TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Z mocy bezprawia

Ocena:
(2 opinii)

„Z mocy bezprawia. Thriller, który napisało życie” to opowieść o wielomiesięcznej inwigilacji przez służby specjalne III RP dziennikarza śledczego Wojciecha Sumlińskiego, jego bliskich i przyjaciół.

Autor bez ogródek odsłania sieć mafijnych interesów z udziałem najważniejszych osób w państwie, pisze o wielkich korporacjach i fundacjach, których jedynym celem było wyłudzenie z kasy publicznej setek milionów złotych, o rosyjskich i ukraińskich zabójcach, którzy za miejsce swych spotkań obrali polski Sejm, o tajnych interesach ludzi Wojskowych Służb Informacyjnych i o ich wpływie na losy poszczególnych osób i całego kraju.

Przy okazji Sumliński ujawnia prawie nikomu nieznane kulisy najgłośniejszej, a zarazem najbardziej tajemniczej zbrodni politycznej PRL – zabójstwa księdza Jerzego Popiełuszki.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Bardzo ciekawa książka. Polecam dla tych co chcą wiedzieć jak funkcjonuje państwo polskie. Łuski z oczu na pewno spadną. Polecam

autor opinii: Katarzyna

TAKA JEST III RP !!!

Panie Wojciechu jestem z panem niech się pan nie poddaje pan bez ogródek opisał sieć mafijnych powiązań ze światem polityki w naszym kraju książka jest szokująca przerażająca według mnie powinna być lekturą obowiązkową zwłaszcza dla "młodych wykształconych z wielkich miast" bo taka jest III RP książka jest cenzurowana przez media tzw "niezależne" tak samo jak jej autor jest to HANIEBNE jeszcze przyjdzie taki czas że wnuki tych "dziennikarzy" będą się wstydzić za swych dziadków że kiedyś pracowali w tak skompromitowanych mediach że się wysługiwali władzy skompromitowanej totalnie a pan może mieć sumienie czyste bo pan pisze prawdę oni indoktrynizują społeczeństwo tak jak w latach stalinowskich przekaziory-obecnie media to samo robili wysługiwali się władzy słuchając się wtedy przekaziorów-mediów i dziś można przyznać jedno że dowcip o śmierci Stalina dalej aktualny a brzmiał on tak :Telewizja raz prawdę podała jak umarł Stalin zakomunikowała wówczas minus jeden na wschodzie :) aha jeszcze jedno panie Wojcichu takie książki jak "Z MOCY BEZPRAWIA" piszę się na emigracji a nie w POLSCE przecież jeżdzą "ciężarówki ze żwirem" to nie grozba lecz stwierdzenie faktu w naszym kraju grasuje samobójca seryjny którego dopada depresja weekendowa.

autor opinii: Arkadiusz

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wojciech Sumliński REPORTER
Autor: Wojciech Sumliński
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 400
Wymiar [mm]: 135x210
EAN: 9788394293420
ISBN: 9788394293420
ID: 334404

Zobacz również

Z mocy bezprawia
39.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 3-5 dni
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...