TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Pan Bóg? Uwielbiam! 44 dobre wiadomości

Ocena:
(4 opinii)

Pan Bóg uzdrawia wszystkich.
Pan Bóg nie uzdrawia wszystkich.
Oba zdania są prawdziwe.

Marcin Jakimowicz, dziennikarz „Gościa Niedzielnego”, od ponad dwudziestu lat modli się we wspólnocie Kościoła. Doświadczył wielu wzlotów i kryzysów wiary, jednak niedawno w jego życiu nastąpił przełom. Przełom w sposobie myślenia o Panu Bogu.

Autor opisał swoje doświadczenia oraz historie ludzi, którzy podobnie jak on na własnej skórze odczuli potężną siłę Miłości. Zero wymądrzania się. Zero teoretycznych rozważań. Zero nachalnej propagandy. 100% żywego doświadczenia wiary.

Ta książka to 44 dobre wiadomości. O Wszechmogącym, który uzdrawia i ludziach, którzy mu zaufali. Przekonaj się, kim jest Bóg i pozwól mu działać w Twoim życiu. Uwielbiaj i rób, co chcesz!

Opinie naszych Klientów (4 opinii)Napisz swoją opinię

Przekonał mnie

Nie spodziewałam się, że tak młody człowiek zdoła mnie do czegoś przekonać swoimi słowami, a jednak nie tylko przekonał ale udowodnił że nie wolno się zamykać na ludzi ze względu na wiek. Od każdego można się czegoś nauczyć – zwłaszcza od Boga i ludzi, którzy sa z Bogiem blisko i wciąż szukają drogi, by być jeszcze bliżej. Taki włąśnie zdaje się być Jakimowicz.

autor opinii: Hania Krenz

Bóg 180 stopni

Jakimowicz znalazł prosty sposób na to, żeby zmienić nasze myślenie o Bogu o 180 stopni. Wszystkie poglądy, do których tak łatwo się przyzwyczailiśmy wywraca do góry nogami i robi to w bardzo zabawny i klarowny sposób – taki, że nie można mu odmówić racji. Wciągnęła mnie i otworzyła oczy na wiele spraw.

autor opinii: Irek Waśkiewicz

Nowicjuszka poznaje Boga

Tak naprawdę od niedawna zaczęłam poznawać Kościół. Boga i to, jak bardzo jest mi w życiu potrzebny. Często jednak trafiam, jeśli chodzi o literaturę na jakieś zadufane górnolotne pisma, które nijak się nie mają do rzeczywistości. Wpadła mi w ręce ta książka i wreszcie poczułam, że można o Kościele i Bogu pisać prosto, bez zadęcia, a jednocześnie przekazywać jasne i szczere wartości, wokół których powinna kręcić się wiara. Na pewno poszerzył mój pogląd na chrześcijaństwo.

autor opinii: Kira Tur

44 na plus

To naprawdę są 44 dobe wiadomości, które krzepią. Pokazują, że nie tylko ty czasem wątpisz i się zastanawiasz nad sensem wszystkich słów Biblii. Pokazuje, że każdy ma prawo rozważać i pisać o tym. Jakimowicz ma niezwykłą charyzmę dzięki której książka jest przyjemna w odbiorze.

autor opinii: Jacek B

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: ZNAK
Autor: Marcin Jakimowicz
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 224
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788324038701
ISBN: 9788324038701
ID: 327582

Zobacz również

Pan Bóg? Uwielbiam! 44 dobre wiadomości
29.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 7.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...