TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Wojownik Trzech Światów

Ocena:
(16 opinii)

Zwykły chłopak, spokojny uczeń. Chodzi do szkoły terroryzowanej przez gang bezkarnych dresiarzy. Haracze, wymuszenia, w końcu handel narkotykami to codzienność. Konfrontacja jest nieunikniona, ucieczka pozostaje jedynym wyjściem. Nie zawsze skutecznym.

Pomoc nadchodzi z innego świata. Tajemniczy wojownik, oficer Armii Zwierzchności w służbie u samego Elohima wyciąga Tomka z tarapatów. I zabiera w niezwykłą podróż w czasie. Cofając się o trzy tysiące lat zaciągają się do armii jednego z najwaleczniejszych królów starożytności.

Tomasz mężnieje. Z czasem zaczyna rozumieć, że został wyznaczony do wypełnienia niezwykle ważnej misji. Powierzono im Tajemny Plan Ostatecznego Uderzenia, który może pokonać samego Lucyfera. A ten zrobi wszystko, by przejrzeć największą tajemnicę wszechczasów i wygrać decydującą bitwę o nasz świat.

To nie jest bajka. Ta przygoda wkroczy w Twoje życie!

Zobacz tę książkę także w wersji audio.

Opinie naszych Klientów (16 opinii)Napisz swoją opinię

Elohim

Cudowna opowieść polecam

autor opinii: Agata Godlewska

Mój ośmiolatek pochłonął wszystkie części "Wojownika", niektóre po dwa razy. A dzisiaj poprosił o zakupienie nowej serii książek R. Kościuszki "Niewidzialna gra"

autor opinii: J.dolega

Dla syna

9-ciolatek pochłania książkę z niespotykanym dotąd zapałem

autor opinii: B.KRAWCZYK

Polecam

Bardzo fajna propozycja dla dzieci w różnym wieku. Moi synowie mają 12 i 9 lat. Obaj nie mogą się doczekać wieczornego czytania. Szczerze polecam całą serię.

autor opinii: Paweł Sadowniczyk

wojownik-trzech-swiatow

Początkowo jak czytałem synowi 9letniemu to sam się zastanawiałem czy to aby książka dla niego. Czytając dlej szybko przekonałem się jak wiele treści Biblijnych zawarte jest w tej książce przedstawionych w sposób interesujący dla dziecka. Syn bardzo chętnie słucha i z niecierpliwością oczekuje nastepnego rozdziału. Polecam.

autor opinii: Paweł

polecam

Wspaniała książka, nie tylko dla młodszych czytelników. Autor w przystępny sposób opisuje trudny i często pomijany świat duchowy.Wartościowa lektura, szczególnie w tych zagmatwanych czasach. Po przeczytaniu pierwszego tomu, jednogłośnie z synami, zdecydowaliśmy kupić następne.

Polecam tą książkę każdemu. Jest to naprawdę niesamowita i z życia wzięta opowieść od której nie można i nie chcę się oderwać. Po przeczytaniu tej książki bardziej otwierają się oczy na rzeczy i sytuacje które uważałeś wcześniej za nie ważne lub normalne. Wojownik Trzech Światów jest moim zdaniem prezentem, który nie każdy może dostać, w pełni zrozumieć i wykorzystać.

autor opinii: Marysia Iwan

Bardzo polecam książkę

Książka jest super zapewne kupie kolejne

autor opinii: Tomasz Pawlak

Przygoda!

Czy starożytna historia biblijna może nam, współczesnym coś powiedzieć? Odwaga, zaufanie, odpowiedzialność za przyjaciół przestają być pustymi słowami, gdy stajemy się uczestnikami niezwykłych wydarzeń. Niby to książka napisana dla młodzieży, ale mama też nie mogła się oderwać. Chciałabym mocno uścisnąć prawicę Autorowi!

autor opinii: Tatiana Swoczyna

polecam

wspaniala opowiesc o Dawidzie i Saulu, o Bogu, aniołach i zbuntowanych aniołach

autor opinii: piotr

polecam

Książkę kupiłam na prezent. Okazała się trafionym upominkiem i z tego, co wiem, młody czytelnik jest z niej zadowolony. Trzeba będzie kupić kolejny tom :)

autor opinii: Katarzyna

polecam!

Książke kupiłam wiedziona optymizmem płynącym z opinii o niej w Tolle. Nie zawiodłam się. Mój 10-cioletni syn, zaczytujący się w "Zwiadowcach", pomiędzy kolejnymi ich tomami połknął "Wojownika" i zażądał kolejnych części JUŻ, NATYCHMIAST. Obecnie skończył tom 3 i błaga o więcej :).
Polecam, jako dobrą alternatywę dla rozmaitych "modnych" książek.

autor opinii: azja

Lektura dla wątpiących w swoją moc

Tę książkę kupiłam dla swojego syna,który nie miał odwagi żeby przeciwstawić się drwiącym opiniom kolegów. Lektura bardzo przypadła mu do gustu,poprosił o kolejny tom a tę którą przeczytał polecał kolegom.

autor opinii: Dorota Surtel

Opinia

Gorąco polecam książki R.Kościuszko z serii Wojownik Trzech Światów .
Są ciekawe i poruszają bardzo istotne sprawy naszego życia duchowego , to wszystko co jest w nich zawarte jest podparte na przekazach Biblijnych co niesamowicie wciąga i pozwala nam głębiej zrozumieć historie naszej wędrówki do przyszłości jeszcze raz polecam !!

autor opinii: Zdzisław Iwan

Porywająca książka:)

Przeczytaliśmy tę książkę prawie jednym tchem z moim 8-letnim synem. Był zachwycony postaciami, jakie tam występują i ich przygodami. Słuchał lub czytał ją sam z wypiekami na twarzy i zapartym tchem. Dawno nie widziałam u niego takich emocji. Autorowi gratuluję pomysłu, bo to takie "Dzikie serce" dla chłopców i młodzieńców. Sama przyznam, że czytałam ją z wielką przyjemnością.

Wedlug mnie to bardzo dobra książka, która uczy odwagi. Historia zaczerpnięta z Biblii opowiedziana w dostępny i ciekawy sposób, z zaskakującymi zwrotami akcji. Skończylam 21 lat ale nie przeszkodziło mi to przeczytać jej z zapartym tchem. Polecam ją przede wszystkim gimnazjalistom, a może nawet mldszym uczniom. Moglo by się zdawać że jest to książka dla chlopców ale myśle, że spodoba się też dziewczynom. niecierpliwie czakam na ciąg dalszy.

autor opinii: Katarzyna Owczarz

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: GOOD BOOK
Autor: Robert Kościuszko
Rok wydania: 2006
Ilość stron: 208
Wymiar [mm]: 125x195
EAN: 9788392487500
ISBN: 9788392487500
ID: 71823

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Wojownik Trzech Światów Wojownik Trzech Światów
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...