TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Smoleńsk 10 kwietnia 2010

Ocena:
(1 opinii)

To opowieść o tym, co wydarzyło się w Smoleńsku tuż po katastrofie, gdy biegliśmy w stronę szczątków samolotu, wierząc, że jednak ktoś przeżył. O tym, co działo się tam przez kilka następnych dni. O tysiącach Rosjan, którzy dzień i noc przychodzili, by złożyć biało-czerwone kwiaty. O wciąż zadawanym pytaniu: Jak to możliwe?

O niezwykłym, milczącym pożegnaniu prezydenta na pustym lotnisku i o tłumach stojących na trasie przejazdu konduktu z Okęcia do pałacu Namiestnikowskiego. O ludziach, którzy byli tam także potem, gdy miasto zamierało, patrząc na dziesiątki kolejnych trumien. O tym, jak po kilku godzinach od zapalenia pierwszej świeczki na Krakowskim Przedmieściu zapłonęły ich tam tysiące. O pogrzebach, które okryły żałobą tyle polskich miast. Nikt nie wie, co w nas zostanie z tych niezwykłych dni. Czy będziemy lepsi? Czy będziemy inni? Ale na pewno warto te dni pamiętać.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Smoleńsk

Cudowna pamiątka o tak strasznej tragedii dla polskiego narodu .Jest w niej wiele fotografii i prawdziwych informacji o tym co działo się po tragedii .Polecam .

autor opinii: joannaler

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Gruner+Jahr, G+J
Autor: Piotr Kraśko
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 216
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788362343096
ISBN: 978-83-62343-09-6+
ID: 175184

Zobacz również

Smoleńsk 10 kwietnia 2010
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...