TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Warto naprawić małżeństwo

Ocena:
(49 opinii)

Dlaczego znowu przeżywacie kryzys? Czy oznacza on koniec? A może to dopiero początek? Jak naprawić małżeństwo i czy w ogóle warto się starać?

Dzięki książce Jacka Pulikowskiego "Warto naprawić małżeństwo" dowiesz się, dlaczego powstają kryzysy w małżeństwie. Dowiesz się, dlaczego warto stawiać czoła kryzysom. Poznasz jakich zachowań unikać, by nie dochodziło do konfliktów.

Czytając tę książkę dowiesz się również:

  • jakie są przyczyny kryzysów małżeńskich
  • jak doceniać swojego małżonka
  • jak dobrze komunikować się w związku
  • dlaczego powstają konflikty z teściami
  • jak przeciwdziałać kryzysom małżeńskim

Warto naprawić małżeństwo, dlatego przeczytaj tę książkę i nie pozwól, by kryzys zniszczył Waszą relację!

Opinie naszych Klientów (49 opinii)Napisz swoją opinię

Warto przeczytać

Bardzo pomocna pozycja.

autor opinii: Aleksandra Kołodziej

Bardzo lubię Pulikowskiego i jak zwykle mnie nie zawiódł. Odniesie do życia i po ludzku napisane.

autor opinii: Magdalena Wojtuch

Warto naprawić małżeństwo

Książka pisana bardzo przystępnym językiem, ciepła; nie jest to pozycja jednorazowa- zapewne nie czyta się jej i koniec... książka do której wraca się często

autor opinii: Elżbieta Bober

opinia pozytywna

witam, jestem w trakcie czytania, ale jest SUPER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Każdy, powinien ja przeczytać. Rozświetla spojrzenie na życie i dodaje blasku.

autor opinii: Agnieszka Traskowska

Super

Bardzo dobra książka, bardzo fajnie się czyta :) Polecam wszystkim, nie tylko skłóconym :)

autor opinii: Patrycja Szlachcikowska

dobra

Warto

Warto zakupić daną książkę. Skłania do refleksji i pomaga zastanowić się nad swoim życiem. Książka godna polecenia osobą które naprawdę chcą rtiwac swoje malrzenstwo. Mnie bardzo pomogła...

Dla każdego

Mądra książka napisana, lekkim językiem, z dużą dozą humoru, poparta przykładami z życia i pracy autora w poradni.

autor opinii: Ludwika Szymańska

polecam

bardzo trafne uwagi i spostrzeżenia z życia wzięte,wiele przykładów wykorzystuje ks.P Pawlukiewicz w swoich kazaniach.polecam KAźDEMU MAŁŻEŃSTWU DO PRZECZYTANIA

autor opinii: Teresa Nowak

Warto przeczytać

Bardzo polecam książkę, warto przeczytać ją przed ślubem.

autor opinii: Jacek

Wspaniała

Polecam dla ratowania,ale i umacniania relacji szczęśliwych małżonków

autor opinii: Monika Paczkowska

Przeczytać jeszcze przed ślubem!

Gdyby wszyscy narzeczeni wiedzieli, z jakimi problemami będą się zmagać na pewno byłoby mniej rozwodów. Szczególnie wartościowe rozdziały o odnoszeniu się do najbliższej rodziny współmałżonka. Polecam każdemu małżeństwu.

autor opinii: Anita R.

warto przeczytać

Stojąc na zakręcie w kontaktach żona- mąż daje wiele świeżego spojrzenia
Przeczytać i wdrożyć w życie....... póki nie jest za późno.....

autor opinii: Gerard Ślifirczyk

bardzo wartościowa

Książkę tę przeczytałam z ogromnym zaciekawieniem. Autor rzeczywiście okazał się doświadczonym małżonkiem i rodzicem. A Jego rady zawarte w tej publikacji na pewno przydadzą się każdemu małżeństwu. Warto przeczytać.

autor opinii: Beata

opinia czytelnika

Witam .Przeczytałem tą książkę i stwierdzam że;jest bardzo dobra ,warta przeczytania ,tekst jest bardzo bobry do zrozumienia ,fajnie się ją czyta.Myslę że jak to byśmy wszystko stosowali w życiu co tam pisze to świat był piękny .BARDZO POLECAM TĄ KSIĄŻKĘ .Pozdrawiam

autor opinii: Piotr Bochen

Jest KRYZYS !!!!

