TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Trzy dni ciemności

Ocena:
(1 opinii)

Inspiracją dla Bartosza Geislera, autora thrillera mistycznego „Trzy dni ciemności”, były napotkane w Dzienniczku św. Siostry Faustyny mocno poruszające wyobraźnię wizje piekła, czyśćca, nieba oraz mających nadejść tzw. Trzech Dni Ciemności.

Choć nikt nie jest w stanie określić dokładnie czasu apokalipsy, to również nikt nie może zapewnić, że takie doświadczenie w tym wieku na ludzkość nie spadnie.

Oto w książce spotykamy współczesną, katolicką rodzinę: Martę i Piotra z trzema córeczkami, rzuconych w wir dramatycznych wydarzeń poprzedzających paruzję.

Czy bohaterowie przetrwają czas apokalipsy? Jak mogłoby wyglądać nasze życie podczas trzech dni całkowitych ciemności, w odcięciu od wszelkich wygód, pośród piekielnej nawałnicy i krótkiego, pozornego triumfu szatana i jego piekielnych mocy?

Mamy w książce dreszcz emocji i wątek sensacyjny, choć po jej przeczytaniu czytelnik pozostaje ze skierowanym do niego pytaniem, czy w dzisiejszym świecie możliwe jest traktowanie wiary w sposób poważny i na serio.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

ksiązka dająca do myślenia

Polecam osobą wierzącym i chcącym zobaczyć co Pan dla nas przygotował. Powieść napisana na podstawie objawień, bardzo dobrze się czyta. Nie można po niej zostać obojętnym na to co dalej niż tu na ziemi.

autor opinii: Lidia

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo AA
Autor: Bartosz Geisler
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 144
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788378643494
ISBN: 978-83-7864-349-4
ID: 350876

Zobacz również

Trzy dni ciemności
19.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...