TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Kulka po kulce do małżeńskiego szczęścia

Ocena:
(12 opinii)

Początek każdego związku ma w sobie niezwykły czar. Trzymając się za ręce, spacerujecie sobie w półmroku rozgwieżdżonego nieba, chodzicie po deszczu, a nawet wdrapujecie się na tęczę. Potem bierzecie ślub i wprowadzacie się do wspólnego mieszkania.

I nagle, ta sama osoba, która jeszcze całkiem niedawno wzbudzała twój zachwyt, staje przed tobą w pełnym świetle rzeczywistości naszpikowanej kredytami, nocnym zmienianiem pieluch i tysiącem innych spraw.

W miarę nabywania małżeńskiego stażu wyhamowuje w nas pożądanie seksualne. Są ku temu konkretne powody. Praca zawodowa i dzieci wysączają z matek całą energię fizyczną i emocjonalną. Po całym dniu spędzonym na gaszeniu pożarów w biurze i (lub) zmaganiu się z niemowlęciem w domu, stajemy się wybredne, jeśli chodzi o wykorzystanie tej marnej resztki energii, która nam zostaje.

Tematem tej książki nie jest poradnictwo seksualne, lecz propozycja, jak w zabawny i przyjazny sposób uczynić z seksu priorytet w małżeństwie i odmienić wasze relacje. Metoda kulkowa ułatwi wam rozmowę na temat seksu i sprawi, że przestanie on wywoływać skrępowanie, a także stanie się źródłem dobrej zabawy i pewnego rodzaju flirtu.

Wasze małżeństwo nabierze wtedy nowej, wspaniałej jakości. Nie ma chyba nikogo na Ziemi, kto by nie chciał żyć w szczęśliwym związku, w którym każdego dnia rodzą się pozytywne myśli, słowa i działania. Metoda kulkowa może ci to zapewnić… kulka po kulce.

Kiedy usłyszałem o metodzie Carolyn Evans, moją pierwszą reakcją był okrzyk: „To genialne! Nareszcie ktoś wymyślił jasną, prostą i zabawną metodę poradzenia sobie z problemem!”. Przez „problem” rozumiem trudność związaną z inicjowaniem współżycia i odpowiedzią na tę propozycję. Każda para, która zastosuje metodę opisaną przez Carolyn Evans – lub własną jej wersję – nareszcie zazna spokoju w kwestii „inicjacja–reakcja”. Będzie to milowy krok na drodze do małżeńskiego szczęścia.

Mark Gungor

Książka pod patronatem Klubu Książki Tolle.pl

Opinie naszych Klientów (12 opinii)Napisz swoją opinię

Klucz do szczęścia :-)

Bardzo dobra książka opisująca genialną metodę ułatwiającą rozmowę na "te" trudne tematy ;-)
Na prawdę daje szczęście małżeńskie.
Godna polecenia.

autor opinii: Łuasz

"Kulki zostały rzucone"

Książka z poczuciem humoru porusza trudny temat. Metoda jest bardzo prosta i przede wszystkim działa.
Gdy przeczytałam książkę pomyślałam,że to jednak nie dla nas,że się nie uda i odłożyłam ją na półkę. Kryzys jednak trwał dalej. Zaryzykowałam i dałam mężowi kulki w prezencie. Nastąpił przełom. Polecam

autor opinii: Grażyna Z.

BOMBA!

chyba nie ma małżeństwa bez problemów z seksem.
a to jest bombowa propozycja, żeby temu zaradzić.
kupujcie i uzdrawiajcie waszą relacje :)
napisana po "amerykańsku" czyli praktycznie, konkretnie, bez filozofowania.
tak lubię w tych sprawach ;)

autor opinii: adam sułkowski

Świetny wybór

Książka lekka, choć temat wagi ciężkiej. Napisana językiem prostym, z odpowiednią dawka humoru i dobrej energii, a treść i przesłanie trafia do ucha i serca.