Człowiek miota się , nie wie co zrobić ,tak wiele i nie wiele zależy od nas samych. Gdzie jest początek naszego kryzysu ?. WYGASŁO UCZUCIE!!!!!!!. Czyja wina ? Nie rozumiem JEJ o co Jej chodzi??? A dlaczego On taki jest?
Po przeczytaniu prosto napisanej książki te pytania staja się mniej bulwersujące . "Czas zmian" w głowie się rodzi po takiej lekturze.

autor opinii: Gerard

Książka warta przeczytania, polecam ją wszystkim będącym w związkach, otwiera oczy na wiele istotnych spraw o których często nie wiemy a które są niezbędne w byciu razem. Czyta się ja bardzo przyjemnie. Naprawdę warto. Oczywiście gorąco polecam księgarnię, wspaniała, pełna życzliwości obsługa "z duszą"

autor opinii: Asiag

Polecam !

Książka napisana jest bardzo prostym i zrozumiałym dla mnie językiem, z dużą dawką humoru. Szczerze polecam.


autor opinii: Kasia Dziurdziak

Warto

Książka dająca do myślenia i realizacji. Moze pozwolić zauważyć różnicę między miłością a oczekiwaniami, czyli to co w małżeństwie jest głównym powodem rozpadu, mimo, że gdzieś ta miłość dalej jest ogromną wartością, acz traconą.

autor opinii: Stanisław

Naprawdę warto!

Jeśli człowiek ma wiedzę o mechanizmach, schematach w relacjach małżeńskich, jego związek jest przeżywany świadomie. Książka, z typowym dla autora humorem, porusza istotne dla małżonków kwestie. Im więcej wiemy, tym lepszy będzie nasz związek. Książka jest pomocna dla małżeństw zmagających się z kryzysem oraz dla mlodych, którzy myślą o stworzeniu dobrego związku.

autor opinii: Beata

opinia pozytywna

ksiazka wskazuje jakie błędy popełniamy w naszym zyciu nie zdając sobie z tego sprawy i jednocześnie pozwala znależć pozytywne rozwiązania naszych zyciowych problemów. Gorąco polecam.

autor opinii: Ilona Wrońska

Bardzo dobra lektura! Polecam zarówno małżeństwom mającym problemy jak i tym mającym się dobrze. Mi pomogła zrozumieć, że nawet po 23 latach małżeństwa trzeba od siebie nawzajem wymagać i zawsze jest co poprawiać.

autor opinii: MK

"Warto naprawić małżeństwo" - warto przeczytać

Serdecznie polecam książkę, bardzo dużo wyjaśnia i obrazuję codzienne błędy w komunikacji z ukochaną osobą. Zmiany faktycznie, należy rozpocząć od siebie samego ;-).

autor opinii: Joanna Rosińska

Wspaniała lektura

Polecam wszystkim małżeństwom, które chcą zacząć budować swoją małżeńską wspólnotę w oparciu o zdrowe i jednoczące zasady. Konkretne i bardzo cenne rady, które po wprowadzeniu do praktycznego użytku w relacjach z małżonkiem zbliżają, ubogacają i pięknie owocują.

autor opinii: Magdalena

rewelacja

Książka Jacka Pulikowskiego "Warto naprawić małżeństwo" wg mnie jest rewelacyjna i wszystkim ją polecam. Autor bardzo prosto i w bardzo przystępny sposób pokazuje różnice między odczuciami kobiety i mężczyzny a co bywa często powodem nieporozumień. Każdy powinien ją przeczytać.

autor opinii: Ewa Januszewska

Na 6+

Cudowna książka!!! Naprawdę warto ją mieć i często do niej wracać :-)

autor opinii: Małgosia

ok :)

autor opinii: mikka

Ciekawy poradnik

Książka przedstawia różne aspekty życia małżeńskiego, możliwe problemy i rozwiązania. Równocześnie całość nie jest ciężka ani autorytarna.

