BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Steve Jobs. Sekrety innowacji

Steve Jobs zmienia świat i bezustannie zaskakuje nowymi pomysłami. Ta książka powie ci, jak być równie kreatywnym jak on. Apple kierowane przez Steve'a Jobsa to jedna z najbardziej innowacyjnych firm świata. Jej hasło reklamowe - "Pomyśl inaczej" ("Think Different")to nie slogan, ale przepis na sukces. Dzięki tej książce ty również możesz go odnieść.

Carmine Gallo sformułował siedem zasad, które stosuje Steve Jobs i które uczyniły go najlepszym menadżerem naszych czasów. Podążając ich tropem, odnajdziesz w sobie potencjał, którego nawet nie podejrzewasz.

Wizjonerski przykład twórcy iPada sprawi, że dowiesz się, jak pokonać najsilniejszych nawet konkurentów, znaleźć rewolucyjne rozwiązania i zdobyć wiernych klientów.

Ta książka powie ci, jak myśleć inaczej. Nie tylko o swojej karierze i wizji świata, ale też o produktach i klientach. Podpowie ci, jak uruchomić swój mózg, mówić "nie" tysiącu niepotrzebnych rzeczy oraz... jak odcisnąć swój ślad we wszechświecie.

Poznaj najbardziej oryginalne i skuteczne strategie szefa Apple. "Steve Jobs. Sekrety innowacji" to książka, która - niezależnie od tego, co robisz i gdzie pracujesz - obudzi w tobie prawdziwą kreatywność i innowacyjność.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: ZNAK
Autor: Carmine Gallo
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 246
Wymiar [mm]: 160x240
EAN: 9788324016464
ISBN: 978-83-240-1646-4
ID: 208125

Zobacz również

Steve Jobs. Sekrety innowacji
59.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 1-3 dni
  • Dostawa za jedyne 7.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...