BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Miłości trzeba się uczyć

Ocena:
(15 opinii)
Trudno tak razem być nam ze sobą
bez siebie nie jest lżej

Tak zaczyna się piosenka Krzysztofa Krawczyka i Edyty Bartosiewicz "Trudno tak". I chyba się z nami zgodzisz, że ani życie w pojedynkę, ani w związku nie jest łatwe. Jak często zdarza Ci się nie rozumieć Twojej drugiej połówki? Dlaczego tak trudne jest życie z drugą osobą?

Książka Waltera Trobischa "Miłości trzeba się uczyć" dostarczy Ci wielu odpowiedzi na pytania związane z trudem bycia razem.

Dzięki niej dowiesz się:

  • co robić, by bycie razem sprawiało Wam więcej przyjemności
  • jak nauczyć się miłości, aby dzielić się nią każdego dnia z drugą osobą
  • jakie są relacje pomiędzy seksem a miłością

Zapoznaj się z tą książką, aby lepiej nauczyć się miłości i sprawić, by Twój związek był szczęśliwy.

Opinie naszych Klientów (15 opinii)Napisz swoją opinię

Naprawdę warto przeczytać

Napisana łatwym językiem. Czyta się bardzo przyjemnie, szybko, wciąga, zmusza do refleksji. Warto przeczytać, pomoże zrozumieć istotę miłości i czystości.

autor opinii: Anna Konior

Super

Wspaniały prezent dla młodych zakochańców :-D

autor opinii: Monika Paczkowska

Super

Polecam wszystkim!

autor opinii: Miłosz Janczewski

KK

Polecam :)

Polecam młodzieży

Świetna książka dla młodzieży. Mimo, że sama mam już 32 lata i od kilku lat pozostaje w związku małżeńskim uważam, że otworzyła mi "klapki w mózgu". Gdybym przeczytała ją w wieku lat 19 pewnie inaczej potoczyły by się moje losy. Polecam gorąco dorastającym dziewczynom, być może pomoże ustrzec się przed popełnieniem głupstw ciążących potem całe życie.

autor opinii: Urszula Chmielewska

:)

Książka daje duzo do myślenia warto przeczytac

autor opinii: ola j

Książka była prezentem-jedynie ją przejrzałam, ale już to wystarczy do wystawienia opinii pozytywnej.

autor opinii: Aleksandra

Odmieniła życie pewnej osoby

Jestem osobą dojrzałą. Czytałem ją i znam jej życiową i praktyczną wartość. Długo w związku z tym trzymałem ją dla siebie aby innym młodym pożyczyć i tym sposobem pomóc młodzieży w ich miłosnych perypetiach. Wiadomo, prawie każdy młody przeżywa miłosne zawody i tym podobne sytuacje. Każdy musi przez to przejść. I przechodzi. Ale mało miałem takich okazji i któregoś dnia postanowiłem tę książeczkę uwolnić. Położyłem ją na przystanku autobusowym aby ktoś przypadkowy mógł sobie ją przywłaszczyć i przeczytać. Wyobraź sobie droga przyjaciółko, drogi przyjacielu moje radosne zdziwienie, kiedy za parę dni na tym przystanku na ławce, zobaczyłem wypisany dużymi literami tytuł tej książeczki i dopisek „książka która odmieniła moje życie” i narysowana duża uśmiechnięta buźka. (fotografia u góry) To fakt, nie powieść. Wierzę, że odmieniła ona życie tej osoby, bo traktuje ona o Miłości jak chyba żadna inna Możesz zobaczyć foto tej ławeczki:na stronie pozdrowienie.dbv.pl w dziale artykuły, tytuł "nauka miłości" Sela

autor opinii: Eugeniusz Makselon

Uczyć się ale jak?

Książeczka podejmuje temat miłości jako uczucia oraz seksu. Część dotycząca pielęgnacji sfery duchowej, oparta na kilku przykładach młodych osób napisana w sposób zrozumiały dla młodzieży. Wyczuwa się w niej autentyczną troskę o daleko idące dobro młodego człowieka. Druga częśc zaprzecza w pewnym sensie pierwszej. Odnoszę wrażenie, że autorzy, stając na pozycji przegranej próbują ratować jako tako to, co jest celem w pierwszej części. Można odnieść wrażenie, że jedynym celem seksu jest przyjemność i uniknięcie zajścia w ciążę. Brak kategorycznego stanowiska na temat poczęcia człowieka. W rzeczywistości całość może przynieść wręcz szkodę. Zdecydowanie NIE POLECAM!

autor opinii: Elżbieta Kowalczyk

Polecam gorąco ;-)

Kupiłam przypadkiem przy zakupie innej pozycji ale nie żałuję... Ta książka to przykład jak można krótko i w prostych słowach mówić o sprawach trudnych i nie zawsze oczywistych... Warto polecić wszystkim zainteresowanym stworzeniem dobrego, udanego związku.

autor opinii: Justyna

Polecam dorosłym i młodzieży

Jest to kolejna książka Waltera Trobischa, którą przeczytałam z prawdziwa przyjemnością. Bardzo mądra, warta przeczytania zarówno przez rodziców, jak i przez dorastające dzieci i młodzież. Pokazuje w sposób przystępny i przekonywujący świat prawdziwych wartości.

autor opinii: Halina

Ciekawa i treściwa

Książka bardzo ciekawa, napisana przyjemnym językiem i bardzo treściwa. Przeczytałam ją jednym tchem. Dużo informacji, o których do tej pory sobie nie zdawałam sprawy. W książce znalazłam dużo świadectw i przykładów jak nauczyć się kochać i z czym to się wiąże. Serdecznie polecam książkę.

autor opinii: Karolina Nowak

Średnia

Krótka książeczka, która niczym mnie nie zachwyciła i niczego z niej nie wyniosłam.

autor opinii: Dorota

WARTO NAPRAWDĘ PRZECZYTAĆ!

na 5 a nawet na 10 oceniam! Genialna aż brak mi słów! :) Malutka, cieniutka a jak treściwa i konkretna! Podobnie jak "Pokochać siebie" tegoż samego autora. <>K<

autor opinii: Kasia Cz. :)

Fajna lektura! Wiele mądrych słów wartych zapamiętania. polecam!

autor opinii: Natalia K

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 44
Wydawnictwo: Misjonarzy Krwi Chrystusa - Pomoc
Wydanie: Częstochowa 2005
ISBN: 83-7256-861-8

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Miłości trzeba się uczyć Miłości trzeba się uczyć
6.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 6-7 dni
  • Dostawa za jedyne 7,99 zł
    - sprawdź
Mogą Cię również zainteresować książki...