Książka bestseller

Bo napisana komicznym językiem charakterystycznym dla Pana Pulikowskiego. W żartobliwy sposób przedstawia problemy małżeństw i sposoby radzenia sobie z nimi w zgodzie z własną naturą oczywiście.

autor opinii: Aneta

Polecam

Ksiazka ,ktora daje wiele wskazowek i podpowiada jak zyc aby w zwiazku ukladalo sie lepiej.Bardzo polecam ja wszystkim , ktorzy probuja cos zmienic i naprawic.Ja przeczytalam ja w ciagu jednego dnia. Jak wiadomo do tanga trzeba dwojga wiec namowilam swojego meza ,aby rowniez ja przeczytal.Po wielu probach i prosbach wzial ja do reki i powoli czyta. Mam nadzieje ze do niego dotrze tresc w niej zawarta.Na koniec dodam ze gdyby ludzie ktorzy zyja w zwiazkach maluzenskich przestrzegali choc namiastke tych porad ,ktore zawarte sa w tej ksiazce to zycie i swiat bylby o wiele piekniejszy i lepszy ,bo czasem tak niewiele nam potrzeba.Naprawde warto sie z nia zapoznac.

autor opinii: Uli

Świetna

Książka warta polecenia, działa jak wizyta w poradni małżeńskiej:)

autor opinii: Ania

Jaką drogą iść.

Tutaj autor opisuje wiele takich dziedzin życia przyjaciół - małżonków, że daje głowe że wiele małżeństw niema o tym świadomości. Uczy jak i o czym rozmawiać w małżeństwie. Jak bym wiedział co autor pisze to już wcześniej dałbym każde pieniążki za te książke.

autor opinii: Sławomir Cieślik

Naprawdę warto

przeczytać i naprawić swoje, nawet prawie trzydziestoletnie małżeństwo.

autor opinii: Krysia

warto....

Idealna pozycja dla małżeństw które chcą się jeszcze lepiej poznać. Kobieta i mężczyzna różnią się bardziej niz myślimy i ta książka potrafi wzmocnić fundamenty związku lub zapobiec rozpadowi małżeństwa...

autor opinii: Krzysztof

Obowiązkowa lektura dla każdego małżeństwa

Gorąco polecam tę książkę. Wszystkie informacje " w pigułce" okraszone dużą porcją żartów odnośnie danych relacji międzyludzkich. Czyta się lekko przyjemnie, a treści są jak najbardziej poważne. Według mnie obowiązkowa pozycja dla młodych małżeństw, żeby wiedzieć więcej o małżeństwie i aby nie trzeba było go naprawiać :)

autor opinii: Anna

Warto naprawić małżeństwo

Bardzo mądra książka napisana w sposób prosty i dowcipny, poruszająca najczęstsze problemy w rodzinie, w małżeństwie. Zmienia sposób patrzenia na rzeczy które często stają się przyczyną nieporozumień, a nawet doprowadzają do rozpadu małżeństw. Powinien przeczytać ją każdy kto zamierza wstąpić w związek małżeński i ten który, który już stał się małżonkiem. Życie w małżeństwie to powołanie, a małżeństwo to przymierze, warto sprawić żeby było szczęśliwe i pełne Bożej Łaski.

autor opinii: Kasia Twardowska

Książka naprawdę warta polecenia, obowiązkowa lektura dla osób traktujących poważnie małżeństwo, a przechodzących kryzysy,czyli wszystkich małżonków.

Super ksiązka

Dotyka( niestety tylko dotyka) żródeł najważniejszych konfliktów małżeńskich, napisana prostym,dowcipnym językim i co dla mnie najważniejsze, w duchu wartości chrześcijańskich.Zawiera wiele cennych rad.Gdyby jeszcze mieć w zasięgu takiego terapeutę jak pan Jacek- wtedy naprawdę można wiele rzeczy zmienić.

autor opinii: Agata Balak

Rewelacja !! polecam wszystkim

Rewelacja !! polecam wszystkim młodym i starym książki pana Pulikowskiego.

