TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

O męskości nie tylko dla mężczyzn

Książka "O męskości nie tylko dla mężczyzn" wynika z przekonania autora, że stopień zagubienia mężczyzn w tzw. cywilizowanym świecie jest znacznie większy niż zagubienia kobiet.

To mężczyźni zagrażają przyszłości świata przez wyjście ze swoich ról, z powodu ucieczki od ojcowania, od opieki nad kobietą i dzieckiem. Mężczyźni współcześnie uciekają od prawdziwej, czyli ofiarnej miłości i od najważniejszej funkcji, jaką mają do spełnienia w świecie - od odpowiedzialności.

Trudność odnalezienia się mężczyzny w rzeczywistości wynika z podstawowego problemu dzisiejszego człowieka - pychy, która każe mu kreować własne życie i drogi szczęścia, zamiast w pokorze odkrywać to, co Bóg wpisał w człowieka, gdy go stwarzał.

Rozpoznawać w sobie męskość i kształtować ją to zadanie dla każdego mężczyzny na całe życie. Książka mówi o tym, czym jest męskość i jak stawać się prawdziwym mężczyzną, a także o roli kobiet w tym procesie oraz o samowychowaniu.

Autor nie owija w bawełnę, a jego język, mimo że dotyka spraw podstawowych, jest obrazowy, lekki i przepełniony humorem, tak nieodzownym w spojrzeniu na siebie.

Książka napisana została na podstawie płyty Jacka Pulikowskiego "O męskości".

Zobacz tę książkę także w wersji audio.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Jerozolima
Autor: Jacek Pulikowski
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 210
Wymiar [mm]: 130x200
EAN: 9788389282606
ISBN: 9788389282606
ID: 320723

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki O męskości nie tylko dla mężczyzn O męskości nie tylko dla mężczyzn
24.16 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...