TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Przebaczenie. Klucz do przemiany serca

Ceniony na całym świecie kierownik duchowy o. Gustavo Jamut prowadzi nas przez proces prawdziwego przebaczenia, które niesie ze sobą uzdrowienie serca, pogodzenie się z samym sobą, z innymi ludźmi oraz z Bogiem.

W książce znajdują się ćwiczenia duchowe, modlitwy, medytacje biblijne, sześć kroków przebaczenia ułatwiających oczyszczenie serca z uraz, poczucia winy i żalu.

Sprawdź:

  • Jak przebaczyć samemu sobie?
  • Jak przebacza nam miłosierny Bóg?
  • Co zrobić, aby naprawdę wybaczyć innym?
  • Czy można wyleczyć się z poczucia winy?

To kolejna po "30 dni z Jezusem Miłosiernym i Świętą Faustyną" pozycja tego autora. Ponieważ pisze on w sposób bezpośredni, a jego książki pomagają żyć, dlatego jest tak bliski wielu czytelnikom na świecie. Nieocenionym uzupełnieniem książki „Przebaczenie. Klucz do przemiany serca” i wsparciem dla zmieniających swoje życie na lepsze będą na pewno „Modlitwy o uzdrowienie” o. Jamuta.

O. Gustavo E. Jamut urodził się w Buenos Aires. Jest kapłanem ze zgromadzenia Oblatów Maryi Niepokalanej, założonego przez bł. Bruno Lanteriego. Obecnie jest koordynatorem ruchu charyzmatycznego w diecezji Buenos Aires. Zajmuje się szczególnie formacją świeckich. Założył wspólnotę ewangelizacyjną „Głosiciele pokoju”. Prowadzi konferencje, seminaria i dni skupienia. Jest autorem wielu książek o tematyce religijnej, podejmujących zagadnienia rozwoju duchowego.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: Gustavo E. Jamut OMI
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 112
Wymiar [mm]: 125x195
EAN: 9788377976104
ISBN: 978-83-7797-610-4
ID: 358930

Zobacz również

Przebaczenie. Klucz do przemiany serca
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...