TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Błogosławieństwa wychowawcy

Błogosławieństwa Jezusa z Kazania na górze są wielką „kartą konstytucyjną” chrześcijaństwa: mówią o szczęśliwym już teraz, którym jest wzrastanie człowieka ku pełni oraz jeszcze nie, które będzie darem Boga. Czy mogą stanowić zakres i kierunek również dla misji wychowawczej?

Autor tej książki jest o tym przekonany: wychowanie w świetle Błogosławieństw staje się pracą z ufnością, sianiem ze spokojem, wzrastaniem z optymizmem.

Również dla tych, który deklarują się jako „świeccy”, Błogosławieństwa mogą okazać się „uczłowieczające”: wzmacniają głębię i rozwijają to, co ludzkie zarówno u wychowawcy, jak i w pokoleniach wychowywanych.

Pier Giordano Cabra jest znanym i cenionym włoskim kapłanem ze Zgromadzenia Świętej Rodziny z Nazaretu, specjalistą od duchowości chrześcijańskiej, autorem licznych publikacji. W Polsce ukazały się następujące książki: „Życie braterskie. Krótki przewodnik praktyczny”; „Krótka medytacja o ślubach”, „Lectio divina na każdy dzień roku”, t. 17 (razem z Giorgio Zevini), „Dziesięć ikon życia konsekrowanego”.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Dehon
Autor: Pier Giordano Cabra
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 120
Wymiar [mm]: 135x215
EAN: 9788375193497
ISBN: 9788375193497
ID: 334665

Zobacz również

Błogosławieństwa wychowawcy
29.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...