autor opinii: Agata

Kulki potoczyły się pod szafę

..., a trafiły by pewnie do miseczki, gdyby żona była jeszcze w sąsiedztwie.
Cóż, może dla mnie trochę już za późno, ale sama książka i porady w niej zawarte wydają mi się warte spróbowania.
Serwis Klubu Tolle, fantastyczny. Osoby które prowadzą działalność klubu, jak to się mówi tu gdzie mieszkam: "went extra mile", żebym zamówioną książkę mógł dostać.

autor opinii: Marek Komza

POLECAM

Książka jest fajna, dobrze się ją czyta zważywszy na fakt, że jest też napisana z poczuciem humoru. Nie mam jeszcze męża, aczkolwiek uważam, że te praktyczne rady mogę wykorzystać w przyszłości . Teraz wiem, że o DAR jakim jest MAŁŻEŃSTWO należy dbać. Pomysł z kulkami jest fajny. Polecam

autor opinii: Zofia P.

Książka ma MOC !

Wbrew mym obawom, książka rozbawiła moja żonę i zmieniła jej całkowicie podejście do tematu współżycia. Jestem ogromnie zaskoczony - mile zaskoczony - by nie powiedzieć zszokowany.
Polecam tę książkę tym, którzy chcą przezwyciężyć swoje problemy - wspólnie i świadomie - a nie na zasadzie: "Masz, poczytaj, bo się nigdy nie domyślisz".

autor opinii: Robert Kasprzyk

Pewne wątplwości

Książka oryginalna w pomyśle, jako poradnik, chociaż wydaje mi się jakoś anglosaska kulturowo, jakoś odległa od polskiej mentalności

autor opinii: Jan Wawrzyńczyk

"Kulka po kulce do małżeńskiego szczęścia"

Książka dla inteligentnych i z poczuciem humoru małżonków. Napisana w lekko dowcipny sposób. Warto mieć ją blisko siebie w sytuacjach, kiedy nie wiemy jak postąpić. Czy stosowanie się do wskazówek będzie owocne? Czas pokaże.

autor opinii: Wanda Orzechowska

W punkt!

Jasna, konkretna, bardzo praktyczna i .. bardzo skuteczna! :)

Tak w skrócie można opisać wiedzę zawartą w tej książce!

Jednym z jej niepodważalnie największych atutów jest to, że nie jest to poradnik, w którym zawarta wiedza nijak nie przystaje do rzeczywistości, albo po przeczytaniu którego w ogóle nie chce się tej z wiedzy skorzystać.

Wręcz przeciwnie, pochłonęliśmy z Żoną książkę w dwa dni i niecałe kolejne dwa zabrały mojej Żonie - mało wykazującej inicjatywę w innych sytuacjach - na uruchomienie w naszym Małżeństwie tej niezwykłej metody, która cieszy nas od tamtej chwili każdego dnia :)

Spróbuj, nie zawiedziesz się :)

autor opinii: Maciek

Mieszane uczucia

Książka jest fajnie napisana, zabawna i dobrze się ją czyta. Pomysł z kulkami sam w sobie też fajny. Jednak problemy z sexem zwykle mają jakąś przyczynę. Autorka proponuje "gruba kreskę" i zamiast rozwiązywania problemów (również komunikacyjnych) - obejście ich poprzez dawanie sobie umówionych znaków. Mam wątpliwości co do uniwersalności i uzdrawiającego działania tej metody.

autor opinii: JoannaK.

Polecam bardzo

Książka jest napisana lekko, przyjemnie się ją czyta. Jest w niej wiele praktycznych porad. Bardzo podobała się tez mojemu mężowi. Rzuca nowe światło na pożycie małżeńskie.

autor opinii: helioda

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Vocatio
Autor: Carolyn Evans, Mark Gungor
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 208
Wymiar [mm]: 125x195
EAN: 9788378292135
ISBN: 9788378292135
ID: 362310

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Kulka po kulce do małżeńskiego szczęścia Kulka po kulce do małżeńskiego szczęścia
25.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...