TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Ziemia Święta. Pielgrzymując śladami Jezusa

Ocena:
(1 opinii)

Album zawiera grudkę ziemi z Ziemi Świętej z certyfikatem jej pochodzenia oraz niezwykłe fotografie miejsc opisujących życie Jezusa.

Piękna szata graficzna zachwyca i skłania do zadumy nad niezwykłością tego miejsca. Izrael, Ziemia Święta - centrum najbardziej dramatycznych wydarzeń w historii ludzkości wciąż pozostaje Ziemią Nadziei.

Dla Żydów jest Ziemią Obiecaną - nadzieją na przyjście Mesjasza. Dla muzułmanów - ziemią, z której Prorok Mahomet został zabrany do nieba. Dla chrześcijan - miejscem narodzenia, nauczania i spełnienia się Misterium Paschalnego Jezusa Chrystusa.

Największym walorem albumu jest powiązanie historycznych miejsc - świadków ważnych wydarzeń - z biblijnymi cytatami. Dzięki temu możemy wyruszyć na pielgrzymkę śladami Jezusa Chrystusa po Ziemi Świętej, często porównywanej do piątej Ewangelii.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

BARDZO DOBRA KSIĄŻKA

Witam,książkę zdecydowanie polecam wszystkim,którzy nie byli w ziemi świętej i nie maja możliwości.Bardzo szczegółowo opisana i jest dobrym przewodnikiem po izraelu. .Bardzo polecam jako turystykę tez.POZDRAWIAM

autor opinii: ŁUKASZ SEGAŁ

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Wydawnictwo M
Autor: Fernando Perfetti
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 200
Wymiar [mm]: 205x285
EAN: 9788375959475
ISBN: 9788375959475
ID: 284063

Zobacz również

Ziemia Święta. Pielgrzymując śladami Jezusa
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...