BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce
Uwaga! Jeśli chcesz otrzymać książki jeszcze przed Świętami, zamów wyłącznie te, które mają termin realizacji 24h. Zamówienia na wszystkie pozostałe książki zostaną zrealizowane po Nowym Roku.

Ewa czuje inaczej. Warto zadbać o uczucia

Ocena:
(45 opinii)

Dlaczego Twoja ukochana ciągle okazuje uczucia? Masz trudności ze zrozumieniem jej zachowania? Dlaczego kobiety i mężczyźni są tak różni w okazywaniu uczuć?

Dzięki książce Jacka Pulikowskiego poznasz naturę kobiety. Dowiesz się, dlaczego kobiety okazują uczucia i jak ważne jest dostrzeganie uczuć ukochanej. Dowiesz się, jak poruszać się po świecie uczuć. Zrozumiesz różnicę w okazywaniu uczuć pomiędzy kobietami a mężczyznami. Znajdziesz tu praktyczne rady, jak zbudować trwały związek.

Czytając tę książkę dowiesz się:

  • jak stać się nieprzeciętnym mężem
  • jak odczytywać uczucia kobiety
  • jak doceniać wkład kobiety w domowe ognisko
  • co zrobić, by Twoja kobieta widziała w Tobie autorytet
  • jak stać się bardziej delikatnym dla kobiety

Adam jest nastawiony na działanie, a Ewa wszystko przeżywa przez pryzmat swoich uczuć. Kup tę książkę już dziś i poznaj kobiecą naturę i dowiedz się, jak czują kobiety!

Jacek Pulikowski - mąż, ojciec trojga dzieci, nauczyciel akademicki. Zaangażowany w działalność Duszpasterstwa Rodzin i Stowarzyszenia Rodzin Katolickich. Prowadzi zajęcia na Podyplomowym Studium Rodziny przy Wydziale Teologii UAM w Poznaniu. Swoją wiedzą i doświadczeniem służy młodzieży, nauczycielom, rodzicom oraz małżeństwom w kryzysie. Od lat przygotowuje młodych do odpowiedzialnego podjęcia powołania małżeńskiego i rodzicielskiego.

Wszystkim kobietom polecamy zaś książkę Jacka Pulikowskiego Krokodyl dla ukochanej, dzięki której łatwiej można zrozumieć mężczyzn.

Opinie naszych Klientów (45 opinii)Napisz swoją opinię

Kobieta bardziej sercem i tego nie zmienicie

Bo można zmienić siebie żeby ta zmiana wpłynęła na drugą osobę.Inaczej się nie da.Jeśli chodzi o małżenstwo to dwoje różnych ludzi idzie w jednym kierunku do świętości i warto się przyjrzeć tej drugiej połówce i wiedzieć że Ona tak ma .Czasami oczywiście.

autor opinii: Barbara R.

Prezent na czasie

Książka, którą zakupiłam była prezentem dla mojego brata, żonatego od 8 lat. Dobra żona, zdrowe dzieci, a jednak nie widać szczęścia. Chciałam pomóc zroumieć, poznać i być może wesprzeć drogę do szczęśliwego małżeństwa.

autor opinii: J. P.

Mała książeczka

Książeczka bardzo niewielka i opisująca bardzo podstawowe zagadnienia.

Polecam!

Osobiście nie miałam jeszcze okazji przeczytac tej książki. Mąż po przeczytaniu przekazał teściowej a ta mojej mamie i wszyscy bardzo cenią ten zbiór wskazkówek. Czekam niecierpliwie kiedy ja sama będę mogła się w nią zagłębić.

autor opinii: Beatab

Zachwycona

Zamówiłam książkę dla mojego chłopaka z okazji Dnia Chłopaka. Sama przeczytałam książkę jednym tchem. Uważam, że jest w niej wiele wartościowych myśli, i choć z wielu rzeczy zdawałam sobie sprawę, to jednak przeczytanie jej pozwoliło mi na nowo przypomnieć sobie o pewnych " oczywistościach''. Niesamowitą zaletą jest dobry styl pisania, czyta sie bardzo łatwo i z ciekawością, dodatkowym atutem jest poczucie humoru. Mój chłopak nieskłonny do czytania, podobnie jak ja przeczytał bardzo szybko, podkreślił sobie kilka cennych myśli. Polecam tą książke

autor opinii: Agnieszka

Świetna książka! !! Polecam dla każdego. ..

autor opinii: Izabela PAŁASIK TOMCZYK

chyba nie...

