TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Wreszcie się sobie podobam. Wyzwolenie na drodze radykalnej samoakceptacji (książka + 2CD)

Ocena:
(8 opinii)

Wyzwolenie na drodze radykalnej samoakceptacji. Tylko dla kobiet. Tylko dla dorosłych. Nagranie z października 2012 r.

Kobieta niepewna swojej wartości to niewolnica. Kobieta, która nie podoba się sobie, staje się zależna od innych, bo szuka u nich akceptacji. Zostań więc kobietą wolną, która wie, że wartość posiada w sobie:

  • wścieknij się
  • wyraź się
  • ubaw się
  • pogódź się
  • rozwiń się!

Książka z nagraniem powiązane są z poprzednią publikacją - Słońce Twojego sekretu, polecaną przez Małgorzatę Kożuchowską, która poruszała kwestie budowania zdrowej i głębokiej relacji z mężczyzną.

Z tej publikacji dowiesz się, jak najpierw pracować sama ze sobą, aby w związek damsko-męski wejść pewną siebie i świadomą własnej wartości. Jakie kroki przejść, aby w pełni się zaakceptować, pogodzić ze sobą i z ulgą powiedzieć: WRESZCIE SIĘ SOBIE PODOBAM!

Opinie naszych Klientów (8 opinii)Napisz swoją opinię

Wreszcie sie sobie podobam

Wreszcie pozycja z niesamowitym akcentem o kobietach i dla kobiet, pokazująca, jak radzić sobie z własnymi ograniczeniami.

autor opinii: OLGA NESTERUK

Przez burzę do pokoju... Uzdrawiająca...

Oryginalny przekaz, dużo dowcipu... język chwilami jędrny, ale pełen humoru i prostoty... zachwyciła mnie bardzo wartościowa treść, w ktorej ujawnia się niezwykła fachowość i szeroka wiedza - nie tylko duchowa, ale i psychologiczna oraz doświadczenie prowadzącego o. Fabiana. Wielką wartością publikacji są proponowane przez prowdzącego ćwiczenia do samodzielnego wykonania. Jestem bardzo wdzięczna szczegolnie za nie - wielkie ich owoce - to proces uzdrawiania kobiecości, osobowości, odzyskiwania swojej wewnętrznej siły - w moim przypadku wrażliwości i delikatności... niegdyś zakopanej. Opatrznościowo trafiłam na tę publikację w trakcie prowadzonej przeze mnie nowenny przebaczenia sobie i innym (wg O. Grandisa) - owoce są wielkie! A głównie: odzyskiwanie pokoju, zgody na siebie samą i radości życia... :)

autor opinii: Stefania Gwoźdź

W przyszłości raczej nie sięgnę do konferencji Fabiana Błaszkiewicza, nie przemawia do mnie ten styl.

autor opinii: Agnieszka Trudzińska

Fajna

Super! Polecam

autor opinii: Basia Walewicz

Średnie..

Troszkę się zawiodłam. Mam problem z akceptacją siebie i sądziłam, że zrobię chociaż krok naprzód - niestety. Nie znalazłam odpowiedzi na żadne swoje pytanie. Cóż, nadal się sobie nie podobam ;)

Wspaniała rzecz do słuchania, przeżywania i wprowadzenia w życie. Mądra, odkrywcza i skuteczna. Mnie pomogła. A to był dopiero początek drogi...

autor opinii: Sylwia B.

Warto.

Audiobooki O. Błaszkiewicza, skierowane do kobiet bawią, motywują, choć czasami mogą też sprawić ból, spowodować płacz, ale to dlatego, że dotykają też rzeczy trudnych, bolesnych. Te reakcje zawsze jednak będą oczyszczające. Słuchałam już kilku audiobooków O. Błaszkiewicza i moim zdaniem ma on ogromny dar. Potrafi docierać do sedna i w jasny sposób przekazywać wiedzę, podbudowywać i pomagać oczyszczać się pewnym ranom, pomagać poradzić sobie z pewnymi problemami, w tym przypadku przede wszystkim: z samoakceptacją. Muszę przyznać, że z audiobooków skierowanych do kobiet, bardziej przypadło mi do gustu Słońce twojego sekretu - być może po prostu z powodu tematyki, która była dla mnie w tym momencie bardziej interesująca, ale i ta pozycja jest godna polecenia. W trakcie słuchania nie czułam upływu czasu. O. Błaszkiewicz w interesujący sposób omawia zagadnienia związane z samoakceptacją. Formułuje naprawdę ciekawe myśli. Nie trafiły do mnie jedynie niektóre ćwiczenia, które wykonuje się w trakcie, ale generalnie nie lubię tego typu ćwiczeń, także w książkach. ;) Audiobook warto polecić kobietom w każdym wieku, ale myślę, że styl O. Błaszkiewicza spodoba się przede wszystkim młodym kobietom. Warto, żeby kobiety zapoznawały się z takimi treściami.

autor opinii: Małgorzata

O. Błaszkiewicz

Nie podoba mi się styl narracji. Treści pozytywne. Niepotrzebnie tyle potocznego języka.

autor opinii: Lechosław Trębicki

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: MO-REcords
Autor: Fabian Błaszkiewicz
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 16
Wymiar [mm]: 140x190
EAN: 9788393527779
ISBN: 978-83-935277-7-9
ID: 271548

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Wreszcie się sobie podobam. Wyzwolenie na drodze radykalnej samoakceptacji (książka + 2CD) Wreszcie się sobie podobam. Wyzwolenie na drodze radykalnej samoakceptacji (książka + 2CD)
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...