TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Władcy ciemności

Ocena:
(5 opinii)

Małe, niepozorne miasteczko uniwersyteckie staje się celem wysłanników szatana. W mieście mają miejsce różne dziwne sytuacje, sprawiedliwość staje się tylko słowem. Duchowa mafia stopniowo przejmuje władzę nad Ashton.

Ludzie, którzy próbują przeszkodzić w osiągnięciu celu mafii, w tajemniczy sposób znikają z miasta. Mieszkańcy bardziej podatni na manipulacje stają się narzędziami w rękach szatana, który sprytnie wnika do ich podświadomości za pomocą niewinnie wyglądających przewodników duchowych...

Szatan jest już pewien swojego zwycięstwa. Prawie całe miasto należy do niego. Czy modlitwa garstki wierzących może jeszcze coś zmienić?

Pewnej niedzielnej, księżycowej nocy na autostradzie 27, tuż koło niewielkiego miasteczka uniwersyteckiego Ashton, pojawiły się dwie postacie w roboczych ubraniach: wysokie, ponad dwumetrowe, muskularne, o doskonałych proporcjach: jedna - o ostrych rysach i ciemnych włosach, druga - jasnowłosa, emanująca siłą. Z odległości jakichś ośmiuset metrów spoglądały w kierunku miasta, wsłuchując się w zgiełk wesołości napływający ze sklepików, ulic i alei. Aż w końcu ruszyły w tamtym kierunku...

Fragment powieści

Opinie naszych Klientów (5 opinii)Napisz swoją opinię

Bardzo bardzo dobra

Książka kształtująca duchowość, rozwija, inspiruje, przemienia. Za jakiś czas przeczytam ją ponownie.

autor opinii: Klaudia

doskonała książka, fascynująca walka dobra ze złem.

autor opinii: Maria Niźnik

Naprawdę bardzo dobra książka

Ksiązka bardzo dobra, od samego początku trzymająca w napięciu wraz z głebokimi przemyśleniami duchowości i wiary człowieka w Boga. Godna polecenia ludziom jako dobra sensacja jak i pogłębienia wiary.

autor opinii: Mario

Książka, która ginie...

Kilka razy ja kupowałem. I ciągle ktoś skutecznie ją wyprowadzał z mojej biblioteki.

autor opinii: zpm

Władcy ciemności

Książka jest znakomita! Gorąco ją polecam! Początek jest dosyć trudny do zrozumienia ( duża liczba imion i nazwisk), ale jeżeli się przez niego przebrnie wszystko staje się jasne. Wg. mnie książka ta ma bardzo dobre przesłanie.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Vocatio
Autor: Frank E. Peretti
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 544
Wymiar [mm]: 150x225
EAN: 9788378290292
ISBN: 9788378290292
ID: 225317

Zobacz również

Władcy ciemności
39.90 zł
27.70 zł
Oszczędzasz 12.2 zł (31%)
  • Wysyłamy w ciągu 3-5 dni
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...