Znam kilka pozycji księdza Pawlukiewicza, kupowałam więc z nadzieją. Tymczasem po pierwszym kartkowaniu odniosłam wrażenie, że książka nie ma sprecyzowanego odbiorcy. Kupiłam dla syna - tymczasem raz miałam wrażenie, że książka jest adresowana do gimnazjalistów, gdzie indziej zaś - do dorosłych. Raczej smutna wersja "Mężczyźni są z Marsa, kobiety są z Wenus'. Ale "na sitku" coś zostaje :)

autor opinii: Małgorzata Łuczaj

Głębia uczuć kobiety i mężczyzny jest taka sama, inaczej jednak są przeżywane-mężczyzna nie ma takiej potrzeby uzewnętrzniania uczuć jak kobieta przez co mylnie jest określany jako "szorstki i gruboskórny". Warto dowiedzieć się z tej książki o roli uczuć i konieczności dbania o nie.Polecam!

autor opinii: Roman

Ciekawa

Interesująca książka, która mi mężczyznie uświadomiła kilka istotnych spraw, przede wszystkim jak należy doceniać swoją wybrankę i kochać bez względu na odmienność myślenia. Szkoda tylko że tak krótka

autor opinii: Krzysiek Sz

Ok

Dobra pozycja, pouczająca bardzo. :-)

autor opinii: Karol

:)

Warta przeczytania, jak wszystkie książki Pana Pulikowskiego.

autor opinii: Laura

polecam

niewielka książeczka ale wiele treści przydatnej w budowaniu relacji miłosnych

autor opinii: NS

Świetna

Książka warta polecenia, działa jak wizyta w poradni małżeńskiej:)

autor opinii: Ania

krótka i treściwa

Polecam książkę dla mężczyzn przygotowujących się do małżeństwa. Wiele osób mówiło mi aby przeczytać jakąś książke Jacka Pulikowskiego. A więc kupilam tę pozycję dla narzeczonego, a dla siebie " Krokodyl dla ukochanej. Warto wspierać rozwój mężczyzny " . Narzeczony jest bardzo zadowolony z książki i ja również :)

autor opinii: Monika K.

Polecam !!

świetna, lekka do czytania książka! pozwoli spojrzeć na pewne sprawy z perspektywy kobiety i mężczyzny!! naprawdę warta uwagi !! ;)

Ewa czuje inaczej

Mądra książka. Warta przeczytania, jeśi jako mężowie chcemy, lepiej rozumieć swoje żony i pomóc nim i nam z nimi w byciu szczęśliwymi. Myślę, że chyba nawet warto, aby czytały ją także nasze żony. Dowiedziałem się o tej książce na wykładzie Jacka Pulikowskiego o małżeństwie. Pan Jacek polecił cztery spośród napisanych przez niego książek - przeczytałem każdą z nich i uważam, że naprawdę warto: "Warto byc ojcem" "Ewa czuje inaczej" "Warto naprawic malzenstwo" "Krokodyl dla ukochanej"

autor opinii: Zbigniew Matuszewski

Świetna!

Bardzo ciekawa książka! Napisana ciekawym językiem i niesamowicie uczy jak rozumieć płeć przeciwną :)

autor opinii: Karol Grec

Warto od czegoś zacząć.

Książka napisana językiem zrozumiałym.Raczej dla mnie broszurka dla początkujących w tym temacie.Polecam młodym na dobry początek.

autor opinii: Dorota Pogorzelska

POLECAM GORĄCO!

Świetna książka. Naprawdę godna polecenia, zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet ;)

autor opinii: Ada

Ewa czuje inaczej...

Książka porusza na pozór oczywistą tematykę - Ewa czuje inaczej... Podsunięta mężowi pomogła mu w pewnej mierze zrozumieć zachowania "Ewy", funkcjonującej na co dzień w nieustannym emocjonalnym i uczuciowym rozdarciu. Pomocna. bardzo, warto podsunąć kochanemu mężczyźnie:)

autor opinii: Iwona

Skrótowa encyklopedia relacji damsko-męskich;)