autor opinii: Piotr

zadowolona

książkę przeczytałam jednym tchem,codziennie jednak do niej wracam i od nowa coś nowego w niej odkrywam.Napisana jasnym i prostym językiem,mówi o ważnych sprawach i daje prawie gotowe recepty -często komplikujemy sobie życie a wystarczy zwykła rozmowa by wyjaśnić sprawy.Polecam

autor opinii: Daria Partyka

Polecam

Polecam tę książkę małżeństwom, którym wydaje się, że kończy się ich wspólna przygoda życia, aby czytając tą książkę odnalazły cały sens życia małżeńskiego.

autor opinii: Anna Jakuboszczak

Polecam wszystkim parom - młodym i tym z dłuższym stażem małżeńskim

Książka J. Pulikowskiego to ważne świadectwo osobiste, jak i zapis doświadczeń osoby zaangażowanej w pomoc rodzinom w pokonywaniu pojawiających się napięć.
Ważny jest akcent humorystyczny: bez pewnej dozy dobrego dowcipu i radosnego nastawienie nie da się obiektywnie spojrzeć na trudności.
Choć lektura z pewnością nie zastąpi bezpośredniego kontaktu i pomocy (np. w duszpasterstwie rodzin), książka ta może być cennym prezentem dla kogoś z Rodziny lub Przyjaciół, o kim wiesz, że przechodzi trudności z "drugą połową", a nie jest w stanie sobie z tym poradzić.
Polecam wszystkim parom - młodym i tym z dłuższym stażem małżeńskim!

autor opinii: Piotr Kurowski

Super!

Książka bardzo mi się spodobała, czytałam ją jednym ,,tchem''. Analizując jej treść szybko wyszukiwałam w swej pamięci sytuacje z mojego małżeństwa. Teraz, po lekturze tej książki wiem, jakich błędów nie popełniać, choć wcale nie jest to łatwe!Dzięki autorowi za świetny poradnik małżeński! Pozdrawiam

autor opinii: Marlena Szymańska

Bingo

Najlepsza książka jaką czytałam, przeczytałam ją 4 razy i za każdym razem znalazłam nową poradę. Polecam

autor opinii: Barbara Deja

Warto naprawic malzenstwo

Dziekuje za szybka przesylke ksiazek ( do Londynu ) :).
Z calego serca polecam" Warto naprawic malzenstwo".
Nasz zwiazek jest w dosc ciezkiej kondycji..jednak nadal wierzymy, ze sie uda...ksiazka znalazla sie w naszym zyciu jak cud:)
Czytamy ja razem:). Tzn ja czytam , maz slucha! Sa to cenne informacje o nas i o Was! Dzieja sie u nas cuda :)), jest kazdego dnia lepiej!Ksiazka jest napisana z humorem i bardzo wciaga w tresc dalsza.Jej nie trzeba polecac:)))

autor opinii: M i P Kontni

polecam

Książka ta posiada wiele praktycznych porad, przydatnych w codziennym życiu. Bardzo dobry i w miarę prosty sposób pisania, zrozumiały dla czytelnika. Bardzo polecam tą książkę małżonką, warto ją posiadać w swojej bibliotece domowej i oczywiście czasem do niej wracać.

autor opinii: Malgorzata Krause

Polecam

Ciekawa książka, którą warto przeczytać.

autor opinii: Anna

polecam!

Książka napisana bardzo przystępnym językiem. Mimo powagi tematu wiele w niej humoru i lekkości. Polecam nawet tym, którzy nie mają jeszcze potrzeby naprawy małżeństwa, bo mogą sie jeszcze wiele nauczyć. dla mnie odkrycie jak każda zreszta z książek pana Pulikowskiego.

autor opinii: Jurek

Warto

Książka fajnie napisana,miło się ją czyta, przeczytałam jednym tchem Porusza ważne problemy w związkach damsko-męskich oraz rodzinnych,bardzo polecam
Zosia

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Jerozolima
Autor: Jacek Pulikowski
Rok wydania: 2008
Ilość stron: 160
Wymiar [mm]: 125x195
EAN: 9788389282439
ISBN: 9788389282439
ID: 78951

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Warto naprawić małżeństwo Warto naprawić małżeństwo
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...