Jakubowicz musi spłacić swój dług, w przeciwnym razie jego dni są już policzone. Zrozpaczeni Jozue i Osa próbują wyciągnąć tatę z potrzasku. Jest z nimi inspektor Elezar Cherub. Czy Stary Skinol zostanie uratowany od śmiertelnie niebezpiecznego gangu? Jednocześnie Tomasz i jego ojciec pełnią swą tajną misję w starożytnym Izraelu. Moce ciemności knują najpodlejsze intrygi, aby wydobyć z pana Jakubowicza Tajemny Plan Ostatecznego Uderzenia. Czy Dawid w końcu zostanie królem całego Izraela? Czy jego Wszechwładny Potomek ocali ludzkość od zagłady? Strażnicy Elohima zrobią wszystko, aby pradawne proroctwo zostało wypełnione. Niech nadejdzie czas rozstrzygnięcia!

Część V. Początek

Jest rok 1986, młody Szymon Polak przechodzi przez portal czasu i cofa się o 3000 lat. Saul nie zasiada jeszcze na tronie. Polak nie tylko pomaga mu stać się władcą Izraela, ale podejmuje się tajnej misji ochrony słynnej Arki Przymierza przed Filistynami. Jednak Szymona spotyka tam jeszcze większa niespodzianka. Zakochuje się w pięknej dziewczynie i wcale nie chce wracać do domu...

Opinie naszych Klientów (77 opinii)Napisz swoją opinię

szczerze polecam (;

Te książki są bardzo prestiżowe i ciekawe. Natomiast te pięć tomów jest bardzo wciągające. Przygody Tomasza i Skinola oraz w ostatnim tomie Szymona potrafią sprawić ,że czytelnik przeniesie się do czasów starożytności.

autor opinii: Aleksandra Szozda

Ocena zakupu

Wszystko w najlepszym porządku .Polecam!

autor opinii: Piotr Frąszczak

Świetne książki

Bardzo fajne, lekko czytające się książki. Akcja rozgrywa się we współczesności i w czasach biblijnych. Język przystępny dla nastolatka. Przekazuje ważne sprawy, ale w sposób nienachalny. I dużo mówi o Bogu. Polecam.

autor opinii: Anna Mierzwińska

wyobraźnia i świat wartości

Barwna opowieść, przeniesiony chłopiec w czasy Biblii ma zrozumieć siebie, nabrać odwagi, dorosnąć, poznać świat prawdziwych, męskich wartości. "Odwaga bierze się z wiary" - jak powiedział anioł, przyjaciel bohatera.
Szczególnie podobał mi się sposób przedstawienia aniołów - mądrych, opiekuńczych, silnych.
Zasady rządzące istnieiem świata są wyjaśniane właśnie ustami jednegoi z bohaterów, który okazuje się byc aniołem. Bardzo ciekawe opisy, wartka akcja, dobrze sie czyta. Piękny język polski i konstrukcja zdań - jedynie w ustach młodzieży pojawiają się 'luzackie' określenia.
Książka przystepna dla dziecka, które dobrze czytają i oczywiście dla dorosłych.
Polecam.

autor opinii: Karolina Nyczke

Wojownik Trzech Światów

Super wciągająca książka polecam

autor opinii: Agata Godlewska

Pozytywna

Witam. Wszystko w porządku kontakt, czas wysyłki,jakość towaru ok super dziękuje i pozdrawiam.

autor opinii: Jakub Cięglewicz

Wojownik Trzech Światów

Jest to rozwijająca książka.

autor opinii: Agata Godlewska

Wojownik Trzech Światów

Wojownik Trzech Światów to bardzo dobra i rozwijająca książka.
Polecam

autor opinii: Agata Godlewska

Polecam

Książka "Wojownik Trzech Światów" to wspaniała lektura, zarówno dla młodszych, jak i dla osób dorosłych. Zawiera wiele odniesień do współczesnych problemów młodych ludzi, ale też budzi refleksje ponadczasowe. Losy bohaterów ukazują zmaganie się sił dobra i zła - i dają nadzieję, że dobro jednak może w nas zwyciężyć...
Polecam.

autor opinii: Alicja Topolska

Wciągająca

Książki polecił mi kolega na Facebooku. Nie żałuję zakupu, bo faktycznie bardzo przyjemnie się to czyta.
Na razie przeczytałem 1 tom. Polecam zdecydowanie!

autor opinii: Jacek Placek

Wojownik trzech światów

Rewelacja. Wspaniałe książki dla chłopców pokazujące , że życie i świat to nie tylko tu i teraz, że życie każdego ma głęboki sens, nawet jeśli na pierwszy rzut oka go nie widać. A w dodatku świetnie napisane :)

autor opinii: Piotr bartoś

pozytywna

nie czytalam ksiazek. byly prezentem dl amojego bratanka, ale slyszalam, ze sa rewelacyjna i na tej opini polegam:)

autor opinii: Ewa S.

