TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Znak jedności. Tajemnica Eucharystii

JEŚLI KTO SPOŻYWA TEN CHLEB, BĘDZIE ŻYŁ NA WIEKI

J 6, 51

Eucharystia to codzienny pokarm chrześcijanina. Ale też niezgłębiona, dla wielu niedostępna tajemnica. Co zrobić, by otworzyć się na tę tajemnicę? Jak przyjąć jej moc?

Odpowiedź wydobywa z kart Ewangelii św. Augustyn. Jeden z największych Ojców Kościoła, biskup i pasterz, co tydzień po liturgii spotykał się ze swoimi wiernymi, objaśniając im znaczenie wysłuchanych fragmentów Biblii.

I ty usiądź u stóp wielkiego świętego i wraz z nim odkrywaj tajemnicę Boga, który karmi człowieka swoim słowem i chlebem.

Książka zawiera wideokomentarze patrologa ks. dr. Przemysława Szewczyka, które dodatkowo objaśniają fragmenty homilii. Wystarczy, że skorzystasz z zamieszczonych na marginesach kodów QR.

W środku znajdziesz kod pozwalający pobrać książkę w wersji audio.

Św. Augustyn (354- 430) - niestrudzony poszukiwacz prawdy, konwertyta, filozof, teolog, biskup, egzegeta, doktor Kościoła. Pozostawił po sobie 128 spisanych tytułów, nie licząc listów, kazań i prac zaginionych. Jego dzieła to kamienie milowe w dziejach zagadnień dobra i zła, wiary i rozumu, łaski i natury; jego twórczość stanowi cezurę pomiędzy kulturą antyczną a średniowieczem.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: WAM
Autor: św. Augustyn
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 96
Wymiar [mm]: 115x160
EAN: 9788327711878
ISBN: 978-83-277-1187-8
ID: 354885

Zobacz również

Znak jedności. Tajemnica Eucharystii
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...