TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Tysiąc darów. O sztuce codziennego szczęścia

Ta książka to prawdziwy światowy bestseller, który nauczył wdzięczności miliony czytelników!

Teraz powraca w kolejnym wydaniu, aby z tym przekazem trafić również do Ciebie.

Dlaczego to takie ważne? Ponieważ wdzięczność wcale nie jest dla nas taka oczywista. Tyle razy przecież myślimy, że coś się nam należy, nie doceniając wsparcia bliskich.

Być może momentem, w którym to zauważymy będzie chwila, gdy odrzuci nas ktoś, kto miał kochać. Być może dopiero nasze życie musi rozpaść się na milion kawałków, żebyśmy zaczęli być wdzięczni za to, co mieliśmy. Być może nawet już tego doświadczyłeś...

Na szczęście nie jest jeszcze za późno, by nauczyć się wdzięczności. Przed Tobą ważna lekcja, podczas której zrozumiesz, jak przeżywać codzienność jako wyjątkowy dar.

Książka "Tysiąc darów" została okrzyknięta bestsellerem „New York Timesa” i Amazon.com! Jest czuła i poruszająca. Staje się bliska każdemu, kto szuka sensu wśród swoich życiowych zmagań – tych najpoważniejszych i tych zupełnie zwyczajnych.

Tysiąc darów to jedna z nielicznych książek, które nie tylko zabierają czytelnika w podróż pełną przygód, ale mają realny wpływ na jego życie, zmieniając je o sto osiemdziesiąt stopni! Agnieszka Musiał, wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Esprit
Autor: Ann Voskamp
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 296
Wymiar [mm]: 130x200
EAN: 9788365847669
ISBN: 9788365847669
ID: 409566

Zobacz również

Tysiąc darów. O sztuce codziennego szczęścia
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...