TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Trzy dni ciemności

Inspiracją dla Bartosza Geislera, autora thrillera mistycznego „Trzy dni ciemności”, były napotkane w Dzienniczku św. Siostry Faustyny mocno poruszające wyobraźnię wizje piekła, czyśćca, nieba oraz mających nadejść tzw. Trzech Dni Ciemności.

Choć nikt nie jest w stanie określić dokładnie czasu apokalipsy, to również nikt nie może zapewnić, że takie doświadczenie w tym wieku na ludzkość nie spadnie.

Oto w książce spotykamy współczesną, katolicką rodzinę: Martę i Piotra z trzema córeczkami, rzuconych w wir dramatycznych wydarzeń poprzedzających paruzję.

Czy bohaterowie przetrwają czas apokalipsy? Jak mogłoby wyglądać nasze życie podczas trzech dni całkowitych ciemności, w odcięciu od wszelkich wygód, pośród piekielnej nawałnicy i krótkiego, pozornego triumfu szatana i jego piekielnych mocy?

Mamy w książce dreszcz emocji i wątek sensacyjny, choć po jej przeczytaniu czytelnik pozostaje ze skierowanym do niego pytaniem, czy w dzisiejszym świecie możliwe jest traktowanie wiary w sposób poważny i na serio.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo AA
Autor: Bartosz Geisler
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 144
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788378643494
ISBN: 978-83-7864-349-4
ID: 350876

Zobacz również

Trzy dni ciemności
31.13 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...