TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Zestaw prezentowy dla NIEJ - Pogoda ducha

Ocena:
(2 opinii)
Miłość Boga jest niezmienna i bezwarunkowa, a Ty - tak cenna w Jego oczach, że On nie odstępuje od Ciebie ani na chwilę. Maja Komasińska-Moller z książki "Pogoda ducha"

Czy dzisiaj kobiety są naprawdę szczęśliwe? A może brakuje im zaledwie jednej rzeczy, która dzieli je od prawdziwej radości? Bardzo często przyczyną braku szczęścia jest... zamknięcie się na własne uczucia. I być może to paradoks, ale dopiero pokochanie trudnych emocji sprawi, że kobiety mogą cieszyć się pełnią życia.

Możesz pomóc bliskiej Ci kobiecie - narzeczonej, żonie, siostrze, mamie czy cioci odkryć, jak niewiele dzieli je od prawdziwego szczęścia, wręczając Jej niezwykły prezent na zbliżający się Dzień Kobiet.

Jesteśmy przekonani, że Ona zasługuje w tym dniu na to, co najlepsze. Właśnie dla Niej spośród wielu wartościowych książek wybraliśmy tę, która odkryje przed nią piękno kobiecej emocjonalności.

To jednak nie wszystko! Właśnie tę książkę własnoręcznie spakujemy specjalnie dla Niej! I choć na pierwszy rzut oka to tylko zwykłe pudełko, zdecydowanie do zwykłych nie należy. Dlaczego? Bo kryje w sobie coś, czego potrzebuje każda kobieta!

    W środku znajdzie:

  • Piękną drewnianą bransoletkę z gustownym krzyżykiem, która będzie nie tylko piękną ozdobą, ale przede wszystkim świadectwem wiary;
  • Książkę "Pogoda ducha", która w emocjonalności pozwoli Jej odnaleźć fascynujący dar od Boga;
  • Praktyczną zakładkę do książki;
  • Słodki drobiazg;

Nie wiesz jeszcze czy prezent pasuje do Niej? Zajrzyj do środka!

Zatroszcz się więc o duchowe piękno bliskiej Ci kobiety i podaruj Jej najlepszy z możliwych prezentów!

Dobre treści, jakie proponujemy w tym zestawie to nie wszystko! Doskonale dobrany prezent dla każdej kobiety został ręcznie, estetycznie zapakowana w ponadczasowym stylu eko.. Wyjątkowego charakteru dodaje mu karnet do samodzielnej personalizacji. Tak przygotowany przez nas zestaw to gotowy prezent. Wszystko, co pozostaje zrobić, to... rozpakować przesyłkę i wręczyć upominek!

UWAGA! OD 7 MARCA BRANSOLETKA DOŁĄCZANA DO TEGO ZESTAWU JEST W KOLORZE KREMOWYM.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Wytchnienie

Czytanie tej książki to taka "chwila dla siebie". Książka układa myśli, porządkuje uczucia i przywraca równowagę ducha. Polecam szczególnie młodym kobietom choć i dla pań w średnim wieku jest to miła lektura.

autor opinii: Ewa Wydrzyńska

dobry wybór

Książkę "Pogoda ducha" wraz z dodatkami kupiłem dla żony. Ona ją czyta i jest z niej bardzo zadowolona. W skrócie można powiedzieć, że są to cenne porady duchowe św. Ignacego Loyoli dla kobiet napisane w bardzo przystępnej dla nich formie.

autor opinii: Roman Ścieszka

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: WAM
Autor:
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 240
Wymiar [mm]: 124x194
EAN: 5907776091049
ID: 434355

Zobacz również

Zestaw prezentowy dla NIEJ - Pogoda ducha
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...