TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Ostatnie proroctwo o Polsce

Ocena:
(5 opinii)

Książka, która powstała z potrzeby serca.

Tak jak większość moich książek, tak i ta powstała ze swoistej konieczności. Mówiłem: "Nikt o tym nie pisze...", "Może jednak ktoś napisze..." W końcu zdecydowałem: "Trudno, spróbuję ja..."

Ta książka powstała z konieczności. Trzy lata wcześniej napisałem Proroctwo o Polsce. Obietnica i krew - książkę, jak się potem okazało, dla wielu ludzi ważną. Ale czas płynie, z każdym dniem przybliża się godzina wypełnienia się proroctw, krajobrazy wokół zmieniają się, stając się coraz bardziej mroczne. Dawne wskazówki już nie wystarczają. Trzeba spróbować napisać przewodnik na rok 2013 i lata następne. Nikt nie pisze? Próbuję ja...

Istnieje sposób na uczynienie historii nieodwracalną - najbardziej radykalny, a zarazem najbardziej skuteczny sposób przekreślenia wielkich proroctw o Polsce. Sposób najprostszy i najbardziej oczywisty. To wymazanie Polski z mapy świata. Nie ma Polski, nie ma spełnionych proroctw. Tak wygląda szatański sen.

Na szczęście jest sposób, żeby stało się inaczej. By było tak, jak wymarzył sobie Bóg na wysokim Niebie. Jak wyglądać będzie nasze jutro? Odpowiedz została wpisana w nasze życie. Dziś wszystko zależy od nas.

Opinie naszych Klientów (5 opinii)Napisz swoją opinię

ostatnie proroctwa o Polsce

Polecam książka warta uwagi. Wiedza zawarta w książce zaskakuje a zarazem uświadamia czytelnikowi wiele prawd chrześcijańskich. POLECAM

autor opinii: Joanna Piechota

Proroctwo o Polsce

Każdy chrześcijanin powinien tą książkę a szczególnie Polak

autor opinii: Konrad Lewandowski

Męka Chrystusa,męka Człowieka

Książka ta bardzo dobrze ukazuje o zbawczej roli cierpienia ,podkreślonej w dniu 10 kwietnia 2010 roku przez wystawienie Całunu w turyńskiej katedrze które to zbiegło się wtedy kiedy zginęła elita Rzeczypospolitej Polskiej.Czy źródłem tego cierpienia datowanego na 10 kwietnia 2010 roku był przypadek ,skrupulatnie wykorzystany przez siły ciemności?Czy jego źródłem był czyjś "lęk przed inną Polską".
To jeden ze znaków,który musimy nauczyć się odczytywać.Znak dany i zadany.Właśnie Polsce.-Ważny znak.
Choć posłużyłem się cytatami wyjętymi z książki to można odebrać to jako zachętę do przeczytania tej książki za względu na to jak dobitnie jest w niej ukazana prawda o której wiele razy można było usłyszeć o proroctwach dla Polski,a jakże dzisiaj aktualnych.Polecam Warto przeczytać.

autor opinii: Tomasz Bartkowiak

Bardzo polecam

Nie jest to zwykła kontynuacja "Proroctwa o Polsce", ale jej cenne uzupełnienie

autor opinii: Mateusz Chomicz

Dobra książka za niewielką cenę.

Książka warta polecenia. Dla czytelnika interesującego się tematyką proroctw i objawień może być uzupełnieniem i lepszym zrozumieniem tematu. Dla osób, które zaczynają interesować się tym zagadnieniem może wydać się mało sensacyjna. Jest to lektura podnosząca na duchu.

autor opinii: Tomasz Uściński

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Fons Omnis
Autor: Wincenty Łaszewski
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 144
Wymiar [mm]: 120x190
EAN: 9788389342720
ISBN: 9788389342720
ID: 328512

Zobacz również

Ostatnie proroctwo o Polsce
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...