TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Z młodzieżą spokojnie o... wolności

Ocena:
(17 opinii)

Czym dla Ciebie jest wolność?

Może zastanawiasz się, na ile jesteś wolnym człowiekiem? Czy wolność uzyskujesz, gdy stajesz się pełnoletni? Jesteś chrześcijaninem, ale czy to oznacza, że jesteś naprawdę wolny? Jak pogodzić wolność z nakazami i zakazami?

Jak każdy młody człowiek, masz zapewne problem z wolnością. Jej zrozumienie jest bardzo trudne. Jednak nie zostajesz sam ze swoimi pytaniami. Książka „Z młodzieżą spokojnie o... wolności” ks. Piotra Pawlukiewicza może pomóc Ci rozwiązać Twoje problemy. Czytając ją znajdziesz odpowiedź na nurtujące Cię pytania i rozjaśnisz wątpliwości, a także poznasz różnice między prawdziwą wolnością a samowolą.

Dzięki jej lekturze lepiej zrozumiesz siebie oraz będziesz mógł pełniej żyć. Nauczysz się postępować odważnie i w pełni korzystać ze swojej wolności.

Wolność trzeba poznać od podszewki, wtedy nie będzie sprawiała tak wielu problemów. Zacznij ją poznawać już dziś!

Opinie naszych Klientów (17 opinii)Napisz swoją opinię

tym , którzy jeszcze nie czytali, bardzo polecam tę książkę. Jest ciekawie napisana, bardzo prostym, przystępnym językiem i z poczuciem humoru. Teoria poparta historiami z życia wziętymi. Pomocna w wychowaniu młodego pokolenia i pokazująca młodym ludziom jak można iść przez życie, zachowując wolność i nie spaść w przepaść...

autor opinii: Ewa

SUPER!

Książka bardzo ciekawa napisana w bardzo prosty i przystępny sposób, przykłady na podstawie których wyjaśniane są zagadnienia, w pełni pomagają młodemu człowiekowi zrozumieć istotę sprawy. Naprawdę polecam.

autor opinii: Jolanta

Wspaniała

Tą książkę polecam, każdemu rodzicowi i każdemu nastolatkowi

autor opinii: Alicja Urbaniak

Polecam

Bardzo dobra książka napisana językiem przystępnym. Wolność jest tematem trudnym dla młodzieży, która, nie ukrywajmy, nie rozumie hasła "Być wolnym w Chrystusie". Dla wielu Dekalog to wciąż zakazy, a przykazania to nakazy - jedne i drugie ograniczające. Ks. Pawlukiewicz w dość jasny i przejrzysty sposób pokazuje, że to niekoniecznie tak działa. Książka zdecydowanie godna polecenia.

autor opinii: A. Ch.

gorąco poledam

Gorąco polecam tę książkę!!!! Szczególnie dla młodzieży w wieku od 16 do 19 lat :)

autor opinii: Daniel

Polecam

Książkę kupiłam w prezencie dla kuzynki przyjmującej sakrament bierzmowania. Jednak nie mogłam się oprzeć i sama też przejrzałam zawartość :) Co prawda księdza Pawlukiewicza wolę słuchać, ale zdecydowanie przekazane treści poruszają serce i łatwo się zapamiętują. Nie należę już do najmłodszej młodzieży :) jednak sądzę, że może ona dobrze do niej trafiać, przedstawia sytuacje bliskie każdemu młodemu człowiekowi i proponuje dobre, chroniące wolność rozwiązania.

autor opinii: Aneta Szudzik

Książka dla każdego

Książkę kupiłam w prezencie Chrześniakowi , ale czytało już ją kilka osób ( Chrześniak oczywiście też) i wszystkim bardzo się podobała - w bardzo przystępny sposób tłumaczy problematykę wychowawczą , jest napisana bardzo lekko i czyta się ją " jednym tchem " .Szczerze polecam !

autor opinii: A.R.