Książka "Wojownik Trzech Światów"

Opinie, które mnie zachęciły do zamówienia książki w pełni się potwierdziły. Książki dostał mój 9 letni syn Michał pod choinkę. Czytamy w tej chwili III część. Jest to niezwykła lektura, nie tylko dla chłopców, również dla ich mam, które niekoniecznie przepadają za "strasznymi walkami". Nie możemy się doczekać dalszego ciągu, czytamy zwykle przed snem. Kiedy się zmęczę głośnym czytaniem, Michał mnie zastępuje, a ja słucham z zainteresowaniem. Dziękujemy i polecamy!

autor opinii: Agata Wegner

Polecam

Gorąco polecam wszystkim przeczytanie WojownikaTrzech Światów
Ja czytałem "jednym tchem"
Zachęcam

autor opinii: Rafał Jasiński

Wojownik Trzech Światów

Kupiłem te książki z myślą o moich dzieciach, jako prezent na 1 czerwca. Pewnie przez wakacje trochę sobie poczytają, myślałem. Jakież było moje zdziwienie, gdy cały pakiet 5 książek córka przeczytała w ciągu tygodnia. Skusiłem się więc i ja. Opowiadanie ma wartką akcję, bohater jest nadnaturalnie przenoszony w różne okresy historyczne, przygody osadzone na kanwie Biblii. Walka dobra ze złem anioły i demony. Super pozycja nie tylko dla młodzieży.

WOJOWNIK TRZECH ŚWIATÓW

Książka jest idealna dla nastolatków jak i dla dorosłych. Uświadamia o realnych zagrożeniach jakich możemy doświadczać w otaczającym nas świecie i jaką postawę należy wypracować aby sobie z nimi poradzić. Książka uczy odwagi i wiary w Boga oraz w siebie- swoją wewnętrzną moc. Porządkuje system wartości.
Kupiłam te książki 12 letniemu synowi i prawie co wieczór razem ją czytamy.
Zauważyłam jak staje się coraz mężniejszy. Zaczynam wierzyć że będzie mógł poradzić sobie z najtrudniejszymi sprawami jakie go w życiu mogą spotkać. Jestem wdzięczna za tego typu lekturę.gorąco ją polecam:))

autor opinii: Joanna Samela

Zamówiłam pakiet dla bratanka, który chodzi do 4 kl. szk. podst. Sama przeczytałam wcześniej całą serię. Książki szybko się czyta - szczególnie I i ostatnią część. Myślę, że sprawią mu radość i dodadzą mu otuchy i odwagi w pokonywaniu przeszkód związanych problemami społecznymi w jego szkole.

autor opinii: Monika Marciniak

Polecam :)

Warto przeczytać i podzielić się z innymi. Pan Robert w bardzo ciekawy sposób przenosi nas w czasy biblijne. Ukazuje również walkę dobra ze złem. Uważam, że seria ta jest wspaniałym wprowadzeniem dzieci przed Pierwszą Komunią Świętą i nie tylko. Książki wciągają w przygodę od samego początku. Jest akcja i jest humor. Jest to co dla mnie najważniejsze - ukazanie Boga, który jest przy nas w każdej chwili naszego życia. Mój syn jest również zauroczony tymi książkami (czytałem mu jak miał 8 lat). Czekam, aż ktoś napisze scenariusz i powstanie film. :)

autor opinii: Paweł Hoffman

Wojownik Trzech Światów.

