TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Odkryj Chrystusa. Jak budować osobistą relację z Jezusem

Nieraz zdarza się nam obserwować piękną wiarę u innych osób - widzimy, jak wspaniale się modlą i wielbią Boga całym swoim życiem.

Ty też tak możesz! Zbuduj z Nim żywą relację, a doświadczysz Jego ogromnej mocy, która jest w stanie uwolnić człowieka od wszelkich lęków i uzdrowić z wszystkiego, co sprawia ból.

Pomoże Ci w tym ta krótka, napisana przystępnym językiem książka!

Znajdziesz w niej praktyczne wskazówki, które pomogą Ci zbliżyć się do Boga. Zrozumiesz też, jak potężne jest Jego działanie w Twoim codziennym życiu i odkryjesz sens i szczęście płynące z Jego nieustannej obecności.

Autorzy pomogą ci wyjść poza utarte formułki i swoje wyobrażenia na temat Boga, by móc odkryć Go takim, jaki jest naprawdę... A potem wręcz tę książkę swoim bliskim i przyjaciołom – niech i oni odkryją Bożą łaskę, która w końcu da im szczęście i rozwieje niepokojące ich wątpliwości!

Bert Ghezzi – niegdyś wykładowca akademicki, redaktor wydawnictw katolickich, autor niemal dwudziestu popularnych książek i mówca religijny. Ojciec siedmiorga dzieci i dziadek szesnaściorga wnucząt.

Dave Nodar – absolwent Papieskiego Instytutu Studiów nad Małżeństwem i Rodziną im. Jana Pawła II przy Katolickim Uniwersytecie Ameryki, od 1995 dyrektor ChristLife – katolickiej wspólnoty zajmującej się ewangelizacją.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: eSPe
Autor: Bert Ghezzi, Dave Nodar
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 136
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788374829021
ISBN: 9788374829021
ID: 411037

Zobacz również

Odkryj Chrystusa. Jak budować osobistą relację z Jezusem
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...