TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Szlaki papieskie. Przewodnik. Tom 1. Tatry

Prezentujemy pierwszy z serii przewodników przedstawiających miejsca związane z osobą Jana Pawła II, który przez całe życie odwiedzał najpiękniejsze rejony naszej Ojczyzny.

M opisujemy te, które znajdują się w południowej części Polski, od Bieszczad po Sudety. Szlaki Papieskie to trasy górskie i kajakowe, którymi wędrował Karol Wojtyła. Prowadzą one wzdłuż tradycyjnych szlaków turystycznych, ale zahaczają także o miejsca, które odwiedzał wraz z przyjaciółmi, w których bywał jako turysta, kapłan, duszpasterz i pielgrzym.

Tom pierwszy w całości poświęcony jest tak bardzo ukochanym przez Papieża Tatrom. Znajdują się w nim opisy górskich szlaków i miejsc bogatych historycznie i kulturowo. Ponadto przewodnik ubogacony został wspomnieniami o naszym wielkim rodaku, świadectwami jego przyjaciół i osób, które spotykał.

Nie brak w nim również archiwalnych fotografii oraz informacji potrzebnych każdemu turyście, który pragnie zwiedzać Polskę i pielgrzymować śladami Jana Pawła II. Ukazał się również 2 tom, poświęcony północnej części podnóża Tatr, czyli Podhalu: Szlaki papieskie. Tom 2 - Podhale.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: Urszula J. Własiuk
Ilość stron: 352
Wymiar [mm]: 120x195
EAN: 9788374246880
ISBN: 978-83-7424-688-0
ID: 167290

Zobacz również

Szlaki papieskie. Przewodnik. Tom 1. Tatry
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...