TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Zwiadowcy. Księga 2. Płonący most

Ocena:
(1 opinii)

Drugi tom bestsellerowej serii Johna Flanagana o "Zwiadowcach" - kontynuacja losów Willa i jego przyjaciół.

Królestwo Araluenu przygotowuje się do wojny z okrutnym baronem Morgarathem. Will, zwiadowca Gilan oraz Horacy otrzymują ważne zadanie - wyprawiają się do sąsiadującej z Araluenem Celtii, by wezwać jej władcę na pomoc w walce z najeźdźcą.

Gdy docierają na miejsce, ich oczom ukazuje się przerażający widok - wioski Celtii są opustoszałe, wiatr hula po zniszczonych zabudowaniach, na gościńcach zaś królują bandyci. Od wyczerpanej, niemal umierającej z głodu dziewczyny, bohaterowie dowiadują się, że Morgarath uprzedził ich zamiary - zaatakował Celtię, porwał górników, a króla i jego ludzi odrzucił daleko na południe...

Gdy Gilan wyrusza z wieściami do Araluenu, Will, Horacy i Evanlyn odkrywają, że plan diabolicznego hrabiego jest dalece bardziej wyrafinowany, niż mogliby sądzić.

Tylko dni dzielą Morgaratha od wybudowania mostu, który pozwoli mu przerzucić armię na ziemie królestwa. Nie ma czasu, by poinformować o tym władcę, Will i Horacy muszą wziąć sprawę we własne ręce. Ale spalenie mostu do dopiero początek kłopotów.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Aż nie mogę doczekać się kolejnego tomu!

Właśnie skończyłam 2 tom i już pochłaniam 3. Bardzo dobra literatura. Książka napisana świetnym językiem, Czyta się ja bardzo przyjemnie, nawet tak bardzo, że żal ją odkładać wychodząc z autobusu. Autor stworzył niesamowite postacie i świat. Przygody są niezwykle wciągające i pozwalają nam zaprzyjaźnić się z bohaterami i uczestniczyć w ich podróżach i... przemianach. Gorąco polecam :)

autor opinii: Karolina Nowak

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Jaguar
Autor: John Flanagan
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 302
Wymiar [mm]: 135x200
EAN: 9788376861005
ISBN: 9788376861005
ID: 213336

Zobacz również

Zwiadowcy. Księga 2. Płonący most
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...