TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Sekret radosnego życia. Reguła 4,8

Jaki jest sekret życia pełnego radości? Czy taki w ogóle istnieje? Pomyśl przez chwilę, jak bardzo różniłoby się Twoje życie od obecnego, gdyby przepełniała je radość...

Bóg chce, żebyś żył pełnią życia. Byś doświadczał radości, był pełen entuzjazmu. Bóg pragnie, abyś przeżywał głęboką radość i stworzył Cię tak, byś był do tego zdolny.

Jak zatem odnaleźć taką prawdziwą radość i nauczyć się przepełniać nią życie każdego dnia? Gdzie tkwi sekret radosnego życia?

Wszyscy chcemy, by nasze życie było pełniejsze, głębsze, bardziej znaczące. Kto nie chciałby być pełen radości? Ale jak właściwie mamy to osiągnąć?

Ta książka powstała, aby pomóc Ci zmienić na lepsze jedyną rzecz, nad którą masz całkowitą kontrolę: sposób myślenia. Myślenie ma przemożny wpływ na każdy aspekt Twojego życia. Trwałe zmiany zawsze są poprzedzone zmianą sposobu myślenia. Bez tego są one tymczasowe.

Wszystko, co robisz, jest wynikiem określonego myślenia. Sposób działania umysłu ma wpływ na odczuwanie radości i poczucie spełnienia. Każda sfera naszego życia jest zależna od myśli.

Zasady, o których przeczytasz w tej książce, pomogły wielu ludziom w odnowieniu życia umysłowego, odwróceniu niekorzystnej sytuacji życiowej i w oddziaływaniu w wyjątkowy sposób na otaczający ich świat.

Czytając tę książkę, poczujesz się zmotywowany do tego, abyś odkrył w sobie radość, nauczył się ją odczuwać. Dowiesz się, jak zacząć od nowa, wyeliminować szkodliwe emocje, uodpornić się na negatywny wpływ i wyrażać wdzięczność.

  • Czy chcesz być pełen radości?
  • Czy chcesz mieć więcej wigoru i energii?
  • Czy chcesz mieć większą odporność emocjonalną?
  • Czy chcesz mieć stabilniejszą sytuację materialną?
  • Czy chcesz uporać się z czymś, co sprawia, że cierpisz?

Jeśli tak, jesteś właśnie tą osobą, dla której została napisana ta książka. Sięgnij po nią już teraz!

Książka pod patronatem Klubu Książki Tolle.pl!

Widziałem na własne oczy, jak Tommy prowadził szkolenia dla najbardziej wpływowych biznesmenów w Stanach Zjednoczonych. Uczył ich, jak wdrożyć sposób myślenia oparty na opracowanej przez siebie regule 4:8 w miejscu pracy i domu rodzinnym. Doświadczali pozytywnej, namacalnej wręcz przemiany. To było niesamowite. Jego wiedza i doświadczenie – teraz dostępne dla wszystkich w formie książkowej – mogą już dziś zmienić nasze podejście do życia, a także wpłynąć na przyszłość naszych rodzin, nasze dalsze życie oraz nasz wkład w życie innych.

John Trent, Ph.D., przewodniczący The Center for Strong Families
W Sekrecie radosnego życia Tommy Newberry, posługując się ugruntowanymi biblijnymi zasadami, w przystępny i przekonujący sposób pokazuje nam, jak przekształcić stare, negatywne schematy myślowe w schematy nowe i pożyteczne. Mądrość płynąca z tej książki może być wykorzystana przez każdego i to od zaraz. Na pewno będę korzystał z tych wspaniałych i skutecznych narzędzi zarówno w życiu prywatnym, jak i praktyce klinicznej”.

Mark E. Crawford, Ph.D., psycholog kliniczny i autor książki "When Two Become Three: Nurturing Your Marriage After Baby Arrives"

Tommy Newberry jest trenerem rozwoju osobistego, jednym z pionierów w tej dziedzinie. Przyznano mu tytuł Amerykańskiego Trenera Sukcesu. Na swoim koncie ma kilka bestsellerowych książek i kursów audio. Mieszka w Atlancie razem z żoną i trzema synami.

Informacje techniczne

Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Wydawca: eSPe
Autor: Tommy Newberry
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 244
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788374825597
ISBN: 9788374825597
ID: 262788

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Sekret radosnego życia. Reguła 4,8 Sekret radosnego życia. Reguła 4,8
22.10 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...