Ciekawa książka, choć bardzo skrótowo opisana. Mnie osobiście 'nie powaliła', gdyż właściwie nic nowego z niej nie wyczytałam. Ale to dlatego, że sporo z tej tematyki się naczytałam;) Czyta się szybko, napisana prostym, zrozumiałym językiem. Godna polecenia dla osób 'wkraczających' w tą tematykę. Dobra by przekazać podstawowe informacje i jednocześnie nie przestraszyć grubością;) Taka skrótowa encyklopedia relacji damsko-męskich;)

autor opinii: Ania

Czego jeszcze nie wiesz o relacjach damskomeskich -broszurka

Ksiazka jest niewielka, przeczytalam ja za jednym podejsciem podkreslajac trafniejsze uwagi. Teraz mam zamiar podsunac ja mojemu ukochanemu. Ja rowniez wiele nauk wzielam sobie do serca. W tej malej ksiazeczce nie ma owijania w bawelne, spostrzezenia sa krotkie i trafne. Polecam wszytskim!

autor opinii: Aneta Blociszewska

Świetna książka :)

Książka Jacka Pulikowskiego "Ewa czuje inaczej. Warto dbać o uczucia" to wspaniały przewodnik po świecie uczuć zarówno dla małżeństw, jak również młodych ludzi. Autor pokazuje jakie popełniamy błędy w komunikacji międzyludzkiej i daje praktyczne rady, co trzeba robić, by budować trwały związek (komunię) dwojga ludzi.Ogólnie gorąco polecam tę książkę. :-)

autor opinii: Monika Malinowska

Super pozycja

Jak każda z książek Jacka Pulikowskiego, i ta jest bardzo wartościową pozycją. Szczególnie polecam młodym mężczynom, ale i kobietom również:)

autor opinii: Agnes

Dobre na prezent

Kupilam na prezent dla mlodego malzenstwa moich dobrych znajomych.Mowia, ze dobra!

autor opinii: ula

ocena książki

Świetna książka dająca wiele do myślenia Polecam ją wszystkim młodym ludziom Przeczytałam ją w jeden wieczór naprawdę warto

autor opinii: Kasia Nowak

Polecam.

Dr Jacek Pulikowski ekspert w dziedzinie małżeństwa, płciowości i seksualności oraz wychowania stara się przedstawić rolę każdej kobiety w jej osobistym podejściu do życia. Książka jest na tyle ciekawa, że czyta się ją jednym tchem. Polecam.

autor opinii: Michał Filipiak

Świetna ksiązka, zarówno dla mężczyzny jak i kobiety, która pozwala poznać istotne różnice w naszym odmiennym sposobie widzenia świata. Autor pokazuje nam,że można z odrobiną wysiłku i woli przezwyciężyć dzielące nas różnice w odbiorze rzeczywistości. Można zrozumieć dzielące nas różnice w przeżywaniu uczuć i nauczyć się o nich rozmawiać.

autor opinii: Jarek

Polecam!

Autor książki w trafny i prosty sposób opisuje różnice w sposobie funkcjonowania oraz postrzegania świata przez kobietę i mężczyznę.

autor opinii: Paulina

Ewa czuje inaczej

Książka bardzo mi się spodobała.Skłoniła do chwili zadumy i małego "rachunku sumienia" nad swoim zachowaniem,pozwoliła zwolnić w tym zaganianym świecie.Napisana językiem przystępnym dla każdego.Czyta się ją jednym tchem.Taka mała perełka.Polecam.

autor opinii: Ewa Kacperska

Panowie, czytajcie!

Ciekawa książeczka. Przypominająca o wielu ważnych sprawach. Polecam zwłaszcza młodym czytelnikom, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę w świecie damsko-męskich związków.:)

autor opinii: Emi Krywko

niesamowita trafność przekazu. kilka celny uwag o tym jak błędna jest czasem komunikacja damsko-męska. po przeczytaniu tej książki naprawdę w pewnym zakresie mogłem zrozumieć dlaczego moja narzeczona się na mnie wściekała, była czasem smutna, zła. ja niestety przeczytałem ją za późno dlatego polecam innym aby nie zwlekali.

autor opinii: piotr barczewski

dać jemu przeczytać

Książka warta przeczytania, kobiety znają (raczej) siebie, warto więc usiąść z mężem bądź sprezentować mu taką książkę i poświęcić tej pozycji czas. Pulikowski pisze mądrze, "przyswajalnie", warto sięgnąć po te książki i wracać do nich, wracać.

autor opinii: Ewa

świetna pozycja

Książkę czyta się niebywale szybko i z uśmiechem na ustach, mimo, że autor przedstawia "ułomności" mężczyzn i kobiet :)Mówi o sprawach które, być może wiemy, ale nie chcemy się z nimi identyfikować a już na pewno głośno do nich przyznać. Książka utrzymana w tonie żartobliwym,mówiąca o sprawach ważnych w relacji kobiet i mężczyzn, gorąco polecam!

