BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Na górze przemienienia. Modlitewnik dla dorosłych [granat]

Ocena:
(2 opinii)

Modlitwa jest naturalną potrzebą człowieka, jak pragnienie jedzenia i picia. Znają ją wszystkie religie świata. Prosimy Boga o przebaczenie win oraz o spełnienie potrzeb. Prosimy także w intencji innych ludzi, wstawiamy się za nimi u Boga. Radość, trud, różne potrzeby, wszystko to może być przedmiotem modlitwy i dziękczynienia. Możemy wreszcie wielbić Boga całkiem bezinteresownie, wysławiać Go i oddawać Mu chwałę.

Modlitewnik ten, obok najczęściej praktykowanych modlitw i pieśni, zawiera bogaty wybór psalmów proponowanych w modlitwach porannych, wieczornych, wiele modlitw wstawienniczych i okolicznościowych. Umieszczono w nim również, bogatszy niż w innych modlitewnikach "mały katechizm".

Nowe wydanie zostało wzbogacone o Litanię do bł. Jana Pawła II i do bł. ks. Jerzego Popiełuszki oraz aktualną wersję litanii do patronów narodu polskiego. Uaktualnione zostały również teksty związane z obrzędem sakramentów w oparciu o odnowione rytuały liturgiczne (np. obrzęd święceń prezbiteratu).

Zobacz ten modlitewnik także w oprawie bordowej.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Polecam

autor opinii: Agnieszka T.

modlitewnik

Polecam modlitewnik każdej osobie, która chciałaby odnaleźć modlitwy jak i dojść do wprawy lub nauczyć się odprawiać modlitwy. Modlitewnik posiada wspaniały rachunek sumienia.

autor opinii: teresa

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Liczba stron: 448
Wydawnictwo: WAM
Wydanie: Kraków 2013
ISBN: 978-83-7767-806-0

Zobacz również

Na górze przemienienia. Modlitewnik dla dorosłych [granat]
12.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 4-5 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...