Bardzo dobrze napisana książka z wartościowym podejściem do życia.

autor opinii: Marcin Galus

Wciągająca książka

Fajna seria, świetne przygody!
Mogę polecić każdemu, kto lubi wartką akcję.

autor opinii: Jonasz, 11 lat

śietna książka dla młodzieży

przeczytałem z 10- letnią córką pierwszą księgę i natychmiast zabraliśmy się za następne części. Książka nie tylko dla chłopców, zdecydowanie polecam rodzicom, którzy chcą przybliżyć swoim dzieciom sprawy duchowe

autor opinii: Marek Wojtasiewicz

świetna książka

Witam
moi dziesięcioletni i trzynastoletni synowie bardzo chętnie czytają te książki.
Przekonałam się, ze opis zachęcający do kupienia tej serii zamieszczony na waszej stronie nie jest przesadzony. Rzeczywiście moje dzieci rezygnują z siedzenia przy komputerze a w to miejsce biorą do reki książki i czytają z wielka ciekawością. To niesamowita przyjemność widzieć dwóch chłopaków w tym wieku, czytających i opowiadających sobie o przygodach poznanych w kolejnych rozdziałach oraz usłyszeć od czasu do czasu - naprawdę fajne książki kopiłaś mamo…
Zachęcam wszystkich do kupienia, warto pomyśleć już o dobrym prezencie z okazji Świąt Bożego Narodzenia.
pozdrawiam

autor opinii: Wioletta Topczewska

Super książka

Moim zdaniem jest to najlepsza i najzabawniejsza książka jaką czytałem.
Już po pierwszej części to mi się podoba a teraz dowiedziałem się że jest aż 5-ta część tej przygody Tomasza Polaka i Józefa Jakubowicza (Skinol) i Elezara oficera armii zwierzchności

autor opinii: Wojciech Mikołajczak

Bardzo fajna książka :) wciągająca, bardzo ciekawie opisuje życie za czasów króla Dawida i współczesne ;)

autor opinii: kropka

REWELACJNA LEKTURNA DLA DZIECKA TUŻ PRZED I Komunią Świętą !!!

Witam,
pierwszą część syn dostał od babci. Ciężko było przebrnąć przez pierwsze 2-3 rozdziały ale gdy się przez nie przejdzie......czeka nas niesamowita przygoda!!!!!!
Szczerze zachęcam jako książkę dla kandydata do I Komunii Świętej bowiem autor w fenomenalny sposób przybliża dziecku świat nawet dla nas dorosłych nie do końca zrozumiały. "Wiara" już po 3 części jest czymś o czym myślimy i pamiętamy, co w dzisiejszych zabieganych czasach jest bardzo ciężkie.

Gorąco polecamy,
Maksymilian z Mamą

autor opinii: Iwona Pierścieniewska

Polecam!

Książki dostał mój 10-cioletni syn na Gwiazdkę. Reakcja: "...jakieś badziewne książki!" (spodziewał się czegoś innego) "nie będę tego czytał!". Jednak ponieważ bardzo lubi czytać, a nic innego (z nieprzeczytanych) nie było, sięgnął po tę pozycję. W czasie przerwy świątecznej przeczytał całość dwa razy (!). Jest zachwycony, zainteresował się Biblią i sięgnął do źródeł. Ja jeszcze tej książki nie czytałam, ale skoro przyniosło to takie skutki, myślę, że jest to dobra pozycja.

autor opinii: Marta Majek

Wojownik trzech światów

Cześć, wam!
Wojownik trzech światów to ciekawa książka.
Polecam, a szczególnie młodzieży!

super pakiet

Książki kupiłem dla syna ma 11 lat i po raz pierwszy nie muszę namawiać go do czytania książki. Często znika na jakiś czas , okazuje się że tak go zainteresowały te książki , że kończy już trzecią część i pytał się czy niema więcej bo niedługo skończ.Od tamtej pory więcej czasu spędza przy książce niż przy komputerze co wcześniej zdawało mi się to niemożliwe. DZIĘKUJĘ I POLECAM

autor opinii: Jacek Prządka

Warto

Książki w sposób inspirujący (uwodzący) wprowadzają w świat Biblii, prosto i poprawnie przedstawiają kwestie dobra i zła w świecie z jednoczesnym, stanowczym zaakcentowaniem bezkompromisowego zwycięstwa Pana Boga - Elohima:). Ułatwiają wejście w modlitwę przedłużoną poprzez barwne obrazy i opisy, które umożliwiają praktyczne wykorzystanie wyobraźni - czyli zapraszają do medytowania i kontemplowania.

