BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Nowenna za zmarłych cierpiących w czyśćcu

Ocena:
(5 opinii)

Książeczka składa się z dziewięciu krótkich części, odpowiadających dziewięciu kolejnym dniom. Na ich treść składają się rozważania duchowe dotyczące miłosierdzia Bożego, ofiary Chrystusa, przebaczenia grzechów, potrzeby oczyszczenia, doświadczenia świętych itp. oraz propozycje tekstów modlitw za zmarłych, które uwzględniają ich szczególną sytuację. Całość poprzedzona jest rodzajem mini-katechezy na temat chrześcijańskiego znaczenia modlitwy za zmarłych.

Opinie naszych Klientów (5 opinii)Napisz swoją opinię

O ksiązce

Nowenne za zmarych zamówilam po smierci bliskiej mi osoby trudno pogodzic sie z faktem odejscia najbliższych, zatem postanowilam ze musze duchowo byc z nimi i poprzez modlitwe wspomagac ich w drodze do domu Ojca. Odmowilam cala nowenne i dalo mi to pewne ukojenie i pozwolilo poczuc ze jednak moja modlitwa pomaga mi odczuc obecnosc najblizszej osoby.Ksiąkę olecam i napewno bede ja czesto sie poslugiwac i polecac innym.

autor opinii: Anna Urbankiewicz

polecam

Polecam szczególnie tym osobom które mają problemy z modlitwa, ja mam a ta nowenna za każdym razem gdy ja odmawiam nasuwa mi jakieś nowe myśli i rozważania i dzięki niej jestem pewna ze pomagam duszą czyścowym. Mala książeczka wzięłam ze sobą do podręcznego na wakacje, polecam gorąco.

autor opinii: Dominika

Polecam

Niewielka książeczka ,która daje dużo do myślenia szczególnie o tym co czeka Nas po śmierci. Odmawiając Nowennę za zmarłych pomagamy duszom cierpiącym w czyśćcu a jednocześnie możemy uprosić łaski dla siebie. Bardzo warta polecenia książka

autor opinii: Marta Koszałka

POLECAM

Wspaniałe modlitwy za dusze czyścowe. Nie zawsze potrafimy w tym zabieganym świecie się skupić aby się pomodlić. Książka pomoże nam w modlitwie. Zawarte w niej modlitwy są ze wskazaniem na każdy dzień. Godna polecenia. Pozdrawiam.

autor opinii: Lidia Sz.

Wielki pozytyw

Pięknie ułożone rozważania. Nie tylko wspaniała modlitwa ale także dobre źródło informacji o czyścću.

autor opinii: Paulina Wawrzyniak

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 48
Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
Wydanie: Częstochowa 2007
ISBN: 978-82-7424-316-2

Zobacz również

Nowenna za zmarłych cierpiących w czyśćcu
Nakład wyczerpany
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...