TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Słuchając swoich uczuć

Ocena:
(1 opinii)

Wszyscy napotykamy takie momenty w życiu, kiedy uczucia są tyle silne, że wydają się niemal wszechogarniające. Jak możemy stawić czoło złości, strachowi czy zazdrości? Jak możemy nauczyć się wsłuchiwać w to, co mówią nasze uczucia – w te ważne informacje, które nam przekazują? W jaki sposób możemy osiągnąć pełnie – zdrową równowagę między rozumem a emocjami.

Książka ta ma wyjaśnić, jak funkcjonuje nasz świat wewnętrzny oraz pomóc w zrozumieniu tego, co znajdziemy wewnątrz siebie. Uprzytamnia nam znaczenie uczuć. Jeśli odkryjemy, ze coś należałoby zmienić lub że w naszej osobowości dokonały się jakieś zniszczenia, książka ta pomoże odnaleźć sposób na ozdrowienie oraz osiągnięcie prawdziwej dojrzałości.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Rzetelna, praktyczna i łatwa

Polecam tę pozycję każdemu komu bliskie są sprawy uczuć - ich źródeł, skutków ich istnienia itd. Mimo, iż mam wykształcenie psychologiczne podobała mi się bardzo forma przekazu - pozycję oceniam jako bardzo rzetelna i łatwo w przekazie - tak że każdy przeciętny czytelnik dużo może z niej skorzystać...

autor opinii: Magdalena Krukowska

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Vocatio
Autor: Myra Chave-Jones
Rok wydania: 2000
Ilość stron: 128
Wymiar [mm]: 125x195
EAN: 9788371460647
ISBN: 9788371460647
ID: 64520

Zobacz również

Słuchając swoich uczuć
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...