TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Poszukiwana, poszukiwany. Poradnik dla singli. Seria: Psychologia i wiara

Ocena:
(11 opinii)

"Poszukiwana, poszukiwany" nie jest kolejną abstrakcyjną paplaniną na temat związków i pogoni za miłością, ale jest bardzo wciągającą i mądrą pozycją zawierającą instrukcje, które pomagają poznać siebie i właściwie pokierować swoim życiem "miłosnym".

Henry Cloud to znany amerykański psycholog kliniczny, a także popularna osobowość telewizyjna i radiowa. Jest autorem wielu książek, z których kilka osiągnęło wielomilionowe nakłady. Od ponad dziesięciu lat Cloud prowadzi warsztaty i seminaria dla singli. Uczy ich, jak skutecznie umawiać się na randki, w jaki sposób pokonać własne ograniczenia i zdobyć wymarzonego partnera. Efekty tej pracy, zaprezentowane w książce, mówią same za siebie.

"W umawianiu się na randki, podobnie jak w innych dziedzinach życia, nie chodzi po prostu o "trudny rynek". Nie jest to głównie sprawa liczby i dostępności mężczyzn i kobiet do wzięcia. To w dużo większym stopniu sprawa twojej dostępności i tego, czy jesteś otwarty na tworzenie związku. Taki jest mój punkt widzenia i tego się trzymam. Moją misją w tej książce jest pomóc ci w odzyskaniu zdrowia i otwartości w tej dziedzinie życia, tak że będziesz w stanie nie tylko znaleźć kogoś, z kim się umówisz na randkę, ale i będzie to ktoś wart podjęcia z nim wspólnego życia".

Opinie naszych Klientów (11 opinii)Napisz swoją opinię

Niesamowita książka, bardzo pouczająca, to co dla mnie ważne to pisana w oparciu o Biblię. Absolutnie nie wolno zastanawiać się nad jej kupnem, od razu trzeba ja mieć.

autor opinii: Z.G

Dobry poradnik

Każdy "singiel" powinien ją przeczytać - większość uwag jest wprawdzie zupełnie oczywistych (ale dobrze, że zostały przytoczone, bo może nie dla wszystkich są oczywiste), ale kilka dość zaskakujących i mogących odmienić podejście "singla" to tematu, a być może nawet odmienić życie... Polecam serdecznie.

autor opinii: Magda

poszukiwana,...

Lektura przyjemna i nawet wciągająca...aczkolwiek nie odkrywa przed osoba samotną niczego nowego. Wiadomo- jeśli nie zaczniemy same, (sami) działać, książę na białym koniu do drzwi nie zapuka....

autor opinii: byby

Poszukiwana, poszukiwany. Poradnik dla singli

Każda osoba będąca singlem powinna ją przeczytać, jeśli chce coś zmienić.. Pomaga zauważyć wiele niewłaściwych postaw singli w sposób bardzo precyzyjny i podaje konkretne sposoby poradzenia sobie z nimi. Poza tym jest napisana w sposób bardzo przystępny. Znajomi, którzy czytali tę pozycję, podzielają moje zdanie.

autor opinii: Danuta S.

Przydatna do korekty swojej postawy

Książka jest przydatna do korekty swojej postawy w zakresie związków interpersonalnych. Książka zawiera szereg podpowiedzi i poszerza horyzonty.

autor opinii: Piotr Piotrowski

Bardzo dobry poradnik

Książka warta przeczytania przez osoby szukające drugiej połówki. Polecam tą książkę i żałuję, że nie trafiłam na nią wcześniej. Przeczytaj i nie trać już czasu.

autor opinii: Kasia T.

Swietna pozycja

Jestem w trakcie przyswajania wiedzy z książki "Poszukiwana, poszukiwany. Poradnik dla singli", czyta się dobrze, wszystkie porady autora przydadzą się singlom w każdym wieku. Radzę kupić przeczytać i zastosować. Decyzje o kupnie książki podjęłam sugerując się opiniami czytelników. Teraz sama mogę polecić ten świetny poradnik.

autor opinii: Ewa telus

Bardzo dobra książka,. Polecam.

autor opinii: Ania

pozytyw

uwazam, ze ksiazka jest warta uwagi, polecam goraco!

autor opinii: bw

książkę kupiłam dla córki,ja przeczytałam fragmenty ona w całości.Jest to spojrzenie na sytuację tzw. singla z poszukiwaniem "winy" w sobie, w swoich zachowaniach, sterotypach itd. Myślę że dla osób poszukujących "drugiej połowy" sa to cenne wskazówki.

autor opinii: Irena Jagiełowicz

Polecam tę książkę. Nareszcie na rynku pojawiła się książka dla singli czyli niezamężnych nie z wyboru, która dobrze opisuje temat.Autor w przeciwieństwie do wielu psychologów nie poprzestaje na opisaniu problemu ale daje też konkretne wskazówki pomocne w wyjściu z sytuacji.Słusznie zauważ że Bóg pomaga i działa kiedy i my działamy i staramy się sobie pomóc. A wiadomo, że w życiu lepiej mieć jakiś plan, niż nie mieć go wcale i błądzić albo trwać w zawieszeniu. Poza tym jakoś łatwiej wyjść z ukrycia i lepiej się człowiek czuje kiedy wie, że nie jest z problemem sam i że niektórzy też tak mają. Bardzo dobrze napisana, lekko się czyta i każde zdanie w tej książce jest "na temat".polecam. B.

autor opinii: Bogusława Kozioł

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: W Drodze
Autor: Henry Cloud
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 260
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788370337438
ISBN: 978-83-70337-43-8
ID: 176599

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Poszukiwana, poszukiwany. Poradnik dla singli. Seria: Psychologia i wiara Poszukiwana, poszukiwany. Poradnik dla singli. Seria: Psychologia i wiara
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...