TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Seks jakiego nie znacie (CD mp3)

Ocena:
(3 opinii)

Dźwiękowa wersja bestsellerowej książki o. Ksawerego Knotza. Autor w bardzo otwarty sposób odpowiada na wiele pytań dotyczących seksu. Książka nie moralizuje, ale jak każdy poradnik życia pomaga w rozwiązywaniu problemów i podnoszeniu jakości życia małżeńskiego.

Ojciec Knotz czasem dość humorystycznym językiem przekazuje jednak prawdę, że Bóg nas nie podgląda w sypialni, ale jest zainteresowany szczęśliwym pożyciem seksualnym małżonków i w tym czasie obdarza ich swoimi darami. Celem współżycia seksualnego nie może być jednak sama przyjemność, ale zbudowanie więzi, przeżycie jedności w intymnym spotkaniu kochających się osób!

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

Super

Bardzo polecam, "napisana" we spaniały, przystępny sposób bez skrępowania. Świetnie się jej słucha. Otwarta i niosąca wiele odpowiedzi na trudne pytania dotyczące pożycia małżeńskiego. Polecam każdemu małżeństwu i temu z wieloletnim stażem ale także tym zaczynającym i wypływającym na wody wspólnego życia. Fajna propozycja na prezent ślubny.

autor opinii: helioda

Bardzo pozytywna

Wraz z małżonkiem szczerze polecamy tę książkę, szczególnie w formie audiobooka. Słuchając wspólnie kolejnych rozdziałów, bardzo zbliżyliśmy się do siebie. Co więcej, to zbliżanie się i pogłębianie relacji ciągle w nas trwa i się rozwija. Rozwiały się wszystkie nasze wątpliwości i zyskaliśmy odnowione światło dla naszego małżeństwa. Bardzo polecamy!

autor opinii: Agnieszka H.

pozytywna opinia

Bardzo dziękuję za piękną książkę,jeżeli można tak powiedzieć.Szkoda,że nie zapoznałam się z nią 27 lat temu,miałabym mniej dylematów i wątpliwości.Dlatego każdemu małżeństwu z mojego otoczenia,którzy rozpoczynają nową drogę wspólnego życia dam w prezencie tą książkę.Właśnie w formie mp3,żeby mogli sobie wspólnie posłuchać i wspólnie kochać Boga.

autor opinii: alfreda kalita

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: twarda
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: o. Ksawery Knotz OFMCap
Rok wydania: 2010
EAN: 9788374247559
ID: 167204

Zobacz również

Seks jakiego nie znacie (CD mp3)
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...