autor opinii: Tomasz Pietrzak

Zamówiłam pakiet 5 części i nie żałuję. Książki są tak interesujące, że czyta się je jednym tchem. Również moje dzieci (7 lat i 3 lata) słuchały z wypiekami na twarzy. Dziękujemy Panu Robertowi Kościuszko za wspaniałą lekturę.

autor opinii: Magdalena Tomczyk-Szafrańska

dla poszukujących i niezdecydowanych

Gorąco polecam zakup "Wojownika Trzech Światów" . Najpierw kupiłam przypadkowo tom I i byłam bardzo zawiedziona, że kończy się tak niespodziewanie. Jednak z radością odkryłam, że powieść ta ma ciąg dalszy. Bez namysłu kupiłam więc cały pakiet 5 tomów. Był to mój prezent urodzinowy dla wnuka. Teraz każdego wieczoru czytamy razem fascynującą opowieść, od której trudno się oderwać.Dzisiaj w dobie komputerów, różnych gier i możliwości internetowych wydawałoby się ze Biblia i jej przesłanie trącą myszką jednak myli się ten co tak myśli. "Wojownik Trzech Światów " ma moc odciągnąć zahipnotyzowanego komputerem internautę i przenieść w świat, który nie jest daleki i obcy ale żywo obecny tu i teraz. My z dziećmi czytamy Wojownika, śmiejemy się, trochę boimy o naszych bohaterów i zastanawiamy się jak zastosować w swoim życiu naukę płynącą z lektury. Szkoda tylko, ze książka nie jest ubogacona obrazkami , grafika na okładce to trochę za mało dla małych ciekawskich czytelników.
Super ekspresowa obsługa księgarni i znakomity kontakt z klientem umożliwił mi zakup prawdziwej perełki wśród książek. Zakupy w Tolle to prawdziwa przyjemność :)

autor opinii: Ewa Jurkowska

"Wojownika" zacząłem czytać dzieciakom (11, 8, 5) wieczorami klika dni temu. zapowiada się obiecująco.! Dla najmłodszego konieczne są dodatkowe tłumaczenia, ale to nie przeszkadza. Starsze tez pytają i wywiązują się ciekawe dyskusje :). Polecam. Jak najbardziej. z mojego wstepnego doświadczenia z tą książką to do samodzielnego czytania gdzieś od 11 lat (może 12) w górę - dla dorosłych tez spokojnie się nadaje. Oczywiście bardziej dla chłopaków - dużo bitew walk, wojowników, potworów.,itp. chociaż moje córki też chętnie słuchają.
Polecam !!

autor opinii: Jacek

Gorąco polecam!

Serdecznie chciałabym polecić książki z serii Wojownik trzech światów. Choć książki są raczej kierowane do młodzieży, to sama z wielka radością je czytam i śmiem twierdzic, ze to lektura dla wszystkich! Wspaniale!

autor opinii: Marta Wozniak-Hoffmann

Wojownik Trzech Swiatów

Książki godne polecenia. Kupiłam cały pakiet w prezencie dla syna. Zainteresują każdego. Przeczytał syn, mąż i ja, i wspólnie wymieniliśmy opinie. Rewelacja! Świetnie nadają się na prezent. Mamy ochotę na kolejne pozycje autora. Dziękuję panu Robertowi Kościuszko. Anna

autor opinii: Anna Ogórek

Warto przeczytać

Kupiłem ten kpl 5 części "Wojownika Trzech Światów" z ciekawości,
zachęcony przez kolegę z takim zamiarem, ze podaruję je dzieciom.
Ale gdy sam zacząłem czytać to przeczytałem te 5 części jednym tchem.
Uznałem, że ksiązka jest warta polecenia innym, a zwłaszcza tym, którzy
bagatelizują działanie ducha złego z swoim życiu i nie dowierzają w moc
Bożego działania w każdej trudnej sytuacji.
To obrazowe przedstawienie przenikania się 3-ch Światów pomaga uwierzyć w ich realne istnienie tych Światów niewidzialnych i ich wpływ na nasze życie widzialne.

autor opinii: Tadeusz Bindarowski

Książki bardzo zainteresowały moich wnuków.

autor opinii: Józef Babik

Opinia mojego wnuka : Wojownik...to super opowieści...Proszę o dalsze tomy

autor opinii: K.Kozlowski

Elohim Zwycięzca!

