TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Poznać, wybrać i ukochać Jezusa. Przewodnik po Regułach rozeznawania duchów drugiego tygodnia Ćwiczeń duchowych św. Ignacego Loyoli

Celem książki jest pomoc dającym Ćwiczenia duchowe św. Ignacego Loyoli i odprawiającym je w przeżyciu drugiego tygodnia ignacjańskich rekolekcji oraz w procesie rozeznawania woli Bożej.

Autor, opierając się na własnym doświadczeniu bycia prowadzonym w Ćwiczeniach i prowadzenia innych, ukazuje w niej różne etapy i aspekty rozeznawania, uwrażliwiając na potrzebę rozróżnienia między doświadczeniem duchowym a tym, co może być uwarunkowane procesami naturalnymi. Podkreśla także potrzebę dojrzałości osoby nie tylko w wymiarze duchowym, ale także ludzkim. Chce pomóc zwłaszcza w momentach zagubienia, niezrozumienia czy popełniania błędów podczas rozeznawania, gdyż - jak podkreśla - często zamiast realizować to, czego Bóg od nas pragnie, oczekujemy, by to On dostosował się do naszych planów.

To zachęta do podjęcia drogi szukania i rozeznawania woli Bożej oraz zaproszenie do stawania się człowiekiem drugiego tygodnia ignacjańskich Ćwiczeń, "wznoszącym się od dobrego do lepszego", czyli takim, który szuka, poznaje, spotyka i wybiera Jezusa we wszystkim.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: WAM
Autor: Krzysztof Dyrek SJ
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 256
Wymiar [mm]: 202x142
EAN: 9788327715807
ISBN: 9788327715807
ID: 454130

Zobacz również

Poznać, wybrać i ukochać Jezusa. Przewodnik po Regułach rozeznawania duchów drugiego tygodnia Ćwiczeń duchowych św. Ignacego Loyoli
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...