BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Jak być bohaterem dla swoich dzieci

Ocena:
(3 opinii)

Dobra propozycja dla rodziców, którym zależy na bliskim związku z dziećmi. Według badań, dzieci pozostawiane bez nadzoru rodzicielskiego dwukrotnie częściej popadają w nałogi niż ich rówieśnicy objęci prawidłową opieką, co powinno skłonić do zastanowienia się nad miejscem rodziców w życiu dzieci.

Na Plan Wychowania Pozytywnego składają się m. in. akceptacja (mówienie "jesteś kimś"), docenianie (klucz do poczucia własnej wartości), uczucia (moc najprostszej pieszczoty), poświęcenie dzieciom swego czasu, nauka samodyscypliny.

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

Jak być bohaterem dla swoich dzieci

Książkę czytałam wiele lat temu. Bardzo pomogła mi i mężowi w wychowywaniu naszych synów. Josh jest moim mentorem obok J. Robsona jeśli chodził chrześcijańskie wychowanie. Kupiłam ją ponownie w celach ewangelizacyjnych.

autor opinii: Małgorzata Kamińska

Polecam wszystkim rodzicom

Nie należy oceniać tej książki po okładce :) Pozycję tą polecam wszystkim rodzicom kochającym swoje dzieci. Zamówilam już kolejny egzemplarz, aby użyczać go znajomym. Niezwykle cenię Josha MacDowella za jego entuzjazm do budowania relacji ze swoimi dziećmi na każdym etapie ich rozwoju w oparciu o miłość i szacunek. Jest to książka po którą sięgam regularnie.

autor opinii: Katarzyna Miczulski

Polecam

Książka ciekawie napisana, zawiera przykałady. Autor odnosi sie w niej do podstawowych prawd życia opartych na Biblii. Jak potrzec na dziecko oczami Stwórcy, jak odnosić się do dzieci w skrajnych sytuacjach - wiele innych ciekawych wskazówek i porad rodzice znajdą w tej książce. Szczerze polecam.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 233
Wydawnictwo: Vocatio
Wydanie: Warszawa 1993
ISBN: 83-85435-10-7

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Jak być bohaterem dla swoich dzieci Jak być bohaterem dla swoich dzieci
26.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 5-6 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...