TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Odmień swoje dziecko do piątku

Ocena:
(9 opinii)
  • Czy wymuszasz na swoich dzieciach krzykami, wrzaskiem, groźbami lub przekupstwem wykonanie prostych, rutynowych czynności, związanych z porannym wstawaniem do szkoły, ubieraniem się, jedzeniem, odrabianiem lekcji czy wypełnianiem domowych obowiązków?
  • Czy masz trudności z mówieniem „nie” swoim dzieciom?
  • Czy trudno Ci mówić szczerze z dziećmi, co tak naprawdę czujesz jako rodzic?
  • Czy przez większość czasu, jakie poświęcasz na wychowanie swoich dzieci, odczuwasz frustrację?
  • Czy twoje dzieci okazują Ci brak szacunku i nie liczą się z tym, co mówisz?
  • Czy bardzo się zżymają, kiedy muszą wykonać Twoje polecenie?
  • Czy trzeba im przypominać częściej niż raz o zrobieniu czegoś?
  • Czy prosta praca domowa Twojego dziecka zajmuje wszystkich członków rodziny przez cały wieczór?

Jeśli którakolwiek z tych kwestii brzmi znajomo i na choć jedno z tych pytań odpowiedziałeś pozytywnie, musisz przeczytać tę książkę. Ta książka to lekarstwo na Twoje bolączki, które na pewno zadziała.

Kevin Leman wykorzystał w niej swoje niemal czterdziestoletnie doświadczenie: w tym zawodowe – jako psychologa klinicznego oraz osobiste – jako ojca piątki dzieci, jak również wiele historii zasłyszanych podczas swoich podróży i wystąpień.

To nie jest jakiś przestarzały poradnik. To plan działania, który naprawdę się sprawdza. A co ważniejsze, każdy może go zastosować. Nie potrzeba do tego doktoratu z fizyki kwantowej.

Chcesz mieć wspaniałe dziecko? Pragniesz być wspaniałym rodzicem? Zacznij realizować ten plan, a przekonasz się, że zmieni on diametralnie życie Twoje i Twojej rodziny.

Kevin Leman jest doktorem psychologii, ojcem pięciorga dzieci, autorem wielu bestsellerów na temat wychowania i relacji, m.in. wydanych przez Wydawnictwo eSPe "Ile znaczy mama", "Ile znaczy tata" oraz "Jak wychowywać dziecko i nie oszaleć".

Opinie naszych Klientów (9 opinii)Napisz swoją opinię

Działa!

Rady z tej książki zastosowałam w moim domu, naprawdę działały, w domu było cicho, spokojnie, nie denerwowalam się , a dzieci słuchały tego co do nich mówiłam, rady z tyłu książki są przydatne, moi znajomi uważają podobnie jak ja. Zabrakło mi niestety konsekwencji, ale nie zamierzam rezygnować :)

autor opinii: Aneta

odmień swoje dziecko do piątku

Książka która powinien przeczytać każdy rodzic polecam:)

autor opinii: Monika Sawa

Trudność

Odmienić dziecko - trudne zadanie ale jakże to wydanie pomaga i tylko wymaga odrobinę konsekwencji.

autor opinii: Danuta Ogonowska

Bardzo interesujaca i pomocna ksiazka.Warta polecenia kazdemu kto potrzebuje porad jak zmagac sie z codziennymi problemami dotyczacych dzieci.

autor opinii: Izabella Borgosz

Pomocna


Z książki tej dowiedziałam się wielu interesujących rzeczy. Uważam, że jest ona pomocna. Znajdziemy w niej dużo przykładów i anegdot zaczerpniętych z życia zarówno samego doktora jak i rodzin z którymi pracuje. Różni rodzice oraz różne dzieci w różnym wieku...
Autor tłumaczy nam również dlaczego takie postępowanie jest nieprawidłowe, a inne na pewno zadziała. Prezentuje nam tez listy oraz emaile od rodziców z którymi pracował. Przeczytamy w nich jak bardzo zmieniło się zachowanie ich dzieci, oczywiście na dobre :) A wszystko to dzięki metodom doktora Kevina Lemana.

Każdy rodzic zapewne pragnie, aby jego pociecha wyrosła na dobrego człowieka. Pragniemy też, aby już od najmłodszych lat słuchała się rodziców, nauczycieli, aby była pomocna, nie pyskowała, nie broiła... Myślę, że to wszystko jest nieuniknione, ale to my możemy temu zaradzić. Jeśli jesteście ciekawi jak można tego dokonać, sięgnijcie po tę lekturę :)

autor opinii: Marta mama Nikusia

polecam

Książka napisana przez kompetentną osobę, psychologa ale i ojca pięciorga dzieci a więc wszelkie rady udzielane nam, bierze z życia własnej rodziny. Książkę dobrze się czyta, autor nie moralizuje, nie narzuca. Podaje przykłady i podkreśla rzeczy warte zapamiętania. Książkę polecam wszystkim
rodzicom, dziadkom, ciociom tym którzy są świadomi że dziecko szczęśliwe to dziecko nie rozpieszczane prezentami, brakiem reguł czy zakazów ale znające granice, szanujące rodzinę czy ma lat dwa czy dwadzieścia dwa.
Polecam także tym którzy są zagubieni w gąszczu rad dotyczących wychowania swoich dzieci.

autor opinii: Lucyna Pawelec-Marzec

Książka jest jednym z wielu poradników dotyczących wychowania dziecka, ale jej wielkim plusem jest ciekawy podział na poszczególne "problemy"- tak więc łatwo można przejść do zagadnień, które nas najbardziej interesują. Co prawda realia amerykańskie różnią się od naszych, ale problemy z dorastajacymi dziećmi są podobne, tak więc warto zapoznać się z ta lekturą.

autor opinii: Anna M.

Autor potrafi otworzyć oczy czytelnikowi.
Prosta, jasna forma przekazu.
Gorąco polecam.

autor opinii: Monika

super książka

Polecam każdemu kto chce naprawdę wychowac swoje dziecko. To ksiązka nie tylko dla rodzica ale dla babci dziadka nauczyciela i dla każdego kto w swoim postępowaniu kieruje się zasadami chrześcijanina. Super porady. Wspaniały autor.

autor opinii: Anna Olender

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: eSPe
Autor: Kevin Leman
Rok wydania: 2009
Ilość stron: 368
Wymiar [mm]: 140x210
EAN: 9788374822893
ISBN: 9788374822893
ID: 152174

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Odmień swoje dziecko do piątku Odmień swoje dziecko do piątku
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...