BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Dzieci i wychowanie

Ocena:
(1 opinii)

Dr. Dobson radzi rodzicom i dziadkom jak uczyć dziecko odpowiedzialności od najmłodszych lat.

Książka skonstruowana w formie pytań i odpowiedzi to swego rodzaju kodeks rodzicielskich zasad postępowania. Kodeks powstał w oparciu o najlepsze dostępne obecnie informacje z psychologii, a jednocześnie pozostaje w zgodzie z nakazami i wartościami danymi przez samego Stwórcę.

Dobsonowska koncepcja obejmuje pełną miłości władzę rodzicielską, rodzicielskie przywództwo w imię jak najlepiej pojętego dobra dziecka, poszanowanie godności i wartości osobistej każdego członka rodziny, rozsądne wdrażanie dziecku nawyku samodyscypliny i odpowiedzialności oraz sprawiedliwy system nagród i kar.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Drogowskazy w wychowaniu

Książka jest praktycznie przedrukiem starego wydania "Rozmów z rodzicami" J. Dobsona z 1988 w części głównie dotyczącej dzieci i wychowania. Autor przedstawia koncepcję wychowania opartą na przekazie biblijnym i własnym bogatym doświadczeniu. Nic nowego nie odkrywa, nazywa rzeczy trafnie i po imieniu, uzasadnia i ukierunkowuje tradycyjne podejście do wychowania. Moim zdaniem książka szczególnie ważna w dobie zamieszania wokół kwestii wymagania od dzieci i młodzieży. Polecam każdemu kto przeżywa jakiekolwiek wątpliwości jako rodzic. Mi wskazała i nadal wskazuje kierunek działania w wielu sprawach.

autor opinii: Janusz

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 352
Wydawnictwo: Vocatio
Wydanie: Warszawa
ISBN: 83-85435-90-5

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Dzieci i wychowanie
26.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 6-7 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...