TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Poszukiwana, poszukiwany. Poradnik dla singli. Seria: Psychologia i wiara

"Poszukiwana, poszukiwany" nie jest kolejną abstrakcyjną paplaniną na temat związków i pogoni za miłością, ale jest bardzo wciągającą i mądrą pozycją zawierającą instrukcje, które pomagają poznać siebie i właściwie pokierować swoim życiem "miłosnym".

Henry Cloud to znany amerykański psycholog kliniczny, a także popularna osobowość telewizyjna i radiowa. Jest autorem wielu książek, z których kilka osiągnęło wielomilionowe nakłady. Od ponad dziesięciu lat Cloud prowadzi warsztaty i seminaria dla singli. Uczy ich, jak skutecznie umawiać się na randki, w jaki sposób pokonać własne ograniczenia i zdobyć wymarzonego partnera. Efekty tej pracy, zaprezentowane w książce, mówią same za siebie.

"W umawianiu się na randki, podobnie jak w innych dziedzinach życia, nie chodzi po prostu o "trudny rynek". Nie jest to głównie sprawa liczby i dostępności mężczyzn i kobiet do wzięcia. To w dużo większym stopniu sprawa twojej dostępności i tego, czy jesteś otwarty na tworzenie związku. Taki jest mój punkt widzenia i tego się trzymam. Moją misją w tej książce jest pomóc ci w odzyskaniu zdrowia i otwartości w tej dziedzinie życia, tak że będziesz w stanie nie tylko znaleźć kogoś, z kim się umówisz na randkę, ale i będzie to ktoś wart podjęcia z nim wspólnego życia".

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: W Drodze
Autor: Henry Cloud
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 260
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788370337438
ISBN: 978-83-70337-43-8
ID: 176599

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Poszukiwana, poszukiwany. Poradnik dla singli. Seria: Psychologia i wiara Poszukiwana, poszukiwany. Poradnik dla singli. Seria: Psychologia i wiara
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...