TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Nowenna pompejańska i nabożeństwo do matki bożej z pompejów. z różańcem w prezencie

Ocena:
(3 opinii)

Książeczka zawiera historię życia i nawrócenia bł. Bartłomieja Longo, budowniczego Sanktuarium Królowej Różańca Świętego w Pompejach, historię wizerunku Matki Bożej Pompejańskiej, opis łaskami słynącego nabożeństwa piętnastu sobót, tekst Supliki do Królowej Różańca świętego oraz dokładne wyjaśnienie, ile trwa i jak odmawiać nowennę pompejańską, a także współczesne świadectwa otrzymanych łask.

W awersie łącznika różańca został umieszczony obraz Matki Bożej Pompejańskiej, a w rewersie – portret bł. Bartłomieja Longo. Dodano także harmonogram z odpowiednimi modlitwami na każdy z 54 dni nowenny pompejańskiej (do indywidualnego wykorzystania).

Do książeczki dołączono różaniec w kolorze niebieskim.

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

Nowenna Pompejańska

Książeczka bardzo ciekawa i pomocna w modlitwie do Matki Bożej Różańcowej,a różaniec przepięknie wykonany. Polecam.

autor opinii: Małgorzata K.

polecam

przybliża historię kultu i sposób odmawiania nowenny - cudowna

autor opinii: joanna kopeć

Idealna pomoc w modlitwie do Matki Bozej

Wspaniała książka a Różaniec przepiękny! Dzięki nim podjęłam Nowenne Pom Pomejans ką. Super pomaga ze na doda tku można zaznaczać dni i omówione Różańce. Dostała m w prezencie te książkę poczym sama szybko podarowała m ja znajomej ciężko chorej na raka. Tez podjęła Nowenne. Jest zachwycona książką i Różańce m. Powiem tak po prostu idealny przewodnik i pomoc jak wyprosic u Matki Bozej Różańcow ej laski i cuda. To co po ludzku niemożliwe tylko ona jest w stanie u swojego syna Jezusa Chrystusannam wyprosic. I właśnie ta książka zarówno o tym opowiada jak uczy jak się modlić. Zachęcam do zakupu tej książki bo ona prowadzi do Różańca by go odmawiać i zaufać bezgranicznie Matce Boskie j Pompejanskiej- ona uczyni cud sami zobaczycie tylko weźcie w ręce te książkę i Różaniec i podejmiecie Nowenne. Sama jeszcze zamierzam kupić te Nowenne z Różańce m by podarować je znajomym. Acha ten Różaniec jest tak pięknie wykonany ze niesamowite uczucie jest trzymać go w dłoniach i modlić się. Pozdrawiam serdecznie.

autor opinii: Danuta Nurzynska

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo AA
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 64
Wymiar [mm]: 120x160
EAN: 9788378647164
ISBN: 978-83-7864-716-4
ID: 300707

Zobacz również

Nowenna pompejańska i nabożeństwo do matki bożej z pompejów. z różańcem w prezencie
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...