TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Tam gdzie spadają Anioły

Ocena:
(5 opinii)

Książka Doroty Terakowskiej, która stanowi kolejny krok w poszukiwaniach przez autorkę odpowiedzi na najistotniejsze pytania egzystencjalne.

Fabuła rozwija się w dwóch przenikających się poziomach: pierwszy ziemski, gdzie rozgrywa się historia dziewczynki, która utraciła swego Anioła Stróża i stara się go odzyskać.

Drugi kosmiczny, gdzie Anioł Stróż walczy ze swym ciemnym bratem bliźniakiem i pozbawiony mocy spada na ziemię.

Powieść zarówno dla młodzieży, jak dorosłych, jest próbą przedstawienia złożonych relacji pomiędzy dobrem a złem, między porządkiem ziemskim a boskim, wiarą i wiedzą, między człowieczeństwem a boskością.

Pod względem fabularnym powieść poprowadzona jest brawurowo i czyta się ją jednym tchem.

Opinie naszych Klientów (5 opinii)Napisz swoją opinię

Bardzo ciekawa i godna polecenia lektura, jednak myślę, że bardziej dla dorosłych i nastolatek niż dla dzieci, bardzo polecam

Uwielbiam tę książkę. Poruszająca, delikatna i mądra powieść zarówno dla młodych, jak i dla tych już zupełnie dorosłych czytelników. Wystarczy, że ktoś zechce podążać za bohaterką, małą dziewczynką w niewidzialny świat aniołów. Piękna i wzruszająca.

autor opinii: Klara

Bardzo ciekawa

Ksiażka bardzo ciekawie napisana, przypomina nam o naszych "niebiańskich przyjaciołach" o których często zapominamy a także bardzo często niedoceniamy. Polecam szczególnie wszystkim tym którzy swojego Anioła pozostawili gdzieś pomiędzy dziecięcymi zabawkami :)
Ksiązka ciekawie przedstawia kwestię ludzkich wyborów, uzmysławia nam, że dobrze jest współpracować z swoim Aniołem, gdyż dróg życia może być kilka, sztuką jest wybrać tą najlepszą.

autor opinii: Aneta

Polecam

Książka pobudza do głębszej refleksji postrzegania codzienności. Dotyka problemu Dobra i Zła . Przelewa optymizm i nastraja pozytywnie do życia .
To książka ,do której się wraca.

Dająca do myślenia opowieść o dziewczynce i jej aniele stróżu, którego traci w wyniku walki dobra ze złem. Pozostaje bez opieki i grozi jej śmierć w młodości. Zaczyna walczyc o odzyskanie swego anioła i w końcu udaje się. Warto przeczytać madra książka.Okazuje się że i ludzie mogą pomóc swoim aniołom.Polecam.

autor opinii: FicekM

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo Literackie, WL
Autor: Dorota Terakowska
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 312
Wymiar [mm]: 125x195
EAN: 9788308053157
ISBN: 978-83-08-05315-7
ID: 279566

Zobacz również

Tam gdzie spadają Anioły
32.90 zł
27.11 zł
Oszczędzasz 5.79 zł (18%)
  • Wysyłamy w ciągu 7 dni
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...