autor opinii: Sylwia

Ewa - to nie kura domowa :))

Ewa czuje inaczej- to jest prawda :)) W dzisiejszych czasach mężczyzna czasem się gubi w dzisiejszym świecie i traktuje kobietę przedmiotowo jak przysłowiową kurę domową. Autor ukazuje w książce jak kobieta i mężczyzna postrzegają świat i jak uzewnętrzniają swe uczucia :)) Książka warta przeczytania :))

autor opinii: Tomasz Zieliński

Warta przeczytania

Książka " Ewa czuje inaczej.."jest to pozycja dla wszystkich,którzy są lub zamierzają być w związkach partnerskich ale i także rodzinnych (brat ,siostra). Autor w prosty, zabawny sposób przedstawił różnice między sposobem myślenia kobiety i mężczyzny. Myślę ,że po przeczytaniu tej pozycji łatwiej nam będzie unikać w relacjach partnerskich wielu nieporozumień.

autor opinii: Joanna

pozytywna

Książka porusza wiele istotnych kwestii dotyczących interakcji między dwojgiem kochających się ludzi. W wielu miejscach podpowiada jak unikać problemów i zrozumieć drugą osobę. Jest jednak napisana w sposób dosyć ogólny dlatego poleciłabym ja młodym małżeństwom dopiero zaczynającym wspólne życie.

autor opinii: Milena Kozłowska

Dobra książka

Bardzo mądrze napisana książka, pozwala zrozumieć zachowanie kobiet i mężczyzn, a także jak bardzo różnimy się w przeżywaniu poszczególnych niespodzianek życia.Polecam gorąco.

autor opinii: Joanna

polecam!

Ewa czuje inaczej, to "mini ściąga" dla malżeństwa. Jest esensją wiedzy na temat różnic i podobieństw kobiety i mężczyzny. Polecam głównie tym, którzy mają małą wiedzę w "tym temacie". Chętnie będę wracał do tej lektury.

autor opinii: Jerzy W.

Naprawę warto.

Zgodnie z tytułem naprawdę warto kupić tę książkę, przeczytać a później stale do niej wracać. Oczywiście jeżeli się chce żyć prawidłowo, tak jak należy. Polecam ją gorąco wszystkim, a zwłaszcza młodym wkraczającym na drogę życia we dwoje. Ta wiedza przedstawiona przez Pana Jacka Pulikowskiego jest niezbędna do harmonijnego życia, takiego jakie było zamierzeniem bożym a nie takiego jakie proponuje współczesny świat.

autor opinii: Karbowska Elżbieta

polecam

Warto przeczytać. Polecam

autor opinii: Sebastian

....

Dla młodzieży moim zdaniem zdecydowanie ciekawsza i praktyczniejsza jest pierwsza część tego - czyli Krokodyl dla ukochanej, aczkolwiek treściowo i ogólnie jest całkiem calkiem - i plusem jest to że jest łatwa w odbiorze :)

autor opinii: Kasia

Rewelacja

Świetna książka, celnie ukazuje problemy i różnice pomiedzy osobami płci przeciwnej co pozwala z dystansem i zrozumieniem spojrzeć na pewne sprawy. Polecam!!!

autor opinii: Kamila Studzińska

Rewelacja

Co tu dużo pisać... Książka nie tylko dla kobiet,ale dla mężczyzn,którzy chcą poznać kobiety. Polecam;)

Warto przeczytać. Polecam!!!

Jeśli szukasz odpowiedzi - dlaczego w tej samej sytuacji inaczej zachowują się kobiety niż mężczyźni, to masz w ręku odpowiednią książkę, która w prosty i krótki sposób odpowie na Twoje pytania. Autor książki przedstawia z życia wzięte dane zachowania człowieka. Opisuje je w prostym języku. Nie ma w niej naukowych wywodów, specyficznych dla psychologów. W łatwy sposób pomaga ukierunkować swoje uczucia i zachowania w życiu. Po tą książkę można sięgać setki razy!!!! Polecam!!!

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 80
Wydawnictwo: Jerozolima
Wydanie: Poznań 2008
ISBN: 978-83-89282-36-1

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Ewa czuje inaczej. Warto zadbać o uczucia Ewa czuje inaczej. Warto zadbać o uczucia
14.99 zł
  • Wysyłamy po Nowym Roku
  • Dostawa za jedyne 7,99 zł
    - sprawdź
Mogą Cię również zainteresować książki...