TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Ojcze nasz. O Bogu, który jest blisko

Ocena:
(1 opinii)

Dlaczego dzisiaj nie mamy czasu, żeby zatrzymać się choć na chwilę i pomyśleć o Bogu? Dlaczego nawet codzienny pacierz (o ile już uda się znaleźć chwilę) odmawiamy z automatu?

Czy w ogóle wiesz, o czym mówisz, wypowiadając słowa modlitwy "Ojcze nasz"? Czy na pewno zgadzasz się na to, aby "była Jego wola"? Jak w ogóle rozpoznać, czego dla nas chce Bóg? Dlaczego modlimy się do Boga, aby nie wodził nas na pokuszenie?

Chyba najwyższy czas pochylić się nad tą zdecydowanie najbardziej znaną wśród chrześcijan modlitwą. Zajrzyj do tego prostego, mądrego i pełnego humoru przewodnika po Modlitwie Pańskiej!

Ksiądz Marek Dziewiecki nie teoretyzuje, a daje konkretne przykłady. Naprawdę warto!

Ks. Marek w rozmowie z dziennikarką Ewą Pietrzak dokonuje rzeczy kluczowej dla duchowości współczesnego człowieka – odkłamuje fałszywy obraz Boga i pokazuje ten prawdziwy, wynikający z Bożego objawienia.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Znakomita książka

Książka jest dla mnie znakomitą rzeczą w dwóch przestrzeniach:
1. Przestrzeń duchowa-stanowi znakomite narzędzie podczas modlitwy. W czasie medytacji pomaga otwierać różne przestrzenie, które odkrywam w swoim wnętrzu. Mówiąc krótko bardzo pomaga w modlitwie i podtrzymaniu więzi z Panem Bogiem podczas jej trwania.
2. Kopalnia wiedzy.
Książka zawiera wiele wiedzy, która jest bardzo praktyczna. Wszystko w niej jest logiczne, napisane łatwym i przystępnym językiem.

autor opinii: Zbigniew Oksiędzki

Informacje techniczne

Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Wydawca: Esprit
Autor: ks. Marek Dziewiecki, Katarzyna Szkarpetowska
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 192
Wymiar [mm]: 130x200
EAN: 9788365847775
ISBN: 9788365847775
ID: 403328

Zobacz również

Ojcze nasz. O Bogu, który jest blisko
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...