TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Nowenna Pompejańska. Łaska wytrwałej modlitwy

Ocena:
(20 opinii)

"Ktokolwiek pragnie otrzymać łaski, niech odprawi na moją cześć trzy nowenny odmawiając piętnaście tajemnic Różańca, a potem niech odmówi znowu trzy nowenny dziękczynne".

Taką wskazówkę otrzymała od Matki Bożej dwunastoletnia, przykuta do łóżka Fortunatina Agrelli. Modlitwa cudownie uzdrowionej dziewczynki dała początek Nowennie Pompejańskiej, jaką znamy dziś.

Wiele osób przyznaje, że łaski wyproszone w tej modlitwie przerosły ich oczekiwania, a problemy powierzone Bogu i Maryi zostały rozwiązane w sposób dla nich zaskakujący, na miarę Bożej hojności i nieskończonego miłosierdzia.

Opinie naszych Klientów (20 opinii)Napisz swoją opinię

Nowenna

Bardzo fajne wydanie. Zajmuje bardzo mało miejsca.

autor opinii: Ewa

Pozytywny

Napiszę tak - tonący i brzytwy się chwyta. Nowenna pompejańska była dla mnie pomocą w trudnej decyzji do podjęcia. Słuchać serca, rozumu czy bliskiej osoby, która nie rozumiała powagi sytuacji. Maryja nigdy nie pozostawi człowieka samego a nowenna była tylko początkiem do dalszego nawrócenia i zmian w życiu ...

autor opinii: Marta

Polecam, szczególnie w trudnych chwilach.

autor opinii: Paweł

Opinia książki

Mała, podręczna, i bardzo praktyczna książka do nauki odmawiania różańca.

autor opinii: Małgorzata Piotrowska

Super!

Pomaga przetrwać trudne chwile.

autor opinii: Beata

piękne wydanie "kieszonkowe"

Jestem bardzo zadowolona z tej małej książeczki.Mam zawsze przy sobie i różaniec .Są krótkie rozważania tajemnic różańcowych,ale głębokie w treści,ponieważ bardzo często oglądam filmy religijne i jest łatwiej zrozumieć tajemnicę radości,światła,bolesną i chwalebną.Dziękuję,że takie książki ukazały się tym bardziej w naszych trudnych czasach.Jest to prawdziwy skarb łaski wytrwałaj modlitwy.

autor opinii: Danuta Słabik

Pozytywna

opinie pozytywna

autor opinii: Mariusz

Ok

Dobra książeczka. Kupiłem jako prezent. Doszła bardzo szybko.

autor opinii: Grzegorz

Opinia o książeczce "Nowenna pompejańska. ska"

Jestem bardzo zadowolona z zakupu tej małej książeczki. Zajmuje mało miejsca. Jest bardzo przejrzyście, czytelnie i prosto napisana. A magnesik to dodatkowa niespodzianka. Poza tym koszt książeczki jest bardzo mały wraz z wysyłką i wysyłka w szybkim tempie.
Bardzo polecam. Solidna firma.

autor opinii: Halina Jakimowicz

pozytywna

Polecam, jestem bardzo zadowolona.

autor opinii: Renata Tyńska

Polecam

autor opinii: Agnieszka T.

oddanie sie modlitwie

"Nowenna Pompejańska" to wyproszenie wszelkich łask

autor opinii: janek

Nowenna Pompejańska

jestem bardzo zadowolona z zakupu. Książeczka w pierwszej chwili mnie zaskoczyła, ponieważ jest malutką, cieniutką książeczka. To jest jej ogromny plus, gdyż zajmuje mało miejsca, więc wszędzie można ją ze sobą zabrać. Modlitwa jest bardzo szczegółowo opisana w taki sposób, że właściwie od razu chce się przystąpić do modlitwy. Polecam tę formę książeczki, modlitewnika każdemu.

autor opinii: JolaP

Nowenna Pompejanska

Polecam szczegolnie dla osob ktore tkwia w trudnych sytuacjach np. rodzinnych, a jednoczesnie chca podjac wysilek duchowy aby te sytuacje zmienic.

autor opinii: Aleksandra Zin

bardzo dziekuje

Bardzo pomocna mała książeczka. Polecam, a liscik z dopiskiem "miłej lektury" i magnesik zakładka były czym przemilym. Jeszcze sie z czymś takim nie spotkalam. Bardzo dziekuje za dobre serce.

autor opinii: Monika

Nowenna Pompejańska

Wspaniała książeczka dokładnie wszystko napisane różaniec pokazamy na jednej ze stron i opisany jak sie modlić na ktorym koraliku modlitwy odmawiać a to dla osób ktore tego nie wiedzą a są takie osoby. Polecam wszystkim i każdemu z osobna do zakupu tej książeczki. Koszt bardzo mały wraz z przesyłka i co najlepsze wysyłka w szybkim tempie. Kochani powinniście mieć tę nowenne. Ja mam i bardzo siw cieszę i myślę o zakupie jeszcze innych książek z tej strony. Pozdrawiam

autor opinii: Agnieszka Ortyl

Nowenna

Bardzo dobra mała książka, podręczna można ją zabrać wszędzie. Zawiera najważniejsze informacje o nowennie, sposobie jej odmawiania. Polecam.

autor opinii: Karolina Tyczyńska

Pomocna w potrzebach

Jak wielu z nas potrzebowało pomocy duchowej nie umiejąc sobie poradzić z problemami rodzinnymi? Ta książka niesie nam taką pomoc od Pana Boga poprzez wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny.Polecam zdecydowanie zwłaszcza tym osobom, które utraciły wszelką nadzieję-Matka Boża poprzez tą przepiękną modlitwę na nowo ją nam ukazuje.Świetne świadectwa.

autor opinii: Rafał

OK :-)

autor opinii: Małgosia

Czytelna instrukcja jak odmawiać nowennę, książka jest na tyle mała, że można ją zmieścić w kieszeni. Polecam.

autor opinii: Barbara

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo Księży Marianów
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 32
Wymiar [mm]: 80x120
EAN: 9788375024388
ISBN: 9788375024388
ID: 272938

Zobacz również

Książka wyróżniona Nowenna Pompejańska. Łaska wytrwałej modlitwy
5.13 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...