Wspaniała książka pokazująca walkę dobra ze złem. To walka o wieczność każdego z nas. Książka w wymowny sposób pokazuje ohydę zła, z której nawet nie zdajemy sobie sprawy, a także potęgę złego ducha - szatana, wobec której, bez pomocy Boga, jesteśmy bezradni.
Bóg Jedyny - Elohim - Pan wszechświata i każdego człowieka oraz Jego słudzy Aniołowie to Przyjaciele, najlepsi i niezawodni. Przy Nich jesteśmy w stanie pokonać każde zło i wybierać proste drogi.
Książka uczy odwagi, każdemu daje nadzieję i niesie przesłanie, że Bóg jest Panem Jedynym, przed którym ulegną wszystkie moce zła.
A czytelnik? Niech wybiera, w wolności, którą otrzymał, między Dobrem i złem, Światłem i ciemnością, Życiem i śmiercią, Pięknem i ohydą, błogosławieństwem i przekleństwem, Bogiem i szatanem. Wybór należy do każdego z nas...

autor opinii: Maria Kmita

O Wojowniku Trzech światów

Mój siedmioletni wnuk (pierwszoklasista) czyta - na razie tylko cz.I-, "aż mu się uszy trzęsą" Brawo dla Autora, Wydawcy i Dystrybutora.

autor opinii: Marek Wierzbowski

Wojownik trzech światów - pakiet

Serdecznie witam
Z chęcią podzielę się w imieniu syna Mateusza (13lat) opinią na temat zakupionych u Państwa książek. Obecnie syn jest w trakcie czytania pięcioksiagu "Wojownik Trzech Światów" i od pierwszych stron pierwszej części został do reszty wciągnięty, czytając jednym tchem po kilkadziesiąt stron. Obecnie trochę spowolnił z racji licznych obowiązków. Do czytania tych książek wciągnęłam Go zresztą ja, czytając dla zachęty Mateuszowi i młodszemu synowi Bartkowi (7 lat) dwa pierwsze rozdziały. I przyznaję, że mi samej bardzo spodobał się sposób w jaki autor pisze. Oczywiście oceniam książkę z punktu widzenia kilkunastoletniego chłopca. Syn przyznał mi rację, że książki napisane są świetnym młodzieżowym językiem, pełnym brawury, humoru i bardzo wciągającym. Zarówno mnie jak i syna zachwycają niesamowicie barwne ,fascynujące opisy bitew i wydarzeń, nie pozostawiające miejsca na chwilę nudy. Naprawdę fascynująca seria.

autor opinii: Dorota Łysiak

super książka

Mam 12 lat i nie przepadam za czytaniem ale ta ksiązka jest taka fajna że czytam około 30 stron na dzień. Czekam na kolejne części.

autor opinii: Łukasz Jendrusch

wielki pozytyw

Codziennie czytam chlopakom 4 i 6 lat jeden chce byc z zawodu wojownikiem a drugi starszy dostal wiekszej odwagi. Pierwsza czesc polknoeta w kilka dni. Czytamy codziennie wieczorem po rodzinnej modlitwie

autor opinii: k. baranski

Super książka

Polecam tą książkę chłopcom . Mam syna w wieku 12 lat , który nie przepada za czytaniem a ta książka pochłonęła go i o dziwo przeczytał te5 części w mgnieniu oka . Pozatym polecam ją też starszym czytelnikom czy tez do wspólnego czytania młodszym dzieciom. Zachęcam i polecam.

autor opinii: Anna Kuczyńska

Wspaniała propozycja dla młodych

Książki "Wojownik Trzech Światów" sprezentowałam wnukom w wieku 6-12-13 lat którzy mieszkają w Anglii .Chłopcy bardzo dobrze wypowiadają się o tych pozycjach,rozwijają wyobrażnię,słownictwo,z wielkim zainteresowaniem wczytują się w treść tych książek.Bardzo dobry wybór.

autor opinii: Barbara Andrzejewska

Przeczytane jednym tchem...

