TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

O Mszy Świętej najprościej

Ocena:
(32 opinii)

Człowiek, który w pełni uczestniczy we Mszy Świętej, jest największym bogaczem świata. Zostaje bowiem obdarowany samym Bogiem, Jezusem Chrystusem. Z miłości do nas stał się On człowiekiem, a potem, by być jeszcze bliżej, stał się dla nas pokarmem i każdego z nas pragnie karmić Sobą.

Wszyscy milionerzy są nędzarzami wobec tego, kto z wiarą uczestniczy we Mszy Świętej i świadomie przyjmuje Komunię Świętą.

Ta niewielka książka ma pomóc nam jeszcze głębiej zrozumieć ten Dar i Tajemnicę. Została napisana prostym językiem przez wybitnego polskiego liturgistę.

Zobacz tę książkę także w dużym formacie.

Zobacz tę książkę także w wersji audio (na płycie CD).

Opinie naszych Klientów (32 opinii)Napisz swoją opinię

anob

świetne przypomnienie czym jest msza św. i co znaczy uczestniczenie w niej ,dobre wiadomości dla ciągłego nawracania się,

autor opinii: Bożena kużdżał

polecam

dobrze się czyta, napisana prostym i zrozumiałym językiem

autor opinii: katarzyna kołodziej

Bardzo dobra książeczka. O taką mi chodziło. Wszystkie najważniejsze elementy opisane w sposób zwięzlły i prosty.

autor opinii: Edward Witkowski

Prostota i dostępność

Poręczny format, w ręce czytelnicy mają wszystko, co trzeba wiedzieć o Mszy Św., by w niej uczestniczyć aktywnie, rozumem! Cenny dar od autora, rozdałem już kilkunastu bliźnim.

autor opinii: Jan Wawrzyńczyk

"O Mszy Świętej najprościej [mały format]"

Polecam książeczkę, takie małe a tyle wartościowej treści.

autor opinii: Krystyna Dycha

Zadowolona

Szybka dostawa zgodna z zamówieniem, jestem bardzo zadowolona :)

autor opinii: Patrycja Kasprzyk

Książka "O Mszy Świętej najprościej"

Świetna książka, bardzo dobra pomoc w głębszym rozumieniu i przeżywaniu istoty Mszy Świętej. Pozwala lepiej poznać i przeżywać w sposób bardziej świadomy Dar i bezkrwawą ofiarę Nowego Testamentu Eucharystię. Książka godna polecenia dla katolików, szczególnie tych, którzy doskonalą swoją wiarę, przez pełne uczestnictwo we Mszy Świętej. Każda Msza Święta jest więzią jedności z Bogiem Ojcem przez Chrystusa w Duchu Świętym. Jest Jednością Miłości, Tutaj Niebo łączy się z Ziemią. Na każdej Mszy Świętej Jezus Chrystus ofiaruje się Swojemu Niebieskiemu Ojcu za nasze grzechy. Chrystus umarł, Chrystus zmartwychwstał, Chrystus powróci. Jezus Chrystus żyje nie tylko w Tabernakulum, ale przede wszystkim w każdym człowieku.

autor opinii: Antoni Ryszard Tarulewicz

Świetna.

Jeśli chodzisz do Kościoła, ale nadal nie wierz o co w nim chodzi, to ta książka jest po to, że zrozumieć czym jest Msza Święta dla katolika. Poznasz każdy szczegół w niej zawarty.
Polecam

autor opinii: Michał F

mała a cenna

Niepozorna, lecz bardzo cenna książeczka. Dostępna także jako audiobook. Dla wszystkich, którzy chcą głębiej przeżywać liturgię. Polecam.

autor opinii: Karina

super

To był prezent na komunie mojego dziecka, bardzo mu się podobał, od razu całą książkę przeczytał. Myślę, że takie prezenty dzieci powinny przy okazji komunii dostawać.

autor opinii: Agniezka

dobra

książeczkę przeczytałam - warto pogłębiać wiarę, uczyć się rozumieć eucharystię

autor opinii: maria winkiel

bardzo dobra

super

autor opinii: SABINA STAWOWA

O Mszy Swietej

Wspaniała pozycja, warto ją mieć. Jest trochę historii, i sporo wyjaśnia co kiedy sie dzieje i po co. Polecam .

autor opinii: AnetaM

Dla wszystkich

Książeczka przydatna zarówno dla starszego pokolenia, które niejednokrotnie nie miało szansy zetknąć się z systematyczna katechezą, jak i dla młodszego jako pomoc katechetyczna np dla ministrantów.

