TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Pełnia serca. Seria: Psychologia i wiara

Ocena:
(18 opinii)

Chciałbyś żyć pełnią życia, ale czujesz, że coś Cię ogranicza? Chciałbyś wiedzieć, która droga jest właściwa, ale boisz się podjąć decyzję? Co zrobić, by stać się prawdziwym wojownikiem i kowalem swojego losu?

Bóg obdarzył Cię chwałą, gdy Cię stworzył. Chwałą właściwą tylko Tobie. Od zawsze szukamy tej chwały gdzieś głęboko, w swoim wnętrzu. Bóg chce, abyś wiedział, że jesteś prawdziwym człowiekiem, który ma zasady i jasno określone cele.

Bóg chce, żeby mężczyzna był pewny siebie i czuł się wojownikiem. Bóg chce, żeby kobieta poczuła się naprawdę piękna i wyjątkowa. Dlatego właśnie podejmuje walkę o Twoje serce!

Dzięki tej książce odnajdziesz siłę i nadzieję na kolejny dzień. Poczujesz się doceniony i odkryjesz radość z życia. Ta książka zainspiruje Cię do głębszego przeżywania każdego nowego dnia, do życia w zgodzie i miłości.

Sprawi, że zatrzymasz się na chwilę w tym pędzie życia i zastanowisz się nad swoim istnieniem. Dostrzeżesz miłość Bożą i zrozumiesz, że Bóg się z Tobą komunikuje poprzez swoje Słowo i ludzi przebywających w Twoim otoczeniu.

Po przeczytaniu tej książki dowiesz się:

  • jak odnaleźć własną drogę życiową
  • jak żyć pełnią serca i jak się nim kierować
  • jak przyjmować rady od Boga
  • jak odnowić i wyzwolić swoje serce

Sięgnij po tę książkę i naucz się żyć pełnią serca!

Opinie naszych Klientów (18 opinii)Napisz swoją opinię

Pełnia serca

Jestem zachwycona Eldredgami! Stasi, Johnem i ich synami także! Cała rodzina pisze w sposób bardzo...Boży i uwalniający. Synowie Johna prowadzą portal "And Sons Magazine" - który także jest bardzo, bardzo żywy i motywujący!
Pełnię Serca będę musiała przeczytać raz jeszcze - dużo dobrej treści! Myślę, że będę kolekcjonować całą ich twórczość, bo rodzina wybitna! :)))
Pełnia Serca jest dla tych, którzy chcą się dowiedzieć o tym, co to znaczy duchowa walka, chcą walczyć o swoje serce i o piękną codzienność. Lub też nie wiedzą, że powinni to robić! ;)

autor opinii: Izabela Michalczyk

Kilka lat temu przypadkowo trafiłem na Dzikie Serce.
Książka była świetna, czytało się świetnie.
Generalnie mam dość mało czasu na czytanie książek i do tego czytam dość wolno, ale kupiłem Pełnie Serca i muszę powiedzieć, że nie jest to już książka pokroju Serca Dzikiego... Może to ja się zmieniłem, ale po prostu idzie mi bardzo wolno i po przeczytaniu jakiejś 1/3 Eldredge ciągle tylko zadaje pytania i mam wrażenie że to ciągle jest jakiś wstęp do książki, która lada moment się zacznie...
Takie moje spostrzeżenie. Niech każdy próbuje sam ;) pozdrawiam.

autor opinii: MM

Pełnia serca - Eldrage

Bardzo przyjemna współpraca. Wszystko jasne i na czas. Polecam.

autor opinii: Joanna Wochanka

Wspaniała książka

Czyta się rewelacyjnie, jednym tchem. Choć sprawy życia duchowego bardzo mnie interesują już od lat, ta książka była dla mnie bardzo odkrywcza. Szczególnie uderzyło mnie odkrycie, że (niestety) siły zła bardzo aktywnie działają w naszym życiu i mogą wiele zniszczyć z naszych (i Bożych) planów. Okazuje się, że jeśli dzieje się coś niefajnego, albo sprzed nosa ucieka nam coś dobrego, co już prawie na pewno miało się zdarzyć, to niekoniecznie taka była Wola Boża - po prostu przeciwnik przyszedł nam to ukraść! To straszne, a jednocześnie, gdy się to wie, można aktywnie się przed tym bronić. To znaczy modlić się, wzywać pomocy dobrych duchów, tj. Aniołów, Maryi (to już mój wniosek) no i samego Boga. O Maryi autor nie pisze nic, bo - jak rozumiem - jest protestantem. Nie pisze też o ogromnej mocy Eucharystii, bo z racji swego wyznania nie jest tego świadom, ale to nie przeszkadza nam katolikom wydatnie skorzystać z jego książki. Dzięki niej właśnie można odkryć, jak wielki skarb mamy w Eucharystii - ona jest źródłem wszelkich łask i mocy, o której autor pisze w swojej pięknej modlitwie na zakończenie książki. Polecam!

