BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Jak mówić do nastolatków, żeby nas słuchały? Jak słuchać, żeby z nami rozmawiały?

Ocena:
(1 opinii)

Autorki bestsellerowej serii Jak mówić... tym razem opowiadają o problemach związanych z problemami wychowawczymi typowymi dla buntowniczego okresu dorastania i o sposobach ich rozwiązywania.

W "Jak mówić do nastolatków…" Adele Faber i Elaine Mazlish piszą o zagubieniu, o pragnieniu akceptacji, o młodzieńczym buncie, przekorze i potrzebie decydowania o sobie, jaką odczuwają prawie wszystkie nastolatki.

Poruszają także kwestie związane ze zmianami obyczajowymi, przedwczesnym zainteresowaniem seksem, łatwym dostępem do narkotyków, niebezpieczeństwami związanymi z szerokim dostępem do mediów.

Książka powstała na podstawie wielu zajęć i spotkań, jakie autorki przeprowadziły z nastolatkami i ich rodzicami. Nowe wydanie ukazuje się w odświeżonej szacie graficznej.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Super poradnik

Rewelacyjna książka,polecam wszystkim rodzicom a przede wszystkim tym których dzieci niebawem wkroczą w trudny wiek dojrzewania i wielkiej przemiany.Prosto i bardzo mądrze napisana książka która pomoże rodzicom zrozumieć i pomóc nastolatkom przetrwać ten trudny dla nich czas.Więc nie czekajcie zamówcie już dziś ten poradnik a zobaczycie,że życie z nastolatkiem pod jednym dachem nie będzie takie trudne.

autor opinii: Katarzyna

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 208
Wydawnictwo: Media Rodzina
Wydanie: Poznań 2016
ISBN: 978-83-8008-282-3

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Jak mówić do nastolatków, żeby nas słuchały? Jak słuchać, żeby z nami rozmawiały? Jak mówić do nastolatków, żeby nas słuchały? Jak słuchać, żeby z nami rozmawiały?
24.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 3-4 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...