Niewielkie rozmiary, obszerne ale i syntetyczne ujęcie zachęca także opornych wobec jakiejkolwiek lektury do zaznajomienia się z treścią.

autor opinii: Maria Wojciechowska

Pomocna

Warto przeczytać i posłać dalej by rozumieć sens słów, gestów i obrzędów mszy świętej. By lepiej przeżywać każdą Eucharystię i uczestniczyć w sposób rzeczywiście zaangażowany.

autor opinii: Monika

Msza Święta

Wspaniała pozycja, która pomoże każdemu dowiedzieć się, czym jest Eucharystia, jak wielkim wydarzeniem jest, jak ważnym. Nie sądzę, by wiedza nt poszczególnych części Mszy Świętej i tego, co dzieje się na ołtarzu, była bardzo powszechna, nawet wśród praktykujących katolików. Warto pogłębiać wiedzę, by świadomie uczestniczyć w tym misterium, jakim jest Msza Święta.

autor opinii: Teresa Juarez-Turska

polecam

Polecam ten małego formatu przewodnik po Mszy świętej. czyta się jednym tchem, porządkuje wiele aspektów, wyjaśnia w dostępny i prosty sposób , co i kiedy dzieje się podczas tak ważnego wydarzenie jak Eucharystia. Mały format pasuje i aż się prosi by zabrać do torebki, i przekazać dalej , by i inni także mogli skorzystać i bardziej świadomie uczestniczyć w celebracji Mszy świętej. ten mały przewodnik jest zaproszeniem do sięgnięcia po bardziej szczegółowe opracowania.

autor opinii: AGNIESZKA KULEJ

Gorąco polecam każdemu

Ta mała książeczka w bardzo jasny i prosty sposób opisuje wszystko co dotyczy Mszy świętej.Powinny ją przeczytać osoby ,które w bardziej świadomy i głębszy sposób pragną przeżywać Eucharystię. Właściwie polecam ją każdemu niezależnie od wieku .Po przeczytaniu tej pozycji inaczej przeżywa się każdą Mszę Świętą.

autor opinii: Małgorzata

Pozytywna

Bardzo szybka dostawa, wygodna płatność, przystępna cena

autor opinii: Bartosz

prosto o mszy

Proste i przydatne wprowadzenie w treści mszy św. polecam szczególnie dla "początkujących".

autor opinii: pw

Średnie

Dużo czystej teorii. To tez ważne

Polecam

bardzo fajna książeczka. opisana, prosto, jasno i przejrzyście

autor opinii: Asia

super

REWELACJA!!! Szybka obsługa, świetny kontakt ze sprzedawcą, super wydanie

Mimo iż "od zawsze" uczestniczę w Eucharystii, to o wielu kwestiach dowiedziałam się z tej książki

autor opinii: Małgorzata Urbaniak

Polecam

Tytuł tej małej książeczki adekwatny do treści. Zawiera treść, która jest napisana najprościej jak się da o Mszy Świętej. Polecam bardzo. Po przeczytaniu tej małej książeczki inaczej spojrzysz i będziesz przeżywał Msze Świętą.

autor opinii: Magdalena Łotocka

Polecam

Bardzo ciekawa książka,zdecydowanie polecam.W końcu znalazłem pozycję napisaną bardzo przystępnym dla mnie językiem.

autor opinii: mateusz

otwiera oczy

Mała broszura, a w tak fajny sposób otwiera oczy na tajemnicę Eucharystii. Doceniłem dzięki niej dar, jak zostawił nam Pan. Obowiązkowa lektura dla każdego!

autor opinii: Rafał Sopot

Polecam każdemu!

Nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak fantastycznym opisem Mszy Świętej. Po przeczytaniu naprawdę człowiek staje się bardziej świadomy co tak naprawdę zachodzi podczas Mszy, co znaczą określone gesty itp.
Polecam każdemu!
Lektura obowiązkowa!

autor opinii: Alicja

Polecam wszystkim

Dzięki tej książce zrozumiałam co oznaczają wszystkie gesty w czasie sprawowanej mszy Świetej. Dlaczego w danym momencie wstajemy, klęczymy .

autor opinii: Elżbieta Kononiuk

Bardzo dobra

W prosty sposób opisany jest sposób i gesty, które czynimy podczas każdej mszy świętej. Polecam tym, którzy nie bardzo rozumieją i nudzą się na mszy św.

autor opinii: Danuta

Bardzo dobra książeczka. Napisana przystępnym językiem. Naprawdę warto przeczytać.

autor opinii: Marta

Jestem bardzo zadowolona z zakupu tej pozycji (i właśnei w tej postaci - broszurowej). Bardzo prosto i w "przyziemnym" języku wytłumaczono krok po kroku elementy Eucharystii. Ksiązka nie tylko dla dzieci!!! Polecam

autor opinii: Anna Zimoch

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo Ikona
Autor: ks. Jerzy Stefański
Ilość stron: 64
EAN: 9788362647156
ISBN: 9788362647156
ID: 427210

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki O Mszy Świętej najprościej O Mszy Świętej najprościej
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...