Ks. Pawlukiewicz

Książkę czyta się szybko, łatwo i przyjemnie, ale treści w niej zawarte nie są banalne. Podobnie jak w swoich kazaniach i wykładach, które można znaleźć w internecie, ks. Piotr w prosty sposób opowiada o poważnych sprawach.
Polecam wszystkim Młodym, zarówno tym, którzy w jakiś sposób śledzą poczynania księdza, jak i tym, którzy chcą dopiero poznań jego opinie i ciekawe, życiowe porównania.
Pozdrawiam :)

autor opinii: Ania I.

gorąco polecam!!!

autor opinii: Wiola P.

Przeczytałam wszystkie książki ks. Pawlukiewicza oprócz:
"Po co bierzmowanie?" i "Aleksander Fedorowicz po prostu ksiądz" i wszystkie z czystym sumieniem serdecznie polecam.

autor opinii: Anna

Polecam

w dzisiejszych czasach niezwykle trudno jest wychowywać młodzież, ale jeśli jest ktoś taki jak ks. Pawlukiewicz, wtedy wychowanie staje się czymś przyjemnym. Polecam tą pozycję dla wszystkich, którzy darzą sympatią ks. Pawlukiewicza ale i też dla tych, którzy jeszcze nie zetknęli się z pozycjami księdza.

autor opinii: Michał Filipiak

Warta przeczytania!

Tak się cieszę, że mogłam ją przeczytać! Jest pełna prawdy i radości, pozwala na nowo spojrzeć na zagadnienie wolności...Serdecznie polecam!

autor opinii: 18-latka

Z młodzieżą spokojnie o..młodzieży

Ksiązka rewelacyjna napisana z dużym poczuciem humoru. czyta sie rewelacyjnie

autor opinii: Mariola Brochocka

książki i moje dzieci

Bardzo pomocne wydawnictwo. Zmarły
mąż był zwolennikiem "twardej ręki" i bałam się, że dzieci zachłysną się pseudo-wolnością w kręgu kolegów. Chciałam dać im swobodę postępowania i jednocześnie chronić przed złem.
Z Państwa pomocą idzie mi nieźle. Córki były zachwycone książką. najlepiej odbiera się treść podczas wspólnego czytania.

autor opinii: Jolanta Bednarek

pozytywna

bardzo pozytywna opinia.zyciowa ksiazka jak wszytskie ks.pawlukiewicza

autor opinii: karolinarezmer

Pawlukiewicz rules! ;)

Książka ta jest jak najbardziej godna polecenia. Ks. Pawlukiewicz jak mało kto potrafi o ważnych i nieraz trudnych rzeczach mówić w sposób jasny, przyjemny i bardzo często zabawny. Bardzo ważne jest to, że argumenty autora są bardzo czytelne, nie ma w nich różnego rodzaju zawiłości co nie pozwala na przejście obok nich obojętnie. Gorąco polecam, nie tylko młodzieży :)

autor opinii: Kamil Rowiński

Bardzo fajna i pożyteczna książka

Dostałam tą książkę od zaprzyjaźnionego księdza. kupił mi ją w prezencie bez okazji, gdy byłam z nim w Olsztynie na rozdaniu świec synodalnych. Kiedy popatrzyłam na tytuł, pomyślałam, no tak, ksiądz Andrzej wie, co mi w duszy gra. Czytając ją uśmiałam się do łez. Są tam ciekawe historyjki z życia młodych ludzi. Dzięki tej książce zrozumiałam, że wolność nie jest najważniejsza w życiu. Jestem szczęśliwa, że mogłam przeczytać tą książkę i dałam nawet przeczytać ją mojej mamie. Jej też się spodobała. Zawsze polecam ją swoim koleżankom. Pozdrawiam.

autor opinii: Monika Poławska

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Liberton
Autor: ks. Piotr Pawlukiewicz
Rok wydania: 1997
Ilość stron: 130
EAN: 9788390089645
ISBN: 83-9008-964-5
ID: 444870

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Z młodzieżą spokojnie o... wolności Z młodzieżą spokojnie o... wolności
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...