TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Rozmowy z córką

Ocena:
(1 opinii)

Trudno jest w dzisiejszym świecie wychowywać córkę. Nie jestem osobą, która owija w bawełnę; to, co napisałam w tej książce, dla niektórych może być bolesne, niekiedy nawet szokujące. Tytułowe rozmowy przeprowadziłam ze swoją córką, a później powtarzałam je bez końca. Ich cechą charakterystyczną jest to, że tak naprawdę nigdy się nie kończą. Zaczynamy, gdy córka jest jeszcze mała, a potem toczymy je bezustannie przez wiele lat. Nie można przestać mówić, nawet wtedy, gdy latorośl zatyka uszy i wywraca oczami. Przeciwnie - jeszcze bardziej trzeba się wówczas starać! I modlić się! Prosić Boga o siłę, mądrość i zrozumienie. Samej można nie dać rady; potrzebna jest boska pomoc.

Aż trudno uwierzyć, jak prędko przyjdzie pora wyjazdu naszych dziewczynek na studia lub do pracy. Mam nadzieję, że kiedy nadejdzie ten czas, każda z was poczuje satysfakcję, że dobrze wykonała powierzone jej zadanie przygotowania córki do dorosłości. I nie martwcie się, Bóg wcale nie szuka idealnych matek, które wychowują idealne córki. On szuka niedoskonałych matek, które wychowują niedoskonałe córki w niedoskonałym świecie... i w pełni zawierzają Bogu, żywiąc nadzieję, że wszystko dobrze się ułoży.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Rozmowy z córką

nigdy nie są łatwe, szczególnie na poważne, tudzież trudne tematy. Wielka szkoda, że tej książki nie było 20 lat temu, bo moja córeczka ma już 28 lat:), ale i tak przeczytałam książkę z ogromnym zainteresowaniem (może się jeszcze przyda, bo może będę kiedyś babcią? może przyda się w mojej pracy z młodzieżą?). Czyta się bardzo dobrze, napisana jest przystępnym językiem, a temat potraktowany jest bardzo rzeczowo i rzetelnie. Bardzo polecam - szczególnie młodym mamom:) Ewa

autor opinii: Ewa

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Vocatio
Autor: Vicky Courtney
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 290
Wymiar [mm]: 125x195
EAN: 9788374921534
ISBN: 978-83-7492-153-4
ID: 188908

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Rozmowy z córką Rozmowy z córką
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...