przez mojego teścia. Tylko przychodził i wymieniał kolejne części, opowiadając mi obszerne fragmenty i wiele razy powtarzając, jak dobrze czyta się "Wojownika.."i że dobre zakończenie (już je znam, ale nie zdradzę, musisz sam przeczytać. Kupiłam książkę dla 10,5letniego syna, ale zamierzam go wciągnąć, czytając z nim, bo ciężko go wyrwać ze świata komiksów. ja też chętnie przeczytam, zachęcona przykładem taty :)

autor opinii: Emilia Skwierawska

Stal się cud

Mój syn czytający delikatnie mówiąc niechętnie pochłonął całą serię jednym tchem . Pełny sukces! Gratulacje dla autora.Teraz syn mnie namawia na kolejny zakup książek Pana Kościuszko. Szkoda że nie ma ich w bibliotekach choćby we wrocławskiej Mediatece. Po wrześniowych wydatkch szkolnych pewnie zakupie kolejną serię.

autor opinii: Mila Czerniejewska

Krótka

Książkę bardzo dobrze się czyta, wręcz pochłania, dla tego też zakup serii jednocześnie jest niezbędny. Myślę, że spodoba się nastolatkom.

autor opinii: Przemo

Polecam

Dziś trudno znaleźć coś cennego dla dzieci, kupiłam tę pozycję dla mojego 11 letniego siostrzeńca. Po prostu ją "poknął".

autor opinii: Dorota

POLECAM

Bardzo fajna książka dla chłopców w wieku 14 lat. Mój syn który nie bardzo lubi czytać jest zachwycony i przeczytał już 2 tomy w miesiąc.

autor opinii: Grzegorz Kozioł

Fantastyczna seria

Szczerze polecam całą serię książek Wojownika Trzech Światów. Mimo, że mam już ponad 30 lat to przeczytałem całość jednym tchem.

autor opinii: Mariusz

"Wojownik trzech światów - Elochim "

Czytałem tylko jedną książkę, jest rewelacyjna polecam

autor opinii: hexos

wojownik trzech światów - rewelacja!

Cały pakiet wart jak najlepszej reklamy. W wyjątkowo atrakcyjny zwłaszcza dla chłopców sposób autor pokazuje, że bycie chrześcijaninem to nieustanna i jak najbardziej realna walka. Wartka akcja wciąga niemal od pierwszej strony i non stop trzyma w napięciu. Chwilami co prawda razi trochę styl (niedopracowany i infantylny), ale jest to jedyny minus, który w porównaniu do treści i tego, co ona za sobą niesie, całkowicie traci na znaczeniu. Wojownik trzech światów absolutnie wart polecenia.

autor opinii: Monika Turska

Wojownik Trzech Światów

Przeczytałam z zapartym tchem pięcioksiąg "Wojownik trzech światów", książka nadaje się zarówno dla rodziców, jak i młodzieży, ponieważ teraz rozczytuje się w tych książkach mój dwunastoletni syn. Szczerze polecam i osobiście uważam, że takie książki powinny być lekturami w szkole, gdyż są ciekawe i zachęcają młodzież do czytania, a nie zniechęcają, jak niektóre obowiązkowe książki i przede wszystkim pokazują jak żyć w dzisiejszym trudnym świecie, bo tego nikt nie uczy i tak łatwo młodym ludziom się zagubić. Jestem pewna, że niejeden rodzic też zaczerpnie dla siebie sporo ważnych wskazówek.

autor opinii: Katarzyna Mikołajek

Fantastyczna książka dla młodzieży, mój 13 letni syn jest zafascynowany, nie może się doczekać następnych części-ja też z przyjemnością przeczytałam. Moim zdaniem zachęca dzieci do poznawania Biblii,szczególnie trudniejszego dla dzieci Starego Testamentu. Co też bardzo istotne-pokazuje dzieciom,że walka duchowa jest realna. polecam.

autor opinii: Katarzyna Pióro

świetne

Historia żywa, ciekawa, zachwyciła nastolatków i nie tylko. Inspiruje do poszukiwań biblijnych

autor opinii: s. Judyta

opinia dot.książki "Wojownik 3 światów"

Przeczytałam książkę jednym tchem. Fantastyczna, wciągająca, żywa akcja,trzymająca w napięciu, spójna, świetne, nieprzeciętne opisy postaci, świat Starego Testamentu ożywa.Nie tylko dla chłopców, dziewczyny też lubią takie książki.Jednocześnie pokazana prawda o walce ze światem duchów,tak bardzo realna,chociaż dla niektórych to bajka.

