TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Przyczajony Chrystus, ukryty Bóg czyli o sekrecie Bożej paranoi

To książka napisana w jednym celu: aby wprowadzić Cię w nowe rejony modlitwy osobistej. Niezależnie od tego jak długo trwa Twoja przygoda z wiarą - czy Twoje nawrócenie miało miejsce zaledwie parę tygodni temu, czy jesteś wiekowym i doświadczonym mnichem - Bóg znowu chce Cię zachwycić. Chce - i potrafi! - poprowadzić Cię od przygody do przygody.

Oczy mogą Ci się otworzyć ze zdziwienia już przy niektórych, cytowanych tutaj, fragmentach Pisma Świętego. Poważnie. Nawet jeśli znasz Biblię na wylot, odkryjesz z przyjemnością, że ta wspaniała Księga wciąż ma Cię czym zaskoczyć. I nie chodzi tylko o samo Słowo, lecz także ukryte w nim znaczenie i moc. Możesz to nazwać "skutecznym czytaniem". To znaczy? Ty czytasz, a zmiany, których pragniesz, dokonują się w Tobie niepostrzeżenie, ale na trwałe, ponieważ działa w nich Boża siła.

Książka ta pozwoli Ci też odkryć:

  • Co to jest "kwadrans mocy"?
  • Kiedy modlitwa może być zła?
  • Dlaczego tradycja wcale nie kłóci się z odnową?
  • Jak "wyplewić" faryzejskie chwasty z grządki pobożności?
  • Czemu "Boża paranoja" ma być najkrótszą drogą do zdrowia i radości?
  • Czy Boga naprawdę da się tak zobaczyć, żeby Go już nigdy nie stracić z oczu?
  • Jak - jeszcze w tym życiu - załatwić sobie wyborną zbroję i białego rumaka na Armagedon?

A nade wszystko: książka ta da ci ulgę i wytchnienie. Krzyż Chrystusa bowiem nie ma cię przygnieść, ale obronić i uzdrowić! "W Jego ranach jest nasze zdrowie" (Iz 53,5). Pamiętasz?

Fabian Błaszkiewicz - (ur. 1973) jezuita, wzięty rekolekcjonista, kierownik duchowy. Duszpasterz młodzieży, Odnowy Charyzmatycznej, ludzi biznesu i artystów. Założyciel Wspólnoty "Magis" w Nowym Sączu. Na scenie muzycznej znany jako DJ Fabbs. Współtwórca zespołu Korzeń Z Kraju Melchizedeka. Profesjonalny mówca motywacyjny, ekspert w dziedzinie rozwoju osobistego i osiągania sukcesu.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Mały Dom Dystrybucyjny
Autor: o. Fabian Błaszkiewicz SJ
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 192
Wymiar [mm]: 115x165
EAN: 9788393159109
ISBN: 978-83-931591-0-9
ID: 185555

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Przyczajony Chrystus, ukryty Bóg czyli o sekrecie Bożej paranoi Przyczajony Chrystus, ukryty Bóg czyli o sekrecie Bożej paranoi
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...