TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

O Mszy Świętej najprościej

Ocena:
(3 opinii)

Człowiek, który w pełni uczestniczy we Mszy Świętej, jest największym bogaczem świata. Zostaje bowiem obdarowany samym Bogiem, Jezusem Chrystusem. Z miłości do nas stał się On człowiekiem, a potem, by być jeszcze bliżej, stał się dla nas pokarmem i każdego z nas pragnie karmić Sobą.

Wszyscy milionerzy są nędzarzami wobec tego, kto z wiarą uczestniczy we Mszy Świętej i świadomie przyjmuje Komunię Świętą.

Ta niewielka książka ma pomóc nam jeszcze głębiej zrozumieć ten Dar i Tajemnicę. Została napisana prostym językiem przez wybitnego polskiego liturgistę.

Zobacz tę książkę także w małym kieszonkowym formacie.

Zobacz tę książkę także w wersji audio (na płycie CD).

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

Dobry, kieszonkowy "podręcznik" wyjaśniający znaczenie poszczególnych części Mszy św.

autor opinii: Małgorzata Kołodziejczyk

Konkretna i przystępna

Rzeczywiście, książka ta jest napisana prostym i zwięzłym językiem. Opisuje po kolei wszystkie el liturgii Mszy Św. łącznie ze sposobami jej sprawowania oraz określeniem ustalonych postaw, które należy w jej trakcie zachowywać (np. jak podawać sobie znak pokoju). Każdy rozdział kończy się jedno-dwuzdaniowym rozważaniem lub pytaniem mającym pogłębić osobistą refleksję nad danym tematem. Bardzo dobra książka dla wszystkich którzy nie do końca znają i rozumieją liturgię mszalną. Polecam!

autor opinii: Agnieszka Brachfogel

Podziekowanie

Tresci zawarte w ksiazce niezbedne dla kazdego chrzescijanina ktore pozwola na otwarte dyskusje z mlodym pokoleniem glodnych prawd wiary .Bardzo czesto rodzice dyskutuja ze swymi doroslymi dziecmi i dosyc czesto nie potrafia odpowiadac na postawione pytania ze znanych dla siebie powodow.Minely czasy gdy dzieciom,mlodziezy wystarczalo polecenie rodzicow - masz tak robic czy tak sie zachowywac -mysle , że to dobrze ze mlodziez chce poznac prawde. Skoro ksiażka ta zawitała pod tzw strzechę podczas wizyty duszpasterskiej bardzo pomoże rodzicom w dyskusjach ze swoimi najbliższymi. Wielkie dzięki za to, że znalazła się w moim domu.

autor opinii: Alicja Specjalska

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Oficyna Maryjna IKONA
Autor: ks. Jerzy Stefański
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 64
EAN: 9788362647101
ISBN: 978-83-62647-10-1
ID: 445579

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki O Mszy Świętej najprościej O Mszy Świętej najprościej
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...