autor opinii: Krzysztof Mitelski żona

Wciągające przygody

Syn zabrał się szybko do czytania całej serii "wojownika". Był bardzo pochłonięty historią tak sprytnie zawieszoną pomiędzy starym testamentem a współczesnością... Polecam nastolatkom :)

autor opinii: Beata

Wojownik Trzech Światów

Z dużym zainteresowaniem przeczytałem Wojownika. Jestem starszym człowiekiem, i od dawna lubię czytać książki przeznaczone szczególnie dla młodzieży. Ten tytuł moim zdaniem jest wyjątkowo dobry dla młodych ludzi i nie tylko. Każdy w tej lekturze znajdzie dla siebie coś ciekawego i pouczającego. Książka ta zachęca też do zapoznania się z pierwowzorem zawartych w niej treści, czyli do lektury Pisma Świętego.
Pierwszy tom dałem do przeczytania gimnazjaliście i dziś już zamówił sobie kolejną część.
Polecam tę lekturę szczególnie młodzieży.

autor opinii: Ks. Marek Maćkowiak

Gorąco polecam! :)

Książka wciąga. Jest dobrze napisana i szybko się ją czyta. Mój młodszy brat cioteczny (ma 11 lat) powiedział, że to pierwsza książka, którą czytał z własnej woli ;)

autor opinii: Dawid Mlynarczyk

Świetna lektura

Szybko wciąga i rewelacyjnie się czyta...! Piąta część wydaje mi się słabo łączyć z pierwszymi 4 tomami, ale i tak sympatyczna...

autor opinii: Robert Kowalczyk

Gorąco polecam!

Pakiet 5 części Wojownika Trzech Światów zamowiliśmy dla chrześniaka, który ma 11 lat. Wraz z mężem przeczytaliśmy 4 części, a córka 10-letnia 2 części. Trzecia wydaje nam się zbyt drastyczna dla takiego dziecka. Książki są godne polecenia, są świetnie napisane, w taki sposób, że wciągają nawet tych, którzy do czytania są sceptycznie nastawieni. W bardzo dobry sposób wprowadzają dziecko w świat wiary i bezgranicznego zaufania Bogu. Okazało się, że choć chrzesniak niekoniecznie lubi książki pochłonął już trzy części, a dostał je na gwiazdkę. Teraz z utęsknieniem czeka na pozostałe dwie (a mamy zamiar mu je dać w późniejszym terminie. Już myślimy o zakupie kolejnej książki pana Kościuszko.

autor opinii: Monika Majkowska

Kupiłam tę książkę dla 14-letniego syna, który nie przepada za książkami. O dziwo siegnął po nią już pierwszego wieczora i czyta ją codziennnie, więc było warto!

autor opinii: Jola

Książka dla młodzieży

Książka lekko napisana, czasem przydługie opisy i wolno rozwija się akcja, ale pomysł ciekawy. Zostawiłem w bibliotece i jest wypożyczana.

autor opinii: xK

Prezenty

Książka przeznaczona na Mikołaja dla syna.
Sprzedawca godny polecenia. Szybka i bezproblemowa dostawa.
Książki są super bo syn dosłownie je pochłania.

autor opinii: Grzegorz Bednarski

Dawno nic mnie tak nie wciągnęło ;)

Czyta się bardzo przyjemnie i szybko...
Prawie każdy tom udało mi się przeczytać w jeden dzień.

autor opinii: Robert Kowalczyk

Warto przeczytać

Książka naprawdę godna polecenia, napisana przystępnym i zrozumiałym językiem. Wciągnęła swoją treścią zarówno nas dorosłych jak i nasze dzieci.Pięknie przedstawiony stary testament i zawarte ponadczasowe wartości.Dziękuję

autor opinii: Grażyna Bywalec

Super Książka

Wojownik Trzech Światów to wspaniała opowieść, która potrafi wciągnąć do czytania nie tylko dzieci i młodzież, ale i dorosłych. Autor Robert Kościuszko przenosi współczesnego bohatera w czasy Starego Testamentu, aby doświadczył wielkiej mocy Boga na polu walki. W ten sposób czytelnik prawie namacalnie odczuwa , że Bóg jest i działa w życiu człowieka. Bóg jest naszą mocą i tarczą. Jemu można bezgranicznie zaufać. Każdemu polecamy lekturę tej powieści. s. Anna i s. Marzena Siostry Franciszkanki Rodziny Maryi

