TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Wielka wędrówka

"Wielka wędrówka" to wbrew pozorom historyjka nie tylko dla dzieci. To opowiadanie o wędrówce, którą jest nasze życie. To opowiadanie o dążeniu do zaspokojenia wielkiej tęsknoty, która jest w sercu każdego z nas. Bo przecież w sercu każdego człowieka odzywa się jakiś głos, jakaś tęsknota za czymś nieokreślonym, wielkim.

Co lub Kto nas wzywa? I do czego? Czy pójdziemy za tym głosem czy wybierzemy inną drogę? Czy – jeśli jednak pójdziemy za głosem serca – nie zboczymy z drogi lub w niej nie ustaniemy? Czy nie pochwyci nas Wielki Ptak? Jak pokonamy wielki rów? Jak poradzimy sobie z przeszkodami, których tak wiele napotkamy w czasie wędrówki?

To są pytania, na które musimy znaleźć odpowiedź my sami i na które muszą znaleźć odpowiedź nasze dzieci. A my możemy im w tym pomóc. Życzymy wielu pięknych chwil ze swymi dziećmi, chwil spędzonych na lekturze, refleksji i wspólnych rozmowach, które oby pomogły nam w naszej wędrówce i dojściu do ostatecznego celu.

Magda Grabowska jest doradcą małżeńskim i rodzinnym oraz wykładowcą na konferencjach dla kobiet. Wraz z mężem prowadzą seminaria dla małżeństw, rodziców i narzeczonych. Jest autorką książek Kobieta warta królestwa, Klucze do pokoju oraz współautorką "Zanim wybierzesz". Jej pasją jest praktyczne studiowanie Słowa Bożego. Magda jest matką trzech dorosłych już synów, a także babcią pięciu wnuków, którym dedykuje tę książeczkę.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Vocatio
Autor: Magda Grabowska
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 32
Wymiar [mm]: 230x235
EAN: 9788378290360
ISBN: 9788378290360
ID: 226726

Zobacz również

Wielka wędrówka
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...