BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Otwarty umysł, wierzące serce. Rekolekcje Papieża Franciszka

autor: Franciszek

Zaczynamy coraz lepiej poznawać osobę Papieża Franciszka.

Opublikowano już mnóstwo biografii i wywiadów, znamy coraz więcej szczegółów jego życia przed wyborem na stolicę Piotrową.

Przed polskim czytelnikiem pozostaje jednak do odkrycia jeszcze najważniejszy obszar - czyli to, jak Ojciec Święty głosi Słowo Boże, co i jak mówi o Chrystusie, Kościele, a także współczesnym świecie. Poznajemy zatem, co jest treścią i istotą jego posługi duszpasterza, głosiciela Ewangelii.

Książka "Otwarty umysł, wierzące serce", napisana osobiście przez kardynała Bergoglio, pomyślana została jako rekolekcje mające docierać do serca każdego z nas w jego własnym domu.

Składa się ona z wielu krótkich rozdziałów - rekolekcyjnych rozważań, bardzo różnorodnych tematycznie, lecz jednolitych, bo zawsze koncentrujących się wokół osoby Jezusa Chrystusa.

Rozważań teologicznie głębokich, lecz pisanych prosto i jasno. Zawierają propozycje konkretnych życiowych rozwiązań. Są jak powiew świeżości niosący Dobrą Nowinę wprost do naszych serc.

Każdy rozdział zamyka propozycja tematu osobistej refleksji i modlitwy.

Kiedy człowiek zadaje sobie pytania, Bóg nie pozostaje w oddali, jedynie czekając, lecz zbliża się, podchodzi, jest obok. Bóg, Ojciec, wychodzi do człowieka tam, gdzie on się znajduje, do jego najskromniejszych potrzeb, aby go prowadzić do innej wody i innego chleba, por. (J 4,5) i (J 6)

fragment książki

Książka została napisana i przeznaczona do druku osobiście przez kardynała Bergoglio. Nie jest to przygotowane w Polsce zestawienie przemówień i homilii!

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Esprit
Autor: Franciszek
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 324
Wymiar [mm]: 130x200
EAN: 9788363621292
ISBN: 978-83-63621-29-2
ID: 261789

Zobacz również

Otwarty umysł, wierzące serce. Rekolekcje Papieża Franciszka
32.90 zł
15.55 zł
Oszczędzasz 17.35 zł (53%)
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 7.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...