autor opinii: s. Anna Wzięch i s. Marzena Boratyńska

Super książki

Mój syn przeczytał je wszystkie w tydzień

autor opinii: S M

Bardzo polecam

Książka zafascynuje każdego młodzieńca. ja czytam ją z zainteresowaniem chociaż mam już trochę lat i jestem kobietą. Mój dziesięcioletni syn po prostu pochłonął wszystkie 5 części i po zakończeniu zaczął od nowa. podobnie rzecz się ma z moim mężem. Autor wyjaśnia skomplikowane sprawy w sposób prosty i obrazowy, nie pozostawia wątpliwości. Bóg jest Bogiem miłości a demon jest po prostu ohydny. Niejeden dorosły może nauczyć się z tej lektury jak odróżnić dobro od zła w naszym pomieszanym świecie.

autor opinii: Iwona

Warto przeczytać !!!!!

Jeszcze wszystkich nie przeczytałam,ale 3 części Wojownika Trzech Światów-polecam dla rodziców do czytania lub opowiadania dzieciom małym jak i młodzieży,uczy miłości i szacunku dla wszystkich.
Zamiast bajek o księżniczce lub smoku a teraz o okropnych kosmitach,te książki uczą wychowywać dzieci w różnym wieku.
Pozdrawiam

autor opinii: Wiesława Kachnikiewicz

Pokonać siebie!

Cały pakiet znakomity! Książki wciągają w niesamowity świat walki dobra ze złem, nie pozwalają ani na chwilę oderwać się od lektury! Zarówno młody chłopak jak i dorosły mężczyzna czyta książki Roberta Kościuszko z zapartym tchem i wypiekami na twarzy! Zdecydowanie polecam!

autor opinii: Piotr Małek

Wojownika Trzech Światów kupiłem w nagrodę moim uczniom. Kilka dni później już słyszałem od nich pozytywne opinie o książce. Skoro ją czytają, to z pewnością jest bardzo dobra.

autor opinii: Ks. Mariusz

Wojownik to za mało ...

Serię czytałem razem z córką (11 lat)na wyścigi i choć miała być na wakacje to już po 5 dniach skończyliśmy czytać ostatnią część. Akcja jest naprawdę wartka, przeżycia bohatera wciągające i podłoże historyczne bardzo realistyczne. Dodatkowym atutem jest nauka dla młodych ludzi, że walka dobra ze złem nie jest czymś wymyślonym i że to było kiedyś dawno temu, lecz dzieje się tu i teraz.

autor opinii: kosrys

Świetna powieść!

Bardzo ciekawa i pouczająca powieść, przywołująca wspaniałe historie biblijne, ale też opisująca czasy współczesne. Napisana z poczuciem humoru epopeja na temat odwagi, poświęcenia, dramatycznej walki osobowego Dobra z osobowym złem o dusze ludzi "wczoraj i dziś". Gorąco polecam nie tylko dla młodzieży. Marek (37 lat).

autor opinii: Marek Turowski

Konicznie do przeczytania

Wszystkie ksiązki przeczytałem w ciągu tygodnia. Wspaniałe wątki biblijne, wartka treść, po prostu wciąga

autor opinii: Grzegorz Chabros

Porywająca książka:)

Przeczytaliśmy tę książkę prawie jednym tchem z moim 8-letnim synem. Był zachwycony postaciami, jakie tam występują i ich przygodami. Słuchał lub czytał ją sam z wypiekami na twarzy i zapartym tchem. Dawno nie widziałam u niego takich emocji. Autorowi gratuluję pomysłu, bo to takie "Dzikie serce" dla chłopców i młodzieńców. Sama przyznam, że czytałam ją z wielką przyjemnością.

Opinia

Gorąco polecam książki R.Kościuszko z serii Wojownik Trzech Światów .
Są ciekawe i poruszają bardzo istotne sprawy naszego życia duchowego , to wszystko co jest w nich zawarte jest podparte na przekazach Biblijnych co niesamowicie wciąga i pozwala nam głębiej zrozumieć historie naszej wędrówki do przyszłości jeszcze raz polecam !!

autor opinii: Zdzisław Iwan

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo Kościuszko
Autor: Robert Kościuszko
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 938
EAN: 9788393416974
ISBN: 978-83-7535-067-8
ID: 445807

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Wojownik Trzech Światów cz. 1-5. PAKIET Wojownik Trzech Światów cz. 1-5. PAKIET
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...