TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Tworzenie więzi. Dla ojców niemowląt

Ocena:
(5 opinii)

Pamiętasz tę pierwszą chwilę, kiedy dowiedziałeś się, że zostaniesz ojcem? Euforia, radość, duma, szczęście, ale i obawa - jak zająć się taką małą, bezbronną istotką?

W życiu swojego dziecka musisz być obecny od samego początku. Ale jak można tworzyć więź z niemowlakiem?

Z tej książki nie dowiesz się, jak kąpać czy przewijać. Dowiesz się czegoś znacznie ważniejszego... jak położyć fundament pod własne ojcostwo tak, by czerpać z niego satysfakcję przez całe życie.

Czytając tę książkę dowiesz się:

  • w jaki sposób Ty (i tylko Ty) możesz stymulować rozwój dziecka
  • jak bawić się z niemowlakiem
  • jak sprostać oczekiwaniom żony i ... teściów
  • dlaczego warto uporządkować relacje z własnym ojcem
  • jak odnaleźć się w zupełnie nowej roli

Dowiesz się, jak zbudować trwałe i świadome ojcostwo. Na końcu książki znajdziesz ankietę, za pomocą której dowiesz się, jakim jesteś ojcem.

Dzięki tej książce nie tylko uda Ci się przetrwać, lecz także przeżyć prawdziwą przygodę bycia ojcem!

Nie bój się, popełniaj błędy, zdobywaj nowe umiejętności i od samego początku buduj unikalną relację ze swoim dzieckiem. Ta książka na pewno Ci w tym pomoże. Polecam.

Radosław Pazura

Sięgnij po tę książkę i stwórz trwałą więź z Twoim dzieckiem.

Książka pod patronatem Klubu Książki Tolle.pl.

Zobacz tę książkę także w wersji audio (na płycie CD).

Opinie naszych Klientów (5 opinii)Napisz swoją opinię

Nie tylko dla mężczyzn :)

Polecam tę niewielką książeczkę, ale jakże treściwą i wartą przeczytania ! Zanim wręczyłam ją mężowi, który jest właśnie na etapie budowania więzi z naszym 2 miesięcznym synkiem, to przeczytałam ją sama. Książka jest niewielkich rozmiarów, ale jest napisana niezwykle przystępnym językiem i na pewno żaden tatuś nie zmęczy się pokonując kolejne strony :) Tatusiowi wystarczy jeden wieczór aby ją "połknąć" w całości a potem wdrożyć wskazówki autora w życie. Zdecydowanie polecam tę mądrą i niezwykle pomocną książkę :)

autor opinii: Agnieszka Kaczmarzyk

Polecam wszystkim ojcom!

Jako mama "przy nadziei" książkę wchłonęłam bardzo szybko.Ufam, że mój mąż pójdzie wkrótce w moje ślady. Rozczarowałam się jedynie jej objętością, ale z drugiej strony to bardzo po męsku - wszystko zwięźle i na temat!

autor opinii: Maria Cieślak

Książka króciutka, do przeczytania za jednym podejściem, ale dzięki temu nikt nie może powiedzieć, że na czytanie nie było czasu :-) Bardzo dobrze wprowadza w temat ojcostwa. Uświadamia, że ojcostwo to proces i ciekawe wyzwanie, do którego trzeba się właściwie przygotować, a wtedy może stać się wspaniałą przygodą. Warto przeczytać!

autor opinii: Paweł

Tworzenie więzi dla ojców niemowląt

Książka dla każdego ojca, a w szczególności tego świeżo upieczonego! Nie przypomina poradnika, więc nie odstrasza mężczyzn. Autor konkretnie i zwięźle opisuje co należy zrobić, aby wytworzyć więź ze swoim dzieciaczkiem już od pierwszych godzin. Wplecione są sytuacje, które dają do myślenia, ale również powodują uśmiech na twarzy. Mi szczególnie podobała się historia ojca, który nie tolerował u swojego dziecka kłamstwa i znał sposoby, aby wybić z głowy dzieciakowi okłamywanie swoich rodziców. Książka nieco humorystyczna, ale z zawartym przesłaniem: poświęć czas swojemu dziecku. Nie wtedy gdy podrośnie, ale teraz! Książkę przeczytałam w jedno popołudnie, więc sądzę, że żaden mężczyzna nie zdąży się nią znudzić! Postokroć polecam! :)

autor opinii: Karolina Lechowska

Lektura obowiązkowa dla przyszłych i obecnych ojców

Świetna książka na pierwsza lekturę w drodze przez "ojcostwo". Jestem kobietą i szczerze nie żałuję, że przeczytałam tę książkę, choć to pozycja typowa dla mężczyzn i tych którzy już są ojcami, ale także, a może przede wszystkim dla tych, którzy przygotowują się do tej roli. Ken Canfield w rewelacyjny pokazuje co jest ważne w przygotowaniu się do roli ojca. Zwraca uwagę jak ważne jest nawiązanie relacji z dzieckiem w pierwszych miesiącach życia i że tej relacji nie da się już później "odrobić". Canfield zwraca uwagę an drobne szczegóły, które pomogą ojcom. Ciekawe porady, niektóre napisane w sposób bardzo humorystyczny (przynajmniej z punktu widzenia kobiety), bo 10 porad jak zmienić pieluchę wprost fenomenalne :) Ja już przeczytałam teraz czas na mojego narzeczonego, ale on tę książkę dostanie w odpowiednim czasie - gdy już będzie wiedział, że zostanie ojcem :)

Serdecznie polecam. Drogie Panie kupujcie swoim mężczyznom, niech ojcostwo ich nie paraliżuje. Drodzy Panowie, są rzeczy, które tylko WY możecie dać swoim pociechom. Do dzieła!!!

autor opinii: Karolina Nowak

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: Ken Canfield
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 68
Wymiar [mm]: 115x190
EAN: 9788377971062
ISBN: 978-83-7797-106-2
ID: 247510

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Tworzenie więzi. Dla ojców niemowląt Tworzenie więzi. Dla ojców niemowląt
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...