autor opinii: Joanna Adamczyk

To już trzecia książka Eldredge'a, którą czytam i która mnie zachwyca. Wrażliwość autora i prostota jego słów jest niezwykła. Sama zajmuję się ostatnio grzebaniem w swoim sercu i już czuję, że przynajmniej parę stopni pomoże mi ona pokonać. Umiemy obsługiwać komputery i skomplikowane maszyny, a nie potrafimy zająć się sobą, tzn. tym co najważniejsze, czyli własnym sercem. A tam jest cała esencja tego, czym jesteśmy. To właśnie uświadamiam sobie dzięki autorowi. Dziękuję !

autor opinii: Bożena Baszczok

opinia

Wywraca sposób myślenia (wierzenia) do GÓRY nogami.

autor opinii: Adam

Ważna lektura.

Książka PEŁNIA SERCA jest bardzo ważną lekturą dla dosłownie wszyskkich a szczególnie dla osób które wprowadzają radykalne zmiany w swoim życiu oczywiście razem z BOGIEM.
Co nie jest łatwą sprawą bo takie zmiany porównać należy do zabiegu na żywym człowieku bez znieczulania a czegoś takiego podjąć się może tylko sam BÓG za naszą zgodą i on nas prowadzi i wspiera .
Wiem , żeby dokładnij zrozumieć tę książke należy najpierw przeczytać DZIKIE SERCE to naprawde ważne tak więc gorąco polecam te obydwie pozycje.

autor opinii: Zdzisław Iwan

Dobra książka

Czyta się łatwo, mówi sporo mądrych rzeczy choć raczej mało odkrywczych.

autor opinii: Olaf Burdziakowski

Polecam całym sercem :)

Niesamowita książka. Autor ukazuje wiele zwykłych spraw w całkiem nowym sposób. Prowadzi nas do oczywistych Prawd, które po raz kolejny zaskakują swoja prostotą i zmuszają do przemyśleń każdego chrześcijanina. Osobiście nie mogłam się oderwać i wracałam do różnych treści po kilka razy.

autor opinii: Anna

;]

rzadko kiedy cos polecam ale ta ksiazke POLECAM ;]

autor opinii: asia

Poleca,

Naprawdę wspaniala książka! :)

autor opinii: Ulcia

Dobra książka

PEŁNIA SERCA jest warta polecenia. mocno odnosząca się do treści Objawionych, odnosi się wrażenie że autor jest człowiekiem głęboko i autentycznie wierzącym w Jezusa. Proponuje inne od tradycyjnego spojrzenie na serce - centrum życia każdego człowieka. Czyta się ją łatwo, pozostawia nadzieję ale i niedosyt, bo jest pewnym zaproszeniem, na które można odpowiedzieć, nie tylko receptą czy zbiorem porad.

autor opinii: Anna Sopel

Książka bardzo interesująca. Warto przeczytać

autor opinii: Klaudia Woźniak

książka ta wywołuje u czytelnika wiele uczuć i emocji związanych z życiem, myśli nad nim i posiadaniem Boga

autor opinii: ks. Roman

Wspaniała książka, która porusza serca każdego kto jest w konfrontacji ze swoim życiem. Każdy szuka własnego celu i powołania. Pełnia serca to otwarcie się na miłość Boga, to otwarcie się na Jego głos, to wreszcie pozwolenie na przyjęcie Go do swojego serca.

autor opinii: Michał Filipiak

Moja opinia

Książka warta przeczytania, czyta się ją szybko, może nawet za szybko. Do takich książek jak ta trzeba wracać co chwile, aby nie zapomnieć prawd w niej zawartych. Polecam i pozdrawiam.

autor opinii: A. Zasadni

Polecam

Świetna! Jedna z wartościowszych pozycji, jakie czytałam. Dla każdego, kto chce umocnić swoją wartość siebie - jako Dziecka Bożego.

autor opinii: Aga

lektura obowiązkowa!

Jedna z najlepszych książek, które miałem zaszczyt przeczytać. I uwaga! Nie tylko dla mężczyzn!

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: W Drodze
Autor: John Eldredge
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 248
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788370338572
ISBN: 978-83-7033-857-2
ID: 22514

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Pełnia serca. Seria: Psychologia i wiara Pełnia serca. Seria: Psychologia i wiara
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...