TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Wyjątkowy poradnik szczęścia małżeńskiego

Ocena:
(3 opinii)

Książka pod patronatem Tolle.pl!

W dzisiejszych czasach, gdy lansuje się modę na życie bez zobowiązań, kiedy instytucja małżeństwa wydaje się dla niektórych zbytecznym gadżetem, ten poradnik wskazuje narzeczonym i małżonkom drogę budowania trwałego i szczęśliwego związku opartego na łasce sakramentu. Jak to osiągnąć będąc ludźmi nowoczesnymi, a równocześnie żyjącymi w zgodzie z Ewangelią i nauką Kościoła?

Odpowiedź na wiele ważnych pytań znajdziemy w niniejszym poradniku, napisanym w oparciu o ponad dwudziestoletnie doświadczenie życia małżeńskiego Autora, przywołującym z życia wzięte - nierzadko drastyczne czy karykaturalne - przykłady oraz liczne świadectwa zarówno małżonków, jak i osób żyjących samotnie. Jednym słowem: to książka dla wszystkich, którym leży na sercu dobro i szczęście małżeństwa i rodziny.

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

cudowna

Książka niezwykła, dająca nadzieję i co najważniejsze porządkująca myślenie o życiu i nas samych. Idealna w chwilach trudnych pełnych słabości bo daje poczucie spokoju i zrozumienia tego co w życiu najważniejsze.

autor opinii: Anna

Duży Plus!

Po prostu świetna książka! :) Polecam!

autor opinii: Karolina

Po przeczytaniu książki można dojść do wniosku, że autor sam żałuje że się ożenił. Same przestrogi, negatywne przykłady nieudanych małżeńśtw. A gdzie choć trochę powiewu optymizmu ze świadectwami ludzi, którzy nadal po latach, kochają się, dażą się szacunkiem i są zadowoleni z tego, że razem przeszli przez życie.

autor opinii: ss

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Apostolicum
Autor: Grzegorz Łęcicki
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 208
EAN: 9788370317447
ISBN: 978-83-7031-744-7
ID: 445138

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Wyjątkowy poradnik szczęścia małżeńskiego Wyjątkowy poradnik szczęścia